Швидка накрутка лайків в Інстаграмі: 12 сервісів

Накрутка лайків в Інстаграм — чарівна паличка, яка допоможе вирішити питання, як швидко набрати лайки і передплатників. Це можливість заявити про себе, а також просунутися в ТОП публікацій для інтернет-магазинів, особистих брендів, блогів чи комерційних компаній. Чим вище впізнаваність блогу, тим більше дивідендів отримає його власник. Перед тим, як накрутити лайки в інстаграмі безкоштовно або за гроші, пам’ятайте про важливу деталь: збільшення кількості передплатників = зріст лайків під публікаціями. Висновок — працювати над зростанням аудиторії блогу необхідно, для цього використовують накрутку лайків.

Накручування лайків відбувається за двома схемами:

  1. Швидко і якісно, ​​але дорого.
  2. Безкоштовно і швидко, але з наступними відписками і мана спамерських пошукових роботів.

Якісні і швидкі сервіси-помічники

Представляємо вам сервіси, які ми підбирали по різноманітним параметрам (ціни, позитивні відгуки, частота провидений акцій), щоб кожен з вас знайшов підходящий інструмент збільшення лайків.

Likemania — зручний додаток з прийнятними цінами. Програма може накрутити лайки в Інстаграм ботами і природним шляхом — це її плюс. Швидко збільшують лайки, але безпечно.

Cashbox пропонує платні послуги, а також можливість заробітку і велику базу завдань. Сервіс гарантує отримання тільки живих лайків і підписок.

Zengram — досить дорогий сервіс, тому що акцент робиться знову-таки на живих людей, відповідно ніякі мертві передплатники та одноразових лайки вам не загрожують. Особливість веб-сервісу — можливість шпигунства за цікавлять профілем і швидке виконання завдань.

Вибираючи тариф, ви отримуєте можливість користуватися всіма трьома сервісами Zengram: Інста-передплатники, Інста-аналітика, Інста-шпигун

Winlike. Сайт пропонує цікаву опцію: підписку на автоматичні позначки «мені подобається». Це означає, що, коли вашому профілі з’явиться нова публікація, сервіс не залишить її непоміченою. Дуже зручно, коли в профіль щодня додається по 15-20 публікацій. Ціни на стандартну накрутку різні, все залежить від ваших бажань. Часто проходять знижки та акції.

Markapon — багатопрофільне SMM-агентство. Пропонує накрутку лайків і передплатників, підписку на автоматичні лайки в усіх соціальних мережах. Доступні різні тарифи, тому вам потрібно буде вибрати з загального переліку той, що підходить саме вам.

Такі знижки у них були на момент квітня 2018

Сервіси з швидкими і безкоштовними лайками

Багато сервісів в інтернеті надають послугу безкоштовної накрутки лайків. Нижче ви знайдете список безкоштовних сервісів.

Fasfreelikes — пропонує платну і безкоштовну накрутку. Завдання виконуються протягом доби. Безкоштовна накрутка відбувається за рахунок виконання завдань, за які ви отримуєте бали. Їх можна витратити на розкрутку акаунтів в різних соцмережах.

Bosslike — це легка і швидка реєстрація, безкоштовна накрутка лайків в режимі онлайн, швидка швидкість отримання сердечок під фото і відео в Instagram.

VKtarget — сайт для накрутки лайків в Instagram, який пропонує можливість заробітку. Дуже зручно те, що на сайті діють російські рублі. Унікальність сервісу — висока швидкість просталенія лайків.

Cashbox — сервіс додатково пропонує безкоштовну накрутку, а також можливість заробити бали для розкрутки аккаунта. Адміністратори сервісу активно борються з ботами.

Ilizium — перевірений сервіс по безкоштовній накрутке лайків в Instagram з онлайн доступом. Щомиті сервіс направляє величезні потоки користувачів, які принесуть вам свіжі лайки.

Likesrock пропонує накрутку в усіх популярних соціальних мережах, включаючи Instagram. Ви можете купити бали за гроші і витратити їх на розкрутку аккаунта, а можете заробити на виконанні різних завдань і витратити туди ж.

Like4u — сервіс унікальний і корисний, тому що безкоштовно ви отримуєте лайки тільки від живих користувачів, які підтвердили свій аккаунт через номер мобільного телефону.

Olike. Щоб швидко отримати тисячі лайків від активних користувачів, спочатку пройдіть реєстрацію і виконайте завдання інших користувачів. Тільки після цього ви зможете оформити своє замовлення із зазначенням посилання на вашу публікацію.

Непогані знижки пропонувалися на квітень 2018

Ліміти в Інстаграм

Користувачі, які набирають за добу більше тисячі лайків, активно коментують інші профілі, отримують і відправляють безліч підписок, ризикують потрапити в бан. Щоб уникнути блокування облікового запису в Instagram свою активність потрібно дозувати.

Дотримання нижче описаних правил допоможе уникнути зайвого увагу з боку адміністраторів Інстаграм:

  • Лайки: одне сердечко за 40 секунд. За добу — 1000. Після денну перерву.
  • Підписки: одна за 40 секунд. За добу — 1000. Після день перерву.
  • Підписка з лайкою: 2000 за добу. Інтервал між комбінацією 40 секунд.
  • Відписка: одна в проміжки від 12 до 22 секунд. У добу по 1000 взаємних і навзамін отпіоск з інтервалом в 15 годин.
  • Згадка: по 5 користувачів в кожній публікації з перервою в 5-8 хвилин.
  • Коментарі: 12-14 на годину з проміжком 5-8 хвилин.
  • Заповнення профілю: новий акаунт повинен бути не активний перші пару годин. Після перевірки модераторів можна додавати по 2-3 фото / відео в день. Для старих акаунтів ліміт зростає до 9-12 публікацій.

У 2018 році після поновлення Інстаграм закріпив нові ліміти. Дійсні вони тільки для акаунтів, створених в цьому році. Перші 10-20 діб інтервал для лайків, підписок \ відписок, коментарів — 40 секунд, сумарний протягом доби — 10 хвилин. Після розміщення 2-3 публікації аккаунт не чіпати 2-3 тижні.

висновок

Модератори відповідально ставляться до своєї роботи. Всі дії користувачів строго відслідковуються. А недобросовісних користувачів чекає суворе покарання — блокування. Тому ми рекомендуємо дотримуватися правил, про які ми розповіли, при використанні будь-якого сервісу просування, щоб уникнути неприємних наслідків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector