Як зберегти відео з Інстаграма на телефон iPhone

Instagram — найпопулярніший сервіс з елементами соціальної мережі. У ньому кожен зареєстрований може викласти свої фотографії і відеоролики з високою якістю і дозволом. А також переглядати фото інших учасників, в тому числі популярних людей, спортсменів і політиків. У соцмережі набирають популярність відеоролики, які, на жаль, перекачати на свій пристрій функціоналом мережі поки немає можливості. Тому народні умільці вже придумали масу сервісів. Давайте ближче розглянемо такі сервіси та методи зберегти потрібне відео з програми Інстаграм на ваш телефон iPhone.

Яким чином завантажити відео з Instagram на iPhone

Далі надаються покрокова інструкція як завантажити відеофайл:

 1. Відкрийте сервіс на своєму мобільному пристрої Apple.
 2. Увійдіть в сторінку сервісу з відео, яке потрібно надалі скачати.
 3. Вгорі, праворуч на вашому екрані зверніть увагу на значок меню, який позначається трьома крапками. Виберіть його і відкрийте пункт «Копіювати посилання» на цьому екрані.

  Copy Link

  Копіювати посилання в Інстаграм

 4. Далі вам потрібно встановити додаток «Файловий менеджер і браузер» за цим посиланням. Його необхідно встановити і запустити.
 5. Відкрийте його і введіть в адресному рядку pickvideo.net. Цей сервіс може допомогти вам завантажити відеоролики з популярних сервісів, які не дозволяють це робити природний шляхом — Youtube, Instagram, Facebook.
 6. На сайті ви побачите підтримувані їм сервіси, виберіть потрібний вам на даний момент, тобто Інстаграм.
 7. У вікні з’явиться порожній рядок, в якій введіть скопійоване посилання на відео.

  Посилання

  Рядок введення посилання

 8. Оновиться сторінка і ви побачите посилання, яка завантажить відео з Instagram. Якщо опустити сторінку вниз, ви знайде кнопку, яка допоможе вам це зробити. Відео почне завантажуватися. Можна переконатися в цьому, натиснувши кнопку «Завантаження».

Читайте також: Як зробити обкладинки для актуальних історій в Інстаграм і завантажити.

Instasave — допоможе завантажити відеоролик з соціальної мережі

Ця програма з магазину App Store дає можливість насолоджуватися скачаними роликом з Інстаграм в пару кліків. Вона проста у використанні і не вимагає ніяких додаткових дій, потрібно лише скопіювати посилання через стандартний додаток фотохостингу і запустити Instasave. Додатком можна користуватися безкоштовно, є деякі умови для використання програми. Ролики доступні для скачування за місцеві бали, які ви заробляєте, переглядаючи рекламу. Все просто легко і зрозуміло. Додаток відмінно підійде вам, якщо ви не так вже й часто використовуєте відеоролики з Instagram оффлайн. Якщо ви часто качаєте відео — краще знайти більш відповідний сервіс для цього, відмінно підійде аналог InstaDown.

Щоб завантажити відео, як уже було сказано, потрібно завантажити посилання і відкрити програму, але вставляти немає необхідності. Приємним відмінністю програми є те, що програма сама вміє стежити за буфером обміну і при наявності в ньому посилання з сервісів, з яких вона качає відео, бере це посилання і завантажує відео. Вам залишається тільки відкрити Instasave скопіювати посилання і вставляти не доведеться, потрібно тільки натиснути «Завантажити».

Instasave

додаток Instasave

Процес скачування не обмежується ніякими затримками, переглядом реклами та іншим. Є історія роликів, які ви закачали.

Це може бути корисним: Як подивитися в Інстаграме, хто заходив на мою сторінку.

Instagrab — додаток для збереження контенту на телефон

У магазині App Store є досить багато додатків, які надають подібні послуги. Але адміністрація досить часто інспектує, чистить магазин і банить подібне ПО, яке трапляється їм на шляху. Ця програма чомусь досить довго перебуває на полиці в даній категорії сервісу, будемо вважати це його перевагою.

Робота програми Instagrab в цілому схожа з іншими подібними програмами, працювати в ньому легко і швидко.

Для того, щоб завантажити ролик:

 1. Для початку скачайте і встановіть на свій iPhone спеціальний додаток з App Store за посиланням.
 2. Далі відкрийте сторінку з відео в Інстаграм, яке ви хотіли б зберегти на телефон. Натиснувши на кнопку з трьома крапками біля відео, натисніть на пункт «Копіювати посилання».
 3. Тепер запустіть додаток на своєму смартфоні, яке ви завантажили з магазину Apple.
 4. Додаток просканує буфер обміну і, якщо знайде потрібну посилання сама запитає вас про скачування ролика. Підтвердіть закачування, після чого ролик буде завантажений в пам’ять телефону.

  Instagrab

  Кнопка «Завантажити» в додатку Instagrab

Як завантажити відео з Інстаграм, не стикаючись з рекламою

Багато додатків з App Store заробляють тим, що вимагають від користувача, який завантажив програму і встановив на свій iPhone, перегляд реклами. Або просто розміщують її у вікні такого додатка, що дійсно іноді заважає роботі.

Для того, щоб завантажити відео безкоштовно і без реклами, вам необхідно мати на своєму пристрої клієнт сервісу Dropbox:

 1. Далі процес схожий з іншими, при використанні програми — скопіюйте адресу ролика в Instagram.
 2. Відкрийте один із сервісів, які працюють онлайн — підійде zasasa.com.
 3. Тепер посилання, яку ви скопіювали необхідно вставити в спеціальну рядок і натиснути «Завантажити ролик» в Mp4 форматі.
 4. Відкрийте меню і збережіть відеоролик в Dropbox, а далі ви вже й самі розберетеся, що робити з роликом, який зберігається на вашому акаунті хмарного диска.

Рекомендуємо до прочитання: Що таке Інстаграм Візитка?

Інструкція по збереженню відео на комп’ютер

Щоб завантажити відеоролик на свій ПК є досить простий спосіб, що не передбачає додаткових сервісів або інструментів. Для цього достатньо відкрити Інстаграм в будь-якому браузері, перейти на сторінку з відео, відкрити її html-код і завантажити за прямим посиланням будь-який контент, який є на відкритій веб-сторінці. Цей метод працює не завжди, тому що не всі html-сторінки мають пряме посилання на файл.

Посилання з HTML

Качаємо відео з Інстаграм з HTML-сторінки

Браузер Torch для завантаження контенту з соціальних мереж на iPhone

У мережі з’явився спеціальний браузер, який здатний завантажувати відео і графіку з будь-яких сайтів, він називається Torch Browser. Він набирає популярність саме через свою функції завантажувати будь-яке відео з популярних сервісів, Youtube, Instagram і т. Д. Хоча знаходяться в мережі люди, які не дуже добре про нього відгукуються, тому перш, ніж завантажити його, уважно прочитайте відгуки і ознайомтеся з його функціями. Для того, щоб відвідати офіційний сайт розробника і завантажити браузер, перейдіть за посиланням — http://torchbrowser.com/.

Розроблено веб-навігатор на движку Chromium. Працювати в ньому легко і просто. Щоб завантажити і зберегти відеоролик з Instagram на комп’ютер, зайдіть на сторінку з відеороликом на сайті Instagram.com, ви побачите активну кнопку, коли браузер буде готовий завантажити відеоролик, натисніть на неї і через деякий час ви вже зможете переглядати його офлайн на своєму комп’ютері.

Torch

Панель браузера Torch

Браузер уміє також завантажувати музику, відео і завантажувати торрент-файли без додаткового ПЗ. Відео та торренти гойдаються без будь-яких затримок, відповідно до вашої швидкістю інтернет з’єднання. Є й недоліки у вигляді поганого перекладу на російську, а також він займає багато оперативної пам’яті для своєї роботи.

Таким чином, ми розібрали, як можна зберегти будь-яке відео з Інстаграма на своїй телефон iPhone.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector