Що таке SMM просування в соціальних мережах і скільки воно коштує?

Багато з нас знайомі зі словами «просування» та «розкрутка». І, природно, все чули абревіатуру SMM. Однак чи зможете ви пояснити, що це таке і як воно працює? Якщо немає, тоді давайте дізнаємося разом, що таке SMM-просування в соціальних мережах.

Що таке SMM-просування?

Популярне СММ-просування є методику залучення уваги цільової аудиторії за допомогою соціальних мереж, форумів, блогів і повідомлень. На ринку послуг фахівці давно пропонують просунути за даною методикою ваш аккаунт. Однак він все ще залишається самим нестандартним і популярним методом. Англомовний варіант абревіатури розшифровується як «Social Media Marketing».

Перспективність використання даного методу полягає в прямому спілкуванні з потенційною цільовою аудиторією і привабливо низьких цінах.

Для чого потрібен SMM?

Агентства та фахівці, що пропонують збільшення популярності за допомогою даного методу, ставлять перед собою і успішно вирішують наступні завдання:

 • Брендування. Воно включає в себе, як створення з нуля, так і перенаправлення діяльності існуючої раніше компанії.
 • Просування конкретної марки. Існує можливість застосування методики на всіх етапах роботи фірми.
 • Збільшення популярності і популярності конкретних видів товарів, послуг або ж особистих сторінок, блогів, каналів в соціальних мережах і так далі.
 • Управління думкою потенційної цільової аудиторії, підвищення довіри і придбання лояльного ставлення.

Варто відзначити також величезні можливості застосування. В повний спектр послуг включені всі можливі варіанти заробітку і канали набору популярності в мережі інтернет.

Користувачі таких популярних мереж, як Instagram, Facebook, Twitter, ВКонтакте і багатьох інших можуть скористатися послугами SMM-фахівців з питань розвитку аккаунта. Сюди включена діяльність паблік, груп, спільнот, каналів, мікроблогів і влоги.

Фахівці допоможуть не тільки створити і розвинути, але і забезпечать грамотне стимулювання аудиторії, залучення нових передплатників. Таких коштів служать проведення розіграшів, розміщення оголошень про конкурси, формування змагань і, звичайно ж, грамотний розподіл призового фонду.

І мало хто замислювався, проте робота з додатками, іграми та корисними невеликими програмами в соціальних мережах теж входить до переліку послуг СММ-компаній.

Всі зазначені можливості застосовні також до діяльності сайтів і форумів. З тією лише різницею, що в них фахівці ще й ведуть переписку або дискутують з реальними відвідувачами. Тим самим створюється відчуття живого атмосфери і кожен учасник або передплатник залишається задоволеним.

А для ефективності вашої самостійної роботи, подібні фахівці роблять детальний аналіз. У нього включені моніторинг ситуації на конкретному ринку і серед ваших потенційних конкурентів, а також розробка і втілення в життя плану просування.

Ціна популярності

Дуже добре, тепер ви маєте уявлення про ці «трьох заповітних буквах». Чи готові спробувати? Спочатку давайте розберемося в вартості послуг.

На сьогоднішній день вони починаються від 5000 рублів на місяць. Однак давайте подивимося, наскільки це ефективно. Розрахуємо середній час, який знадобиться для розкрутки вручну. Отже, близько 30 хвилин ви витратите на підбір контенту для однієї соціальної мережі. Далі необхідно зробити його оригінальним. В середньому, на написання однієї гармонійної і унікальною статті витрачається від 2 годин на день. На жаль, не всі такі швидкі. Однак візьмемо до уваги саме мінімальний показник. Відмінно. Тепер додамо пару фото. На їх пошук знадобиться близько 10 хвилин. Давайте знайдемо суму.

Порахували? Молодці. Вийшло, що мінімум 2 години 40 хвилин ви витратите на створення одного якісного поста. А тепер врахуйте, що в день потрібно викладати близько трьох. Притому якщо в звичайній фірмі є вихідні і свята, то для підтримки популярності і залучення нових передплатників вам доведеться працювати сім днів на тиждень і 365 днів на рік. Тому помножимо вийшло час в дев’яносто разів. Вийшло 14400 хвилин або близько 240 годин на місяць. Як вам невелика математика?

В такому випадку, зрозумійте, що таку тяжку роботу за 5000 рублів може виконати лише школяр або жінка в декреті.

Кваліфіковані фахівці проводять дії швидше. У фірмах робота розподілена між кількома членами команди, а також заготовлені необхідні шаблони. Співробітники SMM-компаній допоможуть не тільки створити, але і просунути ваш контент. Якісна робота коштує від 30 000рублей в місяць. В цьому випадку ви можете бути спокійні: робота буде зроблена якісно і в зазначені терміни. Результати порадують вас. Це найкраще співвідношення ціни і якості. Природно, з розширенням послуг, підвищується і вартість пакета.

Як вам такі розрахунки? Будьте обережні. Пам’ятайте, головне — якість!

Для новачків і самостійних особистостей

Буває і так, що ви вирішили почати свою справу, наприклад, в Інстаграм, але у вас недостатньо грошей на якісні послуги. В такому випадку на перших парах можна працювати і своїми силами. Особливо, якщо ви не претендуєте на входження до списків акаунтів — мільйонників. Ну що, готові подивитися?

Давайте почнемо:

 • Відеоролики вважаються найбільш затребуваними в наші дні. Саме за ними бачать майбутнє соціальних мереж. Тому їх по праву можна назвати невід’ємно частиною просування кожної сторінки або цілого співтовариства. За прогнозами фахівців, очікується збільшення до 80% частки відео в мережі інтернет.
 • Ви знаєте, що популярні блогери мають кілька акаунтів. Хочете так само? Стоп. Для початку сфокусуйте увагу на кількох моментах найбільш важливих для вас. Наберіть кілька тисяч передплатників спочатку в них. Подивіться, що привертає більшу увагу вашої цільової аудиторії. А потім, просувайтеся далі.
 • Поєднуйте декілька видів контенту. Не залежно від обраної мережі, у вас завжди є можливість додати між двома цікавими фото пару смішних постів. Так зробіть це. Передплатники люблять вгадувати, що ж з’явиться через пару годин на стіні групи, яке фото і звідки викладе та крута дівчина, або де проводить вихідні той незвичайний хлопець.
 • Напевно, якісний контент став вже класичним зауваженням. Однак саме від нього залежить багато чого.

Поради прості і на якийсь час вони зможуть допомогти вам в розкручуванні. Однак при підвищенні популярності без допомоги фахівців не обійтися.

Секретна інформація

Пс, хочете дізнатися один секрет? Тільки нікому! Обіцяєте?

Добре, зараз розповім.

Навіть найбільш просунуті SMM-спеціалісти користуються онлайн-сервісами. Так, уявляєте. Для залучення передплатників використовуються програми, здатні додавати у ваші блоги, спільноти і акаунти справжні сторінки людей. Завдяки спеціальній системі в них відбувається відсіювання фейкових акаунтів.

Ось секретний список найпопулярніших і ефективних сервісів:

 • Zengram;
 • Pamagram;
 • Doinsta;
 • Likemania (на відміну від попередніх, накручує тільки лайки і передплатників).

Скористайтеся і ви одним з них на початку своєї діяльності. А для вибору підходящого саме вам, можете отримати послугу протягом тестового періоду. Спробуйте і вам сподобається.

Ну що, готові внести своє ім’я в список найпопулярніших людей? Тоді вперед!

Питання наших читачів


# 1. З чого починати SMM-просування?

Якщо ваш аккаунт з нулем передплатників, тоді рекомендуємо спочатку накрутити фоловерів. Наприклад, через сервіс Likemania, тут найнижчі ціни на накрутку. А потім приділити 80% часу якістю контенту.


# 2. Скільки коштує якісна робота фахівців з розкручування і де шукати таких фахівців?

Середня ціна послуг SMM-фахівців від 30 000 рублів на місяць. Знайти потрібну людину ви можете на сайтах про пошук роботи, наприклад, hh.ru, freelance.ru або навіть в групах в ВК і Facebook.


# 3. Які сервіси використовують СММ-фахівці?

В першу чергу, вони використовують сервіси для редагування фото і створення красивих постів, додатково використовують онлайн-сервіси для автопостінга, такі як SMMplaner.

Для прискорення розкрутки сторінки, вони користуються сервісами просування і накрутки: Likemania, Bosslike, Zengram і Pamagram. Деякі умільці використовують для накрутки скрипти.

Залишилися питання — постав їх у коментарях! А також дивіться відео про секрети просування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector