50 безкоштовних лайків Instagram: де їх узяти?

Аккаунт в Інстаграм з сотнями тисяч передплатників, десятками тисяч лайків і сотнями коментарів — це прибуток для власника аккаунта. Висока активність передплатників на сторінці — запорука просування і популяризації акка в інстр. Чим більше сердечок під фото або відео, тим вище ймовірність, що публікація виявиться в ТОПі, а значить, аккаунт стає привабливішим для рекламодавців. Тому в соціальних мережах ведеться активна боротьба за передплатників і лайки, яка спровокувала появу сервісів просування акаунтів в соціальних мережах, що пропонують 50 безкоштовних лайків Інстаграм.

Для чого потрібна накрутка лайків в Instagram?

Лайки — не просто знак уваги або схвалення ваших передплатників, це популярний спосіб вийти вперед, обігнати конкурентів і знайти потенційних клієнтів. Тому користувачі соцмережі викладаються на всі, щоб отримати більше сердечок під своїми постами.

Кому і для чого потрібна накрутка лайків в інстаграмі? В першу чергу, це блогери. Їм важлива репутація, популярність і передплатники, число яких зростає з кожним днем. Чим більше лайків під постами, тим вище авторитет серед передплатників, це викликає у них інтерес і спонукає до активності на сторінці. Аккаунт блогера стає переглядається, а значить, на ньому можна розмістити рекламу, заплативши блогеру за цю послугу.

навіщо накручувати лайки в інст

По-друге, лайки — відмінне джерело додаткового заробітку. Після того, як ви вже розкрутили свій аккаунт, його можна використовувати для монетизації. Наприклад, розміщуєте рекламу в своєму профілі і заробляєте на цьому. За допомогою накрутки збільшується потік нових клієнтів і росте дохід власника профілю.

Онлайн-сервіси з безкоштовними сердечками

Коли Інстаграмом почав користуватися кожен третій користувач соціальних мереж, як гриби після дощу з’явилися сервіси, які за плату або дії пропонують збільшити кількість лайків під постами, а відповідно — підняти вашу сторінку в пошуку. Розглянемо деякі з них, які пропонують безкоштовні варіанти накруток:

  • Bosslike. Сервіс працює з 2015 року. Функціонал націлений не тільки на накрутку лайків, а й на збільшення передплатників і коментарів. Розкрутка профілю безкоштовна в плані реальних грошей, але використовується система накопичення балів, які використовуються для оплати. Бали набираються за рахунок виконання завдань, які розміщують інші користувачі. Є і платна основа, де ви просто купуєте бали, а не витрачаєте час на їх заробіток.

сайт для заробітку безкоштовних лайків

  • insta.tflop при реєстрації нараховує бонусних 5 монет. За кожного залученого користувача ви можете отримати додаткових 50 монет.
  • socgain.com передбачає безкоштовний і платний варіант розкрутки. Просування відбувається в таких сегментах як: сердечка, передплатники, коментарі та перегляди. Тут пропонують бонусних 25 балів за кожного друга.
  • instada.ru має платну основу, але при реєстрації ви отримуєте бонусних 50 сердечок. Доступні різні тарифи в залежності від бюджету користувача. Можлива накрутка в декількох соціальних мережах.
  • freelikes.online працює за принципом: заробляєте бали проставленням лайків іншим під чужими фото, після цього розміщуєте свої завдання за зароблені бали. При першій реєстрації отримуєте безкоштовні 30 сердечок.
  • fastfreelikes.com. Сервіс дозволяє збільшити кількість лайків, коментарів, передплатників і репоста. Має платну і безкоштовну основу. При реєстрації отримуєте бонусних 100 сердечок.

безкоштовні лайки для на сайті fastfreelikes

Більшість онлайн-сервісів, наведених вище, працюють безкоштовно. Вам тільки потрібно заробляти бали, виконання задані дії щодо акаунтів інших користувачів, а на зароблені бали просувати сторінку.

Як вибрати програму для накрутки лайків?

Якщо для накрутки ви використовуєте НЕ персональний комп’ютер, а смартфон, то і тут є вихід: спеціально для таких платформ створені додатки. Для цього достатньо просто зайти в магазин для скачування додатків (AppStore або GooglePlay). У рядку прописуєте запит «накрутка лайків в інстаграмі», і вже, за виданими даними, вибираєте відповідне для вас додаток. Перевагу віддавайте тим, у яких рейтинг 4 бали і більше.

Що стосується роботи в самих додатках: зазвичай, за виконання завдань по просуванню інших користувачів, додатки нараховують вам монети, які в подальшому і потрібно використовувати для своєї накрутки.

де взяти промокодом для лайків

Порада від Джона Сноу : «Я помітив, що іноді коментарі на цьому порталі містять промокодом для додатків і сервісів розкрутки, при введенні яких мені нараховувалися бонусні бали. Команда порталу намагається фільтрувати відвертий спам і шахрайство. Вони — ваша стіна в інстаграмі, що захищає вас немов Вестерос від білих ходоків. »

де отримати безкоштовні лайки для накрутки

відповідь редакції: Джон, спасибі, що оцінив нас гідно, нам важлива думка кожного. Але будь ласка, наступного разу будь стриманіше. Ти прекрасно знаєш, що для вираження своїх думок у нас є коментарі, а всю інформацію про розкручування ти можеш знайти на нашому порталі. І ще, Джон, передавай привіт Дейнеріс.

Все просування відбувається за рахунок цих самих монет. При їх достатній кількості на балансі, ви просто вибираєте свою фотографію і встановлюєте таргетинг: стать, вік, країну проживання користувачів, від яких потрібно отримати «мені сподобалося».

Переваги та недоліки безкоштовних лайків

Мінусів і плюсів тут, насправді, порівну. Такий спосіб отримання лайків хороший тим, що можна отримувати оцінку користувачів безкоштовно. І ці користувачі є живими людьми, а не ботами, що не викличе підозр у модераторів сайту.

Мінус — кількість сердечок на добу обмежена. Порушення обмежень загрожує блокуванням аккаунта.

висновок

Безкоштовні лайки — це відмінний інструмент для просування своєї сторінки і отримання нових передплатників для свого профілю. Але якщо пропонованої кількості буде для вас недостатньо або ви вирішите накрутити крім сердечок ще і передплатників, то варто скористатися вже платними сервісами розкрутки.

А щоб цей процес був ще надійніше і приємніше, завжди використовуйте тільки перевірені і професійні послуги з типом Bosslike, Pamagram і Likemania, які використовують в роботі профілі справжніх людей і обходять стороною спамерських пошукових роботів. Хоча б заради вашої комфортної роботи в мережі без подальших блокувань і клопоту!

Чи пробував ти отримати халявні Лойс на свою ИНСТА? Може ти знаєш ще якісь додаткові сайти для їх отримання? Поділися своїм досвідом в коментарях! А також дивись відео про те, як підвищувати активність на своєму Insta-акаунті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector