Як Ватсап скачати безкоштовно на телефон, як встановити та налаштувати

Месенджер WhatsApp вже давно завоював лідируючу позицію на ринку програмного забезпечення цієї категорії. Однак, незважаючи на це, у багатьох він досі відсутній на телефоні. У цій статті буде докладно розказано, як здійснити завантаження і установку Ватсап.

установка WhatsApp

В першу чергу необхідно переконатися, чи підходить ваш пристрій для установки на нього месенджера, а тільки потім переходити до керівництва по інсталяції. До слова, воно буде представлено в кінці статті.

Ілюстрація на тему Як Ватсап скачати безкоштовно на телефон, як встановити та налаштувати

Серед системних вимог WhatsApp є всього одне основне — це версія Android. Виходячи з інформації на офіційному сайті, на момент написання статті додаток підходить для пристроїв з ОС Андроїд вище версії 2.3.3.

 1. Відкрийте головне меню Андроїда.
 2. Натисніть на іконку «Налаштування».
 3. Прокрутіть список категорій в самий низ.
 4. Виберіть пункт «Про телефоні».
 5. Зверніть увагу на рядок «Версія Android».

Саме там і буде вказана версія мобільної системи. Якщо вона є актуальною для інсталяції WhatsApp, тоді можна переходити до установки.

Переваги застосування Whatsapp

Перед тим як встановити месенджер на мобільний, розумно буде ознайомитися з його основними перевагами. Отже, ось що WhatsApp може запропонувати своїм користувачам:

 1. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Всі параметри програми та функціональні кнопки розташовані в зрозумілих звичайному користувачеві місцях.
 2. Безкоштовна ліцензія. Раніше месенджер коштував грошей, тепер же, після того як його купила компанія Facebook, він поширюється по безкоштовній ліцензії.
 3. Дзвінки. Будь-який абонент може здійснювати безкоштовні дзвінки, головне — наявність стабільного інтернет-з’єднання.
 4. Відправлення та редагування повідомлень. Мессенджер дозволяє спілкуватися користувачам за допомогою листування в чатах.
 5. Передача медіаконтенту. В чатах Ватсап можна обмінюватися не тільки текстовими повідомленнями, але і документами, відео, музикою та іншим.

Ілюстрація на тему Як Ватсап скачати безкоштовно на телефон, як встановити та налаштувати

Основні можливості і функціонал

Тепер же давайте перейдемо до більш докладного розгляду функцій месенджера. Відразу після його установки ви потрапите в розділ «Чати», де можете завести нову бесіду з іншим користувачем.

Є також другий розділ — «Статус». У ньому розробники дозволяють залишити короткий відеоотривок, який буде інформувати інших користувачів про становище наших справ.

При бажанні можна змінити параметри програми. Для цього потрібно увійти в налаштування, натиснувши відповідну кнопку в верхньому правому куті екрану. В налаштуваннях можна змінити аватар, текстовий статус, шпалери і багато іншого.

Установка програми на Android

Ну а тепер перейдемо безпосередньо до керівництва по установці програми на смартфон. Виконується це операція досить просто:

 1. Відкрийте програму Play Маркет.
 2. У пошуковому рядку пропишіть назву програми.
 3. У результатах натисніть по іконці WhatsApp.
 4. Натисніть кнопку «Встановити».

Ілюстрація на тему Як Ватсап скачати безкоштовно на телефон, як встановити та налаштувати

Після цього залишається лише пройти просту реєстрацію, після якої можна переходити безпосередньо до спілкування з іншими користувачами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector