Скрипт для накрутки лайків в Інстаграмі: від А до Я

Instagram використовують багато блогерів і підприємці як рекламний майданчик для залучення цільової аудиторії. З недавнього часу адміністрація соціальної мережі модернізувала алгоритм роботи новинної стрічки. Тепер нові пости в ній буде видно великій кількості користувачів, якщо вони відповідаю інтересам користувачів. Це змушує багатьох задуматися про зміну підходу до просування свого товару. Адже тепер недостатньо просто опублікувати пост. Головне — підвищити попит на нього. Інстаграм, звичайно, обіцяє повернути оновлену хронологічну стрічку, але цього ще потрібно дочекатися, а поки читаємо, як зробити пост популярним.

Одним з простих рішень буде накрутка лайків. Для цього використовують скрипти або сервіси для просування.

Що таке скрипт?

Скрипти — це заздалегідь продумані алгоритми дій (сценарії), які спрямовані на вирішення певної задачі. Такі коди складають за допомогою мови програмування — скриптового. Через скрипт можна налаштувати автоматичне виконання ряду простих дій, що значно економить час, а також зводить до мінімуму ймовірність помилок. Такі програми використовують у багатьох сферах діяльності, але ми поговоримо про їх застосування для накрутки лайків в Instagram.

приклад як виглядає скрипт для instagram

Як застосовуються скрипти?

Instagram не стоїть на місці, розробники постійно оновлюють алгоритми захисту і обчислення шахраїв для безпеки користувачів. Зовсім недавно накрутка лайків через скрипт, заснований на топі, користувалася великим попитом. Від користувача потрібно тільки відправити id на сервер, де зберігалися топові посади, а лайки починали надходити щомиті. Однак зараз цей спосіб розкрутки став недоступний через зміни в захисті соціальної мережі деяких алгоритмів. Але не варто засмучуватися! Як тільки один скрипт перестає працювати, практично відразу умільці створюють інший, який з’являється в загальному доступі.

Напевно всі чули про сервіси, на яких користувачі можуть заробити бали, виконуючи прості дії:

 • додатися в передплатники в Instagram, ВК, ОК, FB;
 • подивитися відео на Ютубі;
 • поставити лайк та інше.

Отримані в результаті лайки або бали він може витратити на свої аналогічні цілі. Алгоритм цих дій простий, а також доступний для масового розуміння, але вимагає вільного часу. Існує популярний скрипт для накрутки лайків в інстаграмі з логічним назвою «nakrutka_insta». При запуску відкривається чорне вікно з командами. Необхідно просто вставити посилання з просуваються постом, і через кілька хвилин лайки почнуть надходити автоматично. Базова версія цього скрипта безкоштовна, а більш просунуті творець продає за гроші.

Плюси і мінуси накрутки лайків скриптами

Серед переваг такого просування виділяється:

 • економія часу;
 • висока ефективність;
 • доступність, простота використання.

мінуси:

 • можливий бан з боку адміністрації;
 • накручені передплатники часто не зацікавлені в просувається товар.

Важливо! Щоб уникнути блокування, обмежте кількість накручувати лайків!

Альтернативні методи просування

Багато популярних скрипти швидко виходять з ладу через масове використання, тому розглянемо Instagram парсери, як альтернативні способи просування.

Пояснювати, що це таке дуже довго. Головне, що вони працюють! Принцип роботи полягає в наступному:

 • користувачеві потрібно вказати аккаунт з великим числом передплатників;
 • програма створює базу даних;
 • відкриває акаунти користувачів;
 • підписує «живих» людей і ставить лайки від їх особи автоматично!

Подібних сервісів зараз багато. Є платні і безкоштовні версії. Серед найбільш якісних і ефективних можна виділити:

 1. Do Insta накручує лайки і передплатників протягом заданого періоду. Зручно, що призупинивши накрутку, час заморожується і просування можна продовжити в зручний для вас період.
 2. INSTA.tools об’єднує в собі массфолловінг / лайкінг, і дозволяє формувати базу ЦА за допомогою фільтрів.
 3. Tooligram збирає базу потенційних передплатників самостійно, виходячи з хештегов і геолокації цільової аудиторії.

Таким способом можна як накрутити передплатників, так і розжитися лайками. Рекомендується «красти» аудиторію у потенційних конкурентів, так більше шансів збільшити зростання продажів.

висновок

Розкрутка постів і акаунтів за допомогою скриптів і альтернативних сервісів має право на життя. Однак в силу очевидних недоліків рекомендується використовувати дані методи тільки на перших етапах розвитку проекту. Згодом слід переходити на більш привабливі для широкої аудиторії способи просування товару або послуги.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector