Для чого потрібні папки Voice Notes і Sent в месенджері WhatsApp

Багато користувачів популярної мережі WhatsApp не знайомі з усім її потенціалом. Відомо, що це додаток для обміну повідомленнями, фотографіями і відеороликами. Але куди ж зберігаються мультимедійні дані, після того, як вони приходять абоненту на пристрій? Відповідь викладено нижче.

Де зберігаються файли в WhatsApp?

Ілюстрація на тему Для чого потрібні папки Voice Notes і Sent в месенджері WhatsApp

Розробники месенджера налаштували програмне забезпечення так, щоб фото і відео документи, які ви будете отримувати, зберігалися в папці «Фотографії» на вашому смартфоні в автоматичному порядку.

Якщо ви не бажаєте зберігати прийняті файли на гаджет, слід виконати такі дії:

  • запустіть WhatsApp;
  • перейдіть в розділ «Додатково»;
  • відкрийте «Налаштування»;
  • виберіть «Чати і дзвінки»;
  • вимкніть «Зберегти медіа».

Після цього, мультимедійні дані можна буде переглянути тільки в діалогах месенджера. При перевстановлення додатка вся інформація буде загублена і відновленню не підлягає.

Після завантаження медіафайлів:

  • Фотографії та відеоролики будуть зберігатися в папці «Фотографії» на пристрої. Якщо ви хочете розвантажити пам’ять телефону, виберіть збереження на карту пам’яті. Для цього треба зайти в «Налаштування», відкрийте «Система» і виберіть рядок «Контроль пам’яті». У моделях Windows 10 Mobile вона називається «Сховище».
  • Завдяки файлового менеджера можна отримати доступ до голосових повідомлень і аудіофайлів. Тут потрібно відкрити розділ «SD карта» або «Телефон», перейти в «Фотографії», потім в «WhatsApp». Володарям Windows Phone 8.0 не надається можливість збереження аудіофайлів, їх можна прослуховувати тільки в чатах.
  • У власників Windows Phone 7 картинки будуть зберігатися в папці «Збережені зображення». Відео в ньому не зберігається.

Для чого потрібна папка Voice Notes в WhatsApp?

У кожного смартфона є функція, що нагадує про те, що вільне місце на пристрої закінчується. Після цього користувачеві доведеться почистити телефон і видалити непотрібні файли. Під цей критерій потрапляє і WhatsApp Voice Notes, так як вона займає багато пам’яті. Що це за збори файлів і для чого воно потрібне?

Ілюстрація на тему Для чого потрібні папки Voice Notes і Sent в месенджері WhatsApp

Знаходиться Voice Notes в телефоні в розділі «Ватсап». У ній розташовані голосові повідомлення і все аудіофайли, які прийшли в месенджері. Навіть якщо деякі з них ви не прослуховували, то при відкритті повідомлення, вони все-одно сюди потрапляють. Папка наповнюється в міру використання сервісу для спілкування. Якщо ви активний користувач WhatsApp, то Voice Notes буде завжди сповнена інформації.

Ілюстрація на тему Для чого потрібні папки Voice Notes і Sent в месенджері WhatsApp

Для поліпшення швидкості роботи смартфона потрібно час від часу очищати кеш. Варто відзначити, що видаляючи дані з Voice Notes, на пристрої вони залишаються. Якщо ж вміст носить цінний характер, його можна перенести на будь-якої накопичувач, а потім прибрати.

Для чого потрібна папка Sent в WhatsApp?

В папці Sent зберігається відправлений вами матеріал через месенджер. Щоб дістатися до неї, необхідно відкрити диспетчер файлів, перейти на той диск, який використовується для зберігання даних, знайти папку «WhatsApp» і відкрити її. Тут ви побачите папку «Media», тапніте по ній. На екрані з’явиться список з ще доступними папками, вам потрібні «WatsApp Images» і «WatsApp Video». У них зібрані фото, відео, а також папка «Sent». Тут будуть зберігатися навіть віддалені з пристрою мультимедійні дані.

Ілюстрація на тему Для чого потрібні папки Voice Notes і Sent в месенджері WhatsApp

Щоб позбутися від зайвої інформації, зайдіть в «Налаштування» телефону, перейдіть в «Додатки», знайдіть «Галерею» і почистіть кеш.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector