Живі лайки в Інстаграмі: де і як їх отримати?

Основна мета користувача, який починає розвивати свій профіль в Інстаграм — збільшення заявок на співпрацю, розміщення реклами, зростання продажів і підписок. Головна рушійна сила, яка впливає на успіх аккаунта — живі лайки в Інстаграм і активні передплатники, які залучають цільову аудиторію блогу.

Існує десятки алгоритмів і схем отримання живих передплатників в Інстаграм. Для залучення реальних людей досвідчені і початківці блогери використовують массфолловінг, запускають промоакції і конкурси, працюють з декількох акаунтів, починають свій шлях в блогінг з каналу на YouTube, переходячи потім в Instagram. Окремий інструмент «пожвавлення» лайків — сервіси накрутки передплатників і лайків, де теж можна знайти свою аудиторію.

Додатково використовують таргетинг, рекламу в Сторіс, замовляють окремі публікації в акаунті популярного блогера зі схожою спрямованістю, створюють і підключають рекламний кабінет Фейсбук — все це найбільш сучасні і надійні методи придбання живих підписок і активності в Інстаграм. Застосовувати відразу всі способи невигідно в плані грошей і часу. Тому необхідно виділити цілі та результати, які ви хочете досягти за допомогою облікового запису, і визначитися зі способом залучення людей.

Робочі способи накрутки живих передплатників в Інстаграм

Природних способів, які забезпечать хороший прихід передплатників всього два: піар і лайки. Розберемося в кожному детально.

природні способи для просування аккаунта

піар

Більшість відомих селебріті і блогерів з великої полюванням піарять у себе в профілях друзів і родичів. Подумайте, може серед вашого оточення є знаменитості, які погодяться розповісти про вас на своїй сторінці. Плюси «зоряного» піару: швидка накрутка тисячі передплатників, афішування спілкування зі знаменитим блогером — перший крок до отримання медійності. В основному такий піар дає вибуховий ефект зацікавленості вашим аккаунтом.

Порада: якщо зі знаменитостями ви незнайомі, рекламу можна купити. Ціни коливаються від 500 рублів до 100 000 рублів.

лайки

Лайки — дешевий і копіткий спосіб розкрутки блогу. Суть його в цілодобової постановці лайків день у день користувачам. В результаті вас будуть лайкать у відповідь, особливо зацікавилися навіть підпишуться. Плюс даного способу в тому, що ставити лайки самому необов’язково. Існують програми, які можуть займатися цим за вас. Ви можете солодко спати, одночасно розвиваючи блог в автономному режимі.

масслайкінг для накрутки в інстаграм

Такі програми (наприклад, Socialkit) працюють на принципі массфоловінг і массалайкінга — розміщення коментарів і лайків в автоматичному режимі.

На ділі це працює так: програма лайкать якогось користувача, він заходить на ваш аккаунт, в кращому випадку ставить лайк і підписується, в гірших ігнорує. Такий софт можна налаштувати під себе, щоб пошук аудиторії став більш ретельно. У програмі можна задати мітки геолокації, поставити хештег і дуже корисна функція — точна настройка параметрів акаунтів цільової аудиторії. За добу роботи програма може оцінити від 100 000 фотографій, а це непогана перспектива вже через пару тиждень отримати першу тисячу передплатників.

Порада: перед використанням таких програм по максимуму стилізує свій профіль, грамотно оформите шапку, підберіть говорить нік і стильні фотографії. При такому підході ви отримаєте великий відгук.

Способи, які не працюють

Побутує така думка: набагато ефективніше підписуватися на профіль, тоді ймовірність взаємної підписки збільшується в рази. Така накрутка передплатників призведе до суттєвої проблеми.

Уявімо ситуацію: ви підписуєтеся на всі профілі поспіль, до кінця дня у вас близько 5000 підписок, а передплатників, які взаємно вас зафоловили, близько 1000 аккаунтів. Це не вигадані цифри, про це говорить статистика. Що виходить в результаті? Ваша потенційна аудиторія зрозуміє, що всіх своїх передплатників ви отримали шляхом обміну підписками. Це знизить інтерес до вашого профілю. Набагато перспективніше картина, коли за аккаунтом стежать 15 000 передплатників, а власник слідкує лише за 500 акаунтів. Тут відразу видно працю, це по достоїнству оцінять ваші майбутні передплатники. Тому рекомендуємо ставити сердечка, а не відправляти запит на підписку.

чому потрібно лайкать сторінки в instagram

До марним способом розвитку блогу також відносяться:

 • сервіси-імітатори активності в Instagram;
 • купити передплатників-ботів, які не дають ніякого позитивного ефекту.

До того ж ці програми вимагають виконання певних дій енну кількість разів: поставити лайк, підписатися на кого-то кілька разів, залишити коментар, зробити репост. За цю роботи покладається нагорода — бали. Такі методи накрутки небезпечні тим, що ви ризикуєте втратити цільову аудиторію і отримати бан за підозрілу активність і спамерських пошукових роботів.

Як отримати живі лайки в Інстаграм?

Плюси живих сердечок очевидні, тому серед користувачів вони отримали високий попит. А, як відомо, попит народжує пропозицію. В результаті з’явилося дуже багато хороших програм по накрутки живих лайків, які можна купити в інтернеті.

 1. Likemania — пропонує природне збільшення живих лайків, без перевищення добових лімітів. Замовивши сердечка тут, ви можете бути впевнені, що вони нікуди не подінуться і ваш аккаунт не забанити.
 2. SocLike — платний сервіс, не передбачає виконання завдань. Його відмінна риса високошвидкісна накрутка лайків.
  сервіс soclike для отримання живих лайків
 3. Like4u крім лайків пропонує накрутити коментарі також від живих людей. Переваги: ​​після реєстрації надається стартовий баланс, який можна відразу використовувати.
 4. Socelin — сервіс працює на основі офферних каналів і гарантує справжність живих лайків і коментарів.
 5. Funinsta — пропонує щомісяця збільшення аудиторії на 1-2 тисячі живих передплатників.
 6. Cashbox — пропонує накрутку живих передплатників за бали, які нараховуються після виконання завдань.
  накрутка живих лайків в cashbox за допомогою завдань

SMM-спеціалісти радять розвивати аккаунт за допомогою декількох сервісів. При цьому ретельно відстежуйте ліміти по накручувати параметрам, щоб уникнути блокування.

висновок

Перш, ніж приступити до накрутці передплатників, зверніть увагу на свій профіль. Скористайтеся нашими рекомендаціями по успішному веденню Інстаграма.

 • Фотографії повинні бути в одному стилі. В першу чергу профіль — це єдина композиція різних, але поєднаних між собою фотографій. Якщо ваш аккаунт комерційний, не шкодуйте грошей на професійну зйомку продукту. Це відіграє дуже важливу роль, тому що Інстаграм — це соціальна мережа з обміну фотографіями.
 • Викладайте пости по строго певним планом. Наприклад, 3-4 рази в тиждень, в той час, коли аудиторія вашого блогу найбільш актину. Якщо викладати фотографії часто, то довго в такому режимі ви не протримається, якщо занадто рідко, загрожує низка відписок.
 • Надавайте своїм передплатником цінну та унікальну інформацію. Це особливо актуально в епоху наявності в світі інформаційного сміття.
 • Якщо аккаунт комерційний, діліться фотографіями та розповідями про своїх співробітників. Викладайте backstage зі зйомок продукту. Це покаже, як ви дорожите своїм штатом, довіряєте своїй аудиторії, ділячись навіть «чорновими» матеріалами.

Бажаємо успіху, дотримуйтесь наших порад і вас вийде довести аккаунт до досконалості. Сподіваємося, що в даній статті ви знайшли всі відповіді.

А як ти ставишся до сайтів, які за гроші накручують лайки і передплатників? Може бути ти з тих, хто може одним лише контентом і своєю оригінальністю успішно просувати аккаунт? Залиш свою думку і поділися досвідом в коментарях! А також дивись відео про радах по просуванню аккаунта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector