44 код якої країни

Одного разу на ваш телефон може надійти дзвінок з невідомого номера, який починається на цифри 44. Оскільки даний номер не належить до звичних російським номерами, то у багатьох абонентів виникає питання, що це за дивний номер, і яка може бути тематика подібного дзвінка. У цьому матеріалі ми розберемо, якій країні належить телефонний код 44. Які особливості набору номерів в даній країні, і чому безлічі російських абонентів надходять дзвінки з номера 44. 44 код країни

Код якої країни 44?

Телефонний код 44 належить Великобританії — острівній країні на північному заході континентальної Європи. Велика Британія (Великобританія) є однією з найбільш розвинених країн світу. Її населення становить понад 63 мільйонів чоловік. За показником ВВП вона займає 9 місце в світі, а за рівнем індексу людського розвитку (HDI) — 14 місце.

Великобританія може похвалитися розвинутою галуззю зв’язку та високою якістю пропонованих на ринку послуг. Тут представлено безліч телефонних операторів, що пропонують послуги стаціонарного та мобільного зв’язку, високошвидкісного мобільного і стаціонарного Інтернету. Популярні оператори — Abica, Family Mobile, KCOM Mobile, Telefonica UK Limited., Virgin Mobile Telecoms Limited, Vodafone Uk Ltd, Orange та інші.

Великобританія 44

Код 44 належить Великобританії — однієї з найбільш розвинених країн світу

Як зателефонувати до Великобританії (44 телефонний код)

Після того, як ми визначили, якій державі належить номер 44, розберемося тепер, як зателефонувати до Великобританії.

Для дзвінка з міського російського номера необхідно набрати 8 (гудок) — 10 — 44 (код Великобританії) — код міста — номер телефону абонента.

Дзвінок з міського номера всередині Великобританії: 8 (гудок) — код міста — номер телефону абонента.

Дзвінок до Великобританії з мобільного: +44 — код міста — номер абонента.

Набір номера Великобританія

Особливості набору телефонних номерів в Великобританії

44 — коди деяких міст

Наведемо коди найбільш популярних англійських міст:

 • 113 — Leeds
 • 115 — Nottingham
 • 1205 — Boston
 • 1254 — Blackburn
 • Тисячу триста тридцять два — Derby
 • 151 — Liverpool
 • 161 — Manchester
 • 1923 — Watford
 • 20 — London
 • 24 — Coventry
 • 29 — Cardiff

Може бути цікаво: 70550 що за номер телефону.

Хто дзвонить з номера сорок чотири

Давайте також розглянемо, що робити під час вступу дзвінків з номера 44. Останнім часом такі дзвінки отримують абоненти по всій Росії. А той, хто телефонує номер зазвичай починається з 4420 (44 — код Великобританії і 20 — код Лондона).

код Лондона

Зазвичай подібні номери являють собою кодом Великобританії і Лондона

При піднятті трубки в більшості випадків вам запропонують зіграти на ринку валюти (Forex), вклавши в справу початкових 250-300 доларів. Той, хто телефонує обіцяє виграш до тисячі доларів і зростання доходу по експоненті.

В абсолютній більшості випадків дзвінки з номера 44 здійснюються шахраями, які використовують віртуальні номери і програми рівня Skype. В такому випадку дзвінок зі Скайпу буде визначатися як номер 44, що вводить в оману одержувачів подібного дзвінка.

Шахраї Скайп

Для дзвінків з подібних віртуальних номерів шахраї використовують Скайп і аналоги

Зайве нагадувати, що вестися на подібні пропозиції не варто, так як ви втратите як свої гроші, так і час. Найбільш оптимальною ситуацією буде занесення подібних номерів у чорний список вашого телефону. Втім, шахраї використовують масу інших віртуальних номерів. Тому ефективною панацеєю блокування такого номера 44 може і не стати.

висновок

44 — це код якої країни? Телефонний код 44 належить Великобританії — однієї з найбільш розвинених країн світу. Масові дзвінки на телефонні номери вітчизняних операторів з кодом 44 належать таким же вітчизняним шахраям, які використовують віртуальні номери і програми рівня «Скайп» для введення людей в оману. При дзвінку з номера 44 візьміть трубку, і якщо замість голосу близьких або знайомих людей вам запропонують зіграти на ринку валют — сміливо завершуйте дзвінок, і заносите даний номер в чорний список.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector