Кращі хештеги в Інстаграмі для лайків і просування

У соціальних мережах використовують теги, які залучають до вашої сторінці потенційних фоловерів (передплатників). Вони оцінюють ваші пости і ставлять лайки, в загальному, проявляють активність на вашій сторінці, збільшуючи її цінність.

Інстаграм теж не виняток, але він використовує теги ще й для розкрутки сторінки, накрутки лайків і, звичайно, залучення передплатників. Використовуйте при розміщенні контенту особисті мітки або додайте популярні, і передплатник швидко знайде ваш пост.

Хештег повинен складатися з знака решітки і слів характеризують фото. В описі можна використовувати теги, які вказувалися до раніше опублікованого зображенню, це дозволить збільшити лайки і зробити аккаунт впізнаваним. Отже, які хештеги нарощують лайки, і як правильно їх застосовувати.

Які хештеги збільшують лайки?

Використовувати популярні хештеги потрібно акуратно, інакше число лайків і передплатників аккаунта збільшиться не скоро. Багато хто ставиться зі зневагою до цього правила і допускають одну з трьох помилок:

  1. Вважають, що марно витрачати час на розміщення хештегов, толку від цього не буде.
  2. Лінуються це робити.
  3. Вказують максимальну кількість міток під кожною публікацією.

Усі позиції у ставленні до тегам невірні. Правильна відповідь — «все в міру». Не ставте хрест на хештег повністю, але і не пишіть їх занадто багато. Оптимальна кількість від 5 до 7 хештегов, інакше вони можуть принести більше шкоди, ніж користі. Велика кількість міток робить публікацію неприродною і перевантаженої. Вона стане виглядати як реклама, яка всім давно набридла.

Для збільшення кількості лайків в інстаграмі, необхідно вказувати тільки релевантні теги. Після решітки слова або фрази повинні бути короткими і точно характеризувати фотографію або товар на публікації. Хештеги для Інстаграм необхідно підбирати за змістом поста, і тоді лайки стануть ставити частіше. Іншими словами, для тварин — одні, для особистих фотографій — другі, а для пейзажів — треті. Але існують, і часто використовуються, універсальні мітки для накрутки лайків, які мають нейтральний сенс, можуть застосовуватися під різними публікаціями.

Важливо! Інстаграм блокує деякі мітки. Під забороною хештеги, які стосуються теми частин тіла, порнографії і тому подібним.

Теги для збільшення лайків

Теги дозволяють підвищити популярність публікації, направити до неї нових потенційних передплатників або просто відзначити тематичний пост. Як говорилося раніше, правильно підібрані теги — це ключ до топу. Тому докладніше зупинимося на популярних хештегом в Instagram, і їх застосуванні.

Популярні мітки в Інстаграм, що приносять багато лайків, діляться на три умовні групи:

  • взаємні;
  • тематичні;
  • найпопулярніші.

Використання хештегов для взаємних лайків

Ця група є найбільш ефективною для збільшення кількості і швидкості набору відміток в Instagram. Але цей варіант не зможе повністю охопити вашу цільову аудиторію.

Суть подібних тегів полягає в тому, що ви під своїм постом вставляєте певні мітки. Після чого переходите по ним і ставите позначки «подобається» під подібними публікаціями. Їх автори, в свою чергу, поставлять сердечка вам у відповідь. Така система, дозволяє отримати лайки, але алгоритм не працюватиме без хештегов, проставлених у описі. Нижче наведені найпопулярніші мітки з даної групи, що допомагають отримувати взаємні позначки.

Хештеги російськими буквами

# Інстаграманет # лайкні # лайк # лайківзаімно # постав # лайкнічокакнеродная # поставьлайк # супер # привіт # Інстаграмнеделі # краса # лайкні # Селфі # подобається # посмішка # лайкніменя # я # лайквзаімно # інстатаг # лайківінстаграм # інстаграм_порусскі # лайкнівінстаграмі # лайкніте # лайкіінстаграм # лайкіinstagram # лайкнізалайкі # лайківinstagram

Хештеги латинськими буквами

#likesfortags #likesforlike # likes4like #likeall #liked @instagramanet # l4l #likealways #likesforspam #liking # likes4likes #likeallmypics #likesforfollow #likeme #likesreturned #instalikes #instagramanet #instatag #instalike #likebackalways #likebackteam # like4tags #liker # like4likes #liketeam # like4follow #likesforlikes # like4like #likesforlike # l4l #likeback #likes

Хештеги, що включають обидва варіанти

# Інстаграм_порусскі #likesreturned # інстаграманет # лайкізалайкі # лайквзаімно # лайківінстаграмі # лайківінстаграмі # лайкнічокакнеродная # лайкіінстаграм # like4like # лайкні # лайківінстаграм # лайкніменя #likesforlike #instagramanet # подобається # like4likes #liker #likeback #likes #liketeam # l4l # like4follow #likesforfollow # лайківзаімно # likes4likes #likebackteam #likesforlikes

Використання тематичних тегів

Вони потрібні, щоб привертати увагу цільової аудиторії до публікації. Тому вказуйте ті хештеги, які максимально відповідають опублікованим посту. Це дозволить користувачам, знаходити і підписуватися на аккаунт, розуміючи, що у вас публікується контент по темі цікавою йому (наприклад, про будівництво).

Використання популярних тегів

Такий метод розкрутки сторінки передбачає використання міток, які найчастіше згадують під публікаціями. Наприклад, #instagood, #instagram, #love і тому подібних. Ці хештеги в інстаграмі мають найбільшу популярність, отже, користувачі будуть частіше відвідувати сторінку, що допоможе розкручуванню аккаунта і отримати позначки.

Дотримуючись цих рекомендацій можна вивести власні публікації наверх пошукової видачі, отримувати лайки і в майбутньому стати «зіркою» Instagram.

висновок

При розкручуванні сторінки пам’ятайте, що якщо використовувати популярні мітки, то кількість відвідувачів профілю буде вище. Але після різкого підвищення їх число стане також швидко знижуватися. Це відбудеться тому, що популярний і використовується тисячами людей, тому ваша публікація піде з топа видачі.

Допомогти у створенні популярної сторінки можуть сервіси Bosslike, Pamagram, Soclike, які займаються розкручуванням профілів в Інстаграм. Що стосується менш популярних міток в Instagram, то суть їх роботи інша. Вони дають передплатників набагато повільніше, але ефект від їх застосування набагато триваліше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector