3 надійних місця, де купити перегляди в Інстаграм

Інстаграм — найбільш обговорювана соціальна мережа на сьогоднішній день. Про неї ви можете почути, де завгодно. На перший погляд звичайний фоторедактор став одним з популярних сервісів по всьому світу. Більш того, Інстаграм почав удосконалювати свої опції і функції, тому на цьому додатку тепер можна робити все, що завгодно. Його прогрес тепер дозволяє заробляти за допомогою своїх акаунтів. Звичайно, повноцінно заробляти на цьому сервісі непросто, але можливо. Зараз купа людей, які розвинули свій бізнес саме на цій платформі. Але не варто забувати, на чому тримається ця робота. Звичайно, на популярності. Тож з’ясуймо, як можна купити перегляди в Інстаграм і зробити свій аккаунт трішки популярнішим.

Для чого потрібні перегляди і передплатники?

Після того, як в Інстаграм з’явилася можливість заробітку, багато хто вирішив спробувати себе в цьому. Але заробіток можливий, якщо ви популярні і маєте гарні перегляди та кількість передплатників. Тільки в такому випадку рекламодавці будуть зацікавлені замовляти у вас реклами.

Замовник платять певну суму за певну кількість передплатників. Наприклад, 1 рубль — 1 передплатник і чим більше у вас передплатників, тим більше вам будуть платити за рекламу. Також відбувається з лайками і переглядами. Тобто чим їх більше, тим більше стає заробітна плата.

Але вкрай складно самому, будучи новачком, набрати велику кількість фоловерів, переглядів і лайків. Можливо, ви помічали акаунти різних людей, на вигляд нічим не примітні, але мають велику кількість підписок. Так ось велика ймовірність того, що ці люди просто накрутили собі їх.

Причини накруток у всіх різні, адже у всіх різний метод роботи. Почнемо з того, що накруткою називають покупку лайки, передплатників і інших показників популярності через різні сервіси.

Основними, як правило, причинами робити це, є:

 • збільшення значущості і «ваги» профілю;
 • особисті амбіції;
 • розвиток аккаунта для заробітку.

Як привернути увагу цікавими роликами?

Часто люди просто не знають, як привернути увагу до своїх відеоматеріалів. Насправді немає певних правил, за якими потрібно було б що-небудь робити. Адже головне бути креативним і придумувати своє.

Але якщо говорити про усталені інтересах користувачів, тобто парочка світло:

 • Вчіться користуватися хештегом. Це застосування хештегов. Вони бувають вкрай корисні в тих випадках, якщо ви застосовуєте їх правильно, а не просто для веселощів. Так користувачі зможуть шукати потрібний для них контент, використовуючи хештег, і наштовхнутися на ваш.

 • Намагайтеся робити відео, які можна дивитися і без звуку. Так як багато переглядають пости без звуку. Або ж пост повинен бути настільки цікавим, що змусить користувача включити звук. Або ж робіть їх зовсім без звуку, що буде куди зручніше. Багато компаній дотримуються мовчазних роликів.
 • Дізнавайтеся постійно, що саме подобається вашим передплатникам, і стежте за цим. Так ви зможете реалізовувати це в майбутніх роботах, до того ж їм буде приємно знати, що ви до них прислухаєтеся.
 • Гумор. Використовуйте його частіше навіть у звичайній рекламі. Люди сприймають таку рекламу легше.

Сервіси для накрутки переглядів

Likemaina — одне з найбільш затребуваних додатків по розкрутці профілів різних соціальних мереж. Сервіс новий і зовсім не складний — інтерфейс вкрай зручний легкий.

Навіть при першому відвідування сайту ви можете отримати безкоштовні лайки в обмін на підписку який-небудь розсилки. Потрібно буде ввести електронну пошту та посилання профілю. Але якщо ви не хочете цього і вам потрібно більше накрутки, то ви можете відмовитися і просто зареєструватися на цьому сервісі.

Сайт складається з 2-х розділів. Зліва вікно відповідає за замовлення накрутки і оплату, а друге вікно, праворуч — видає вам подробиці виконання замовлень. В цьому і весь його інтерфейс.

 • реєструєтеся в сервісі або лише авторизуєтесь через ваш акаунт у соціальних мережах (ВК, ФБ, Інста і т.д.).

 • Вибираєте ту соціальну мережу, на якій хочете накруточку.
 • визначаєтесь з кількістю накрутки і що ви хочете накрутити.

 • вставляєте посилання на потрібне відеож
 • клікаєте на жовту кнопку з ціною і оплачуєте послугу.

Вартість деяких послуг:

 • Інстаграм. За 10руб можна купити 100 переглядів, стільки ж лайків;

 • Твіттер. За 100 рублів — 100 передплатників;
 • Вконтакте. За 189 рублів — 100 передплатників.

Ще деякі популярні сервіси, для розкрутки аккаунта:

 • Bosslike — дуже дешевий сервіс. Можна отримати розкрутку навіть безкоштовно за завдання. Швидка накрутка і низькі ціни. 100 лайків = 25 рублів. 100 передплатників близько 50 рублів;
 • VKtarget — це біржа накрутки, тут можна не тільки збільшити кількість передплатників і лайкою, а й заробити, виконуючи різні завдання.

Питання наших читачів


# 1. Як я можу оплатити послугу накрутки?

Як хочете, можете через будь-який електронний гаманець, через карту або навіть з рахунку мобільного телефону.


# 2. Через що краще накрутити перегляди?

Рекомендуємо скористатися сервісом Likemania. Тут невисокі ціни, швидка швидкість виконання завдань та технічна підтримка швидко відповідає на всі питання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector