Як дізнатися що тебе заблокували в WhatsApp: все про чорному списку

Месенджер WhatsApp на сьогодні залишається найпопулярнішим способом обміну повідомленнями в інтернеті. Ним користується вже більше мільярда людей по всьому світу. Головні козирі програми — зручність, простота і повна безкоштовність. А ще продуманий набір інструментів, які можуть знадобитися користувачам. Один з них — чорний список, про який ми і поговоримо.

Ілюстрація на тему Як дізнатися що тебе заблокували в WhatsApp: все про чорному списку

Чорний список у WhatsApp

Призначення цієї штуки зрозуміло з назви. Якщо хтось із ваших друзів став вам неприємний, такого юзера слід занести в чорний список, і він перестане вам докучати. У мессенджере WhatsApp чорним списком можна користуватися безкоштовно, в той час як у стільникових операторів, наприклад, така можливість часто надається тільки за гроші.

Що бачить заблокований користувач в Ватсапп

Спочатку, якщо не знати тонкощів роботи програми, можна спробувати просто видалити небажаного абонента зі свого списку. І думати, що він після цього від вас відстане. Ні, цього не станеться. У нього залишилися ваші контакти, і він як і раніше зможе вам писати повідомлення і дзвонити. Звичайно, і в такому випадку від уваги користувача можна позбутися, про це нижче. Але надійніше все-таки заблокувати абонента відразу за правилами, як це передбачено самою програмою.

Ілюстрація на тему Як дізнатися що тебе заблокували в WhatsApp: все про чорному списку

Як заблокувати контакт в Whatsapp

Для відправки обридлого френда в бан слід зробити так:

 1. Вийти з усіх діалогів, якщо ви з кимось в даний момент спілкувалися.
 2. Тапнуть на іконку «Меню» з трьома крапками в правому верхньому куті екрану.
 3. Вибрати в меню пункт «Налаштування», і далі пункт «Аккаунт» — «Налаштування».
 4. На сторінці, знайти розділ «Заблоковані». Він спочатку буде порожнім.
 5. Тапнуть по іконці з чоловічками в правому верхньому кутку і із списку вибрати кандидатуру на блокування.

Цей спосіб підходить для тих випадків, коли абонент вже знаходиться у вашому списку. Але буває, що до вас починає наполегливо чіплятися хтось незнайомий. Його в списку немає, тому діяти потрібно по-іншому:

 1. Зайдіть в діалог з вашої жертвою.
 2. Тапніте на іконку з трьома крапками в правому верхньому куті екрану. Відкриється меню цього діалогу.
 3. Виберіть пункт «Ще», а потім «Заблокувати».

Ілюстрація на тему Як дізнатися що тебе заблокували в WhatsApp: все про чорному списку

Як дізнатися, що вас заблокували в WhatsApp

А чи можна дізнатися, що вас заблокував хтось із ваших друзів? Прямого способу зрозуміти це розробники програми не дають. Мабуть, це пов’язано з міркуваннями приватності і захисту таємниці особистого життя. Але є кілька непрямих ознак, за якими ви можете здогадатися про те, що хтось відправив вас в бан.

Перевірте, доставляються чи повідомлення

Це перше, на що можна звернути увагу. Статус кожного повідомлення в Ватсапе відзначається галочками в нижній частині тексту. Дві зелені галочки означають, що повідомлення прочитано адресатом. Програма автоматично виявляє. Так ось, якщо на цілому ряді ваших останніх повідомлень ви не бачите зелених галочок, а бачите одну сіру — це сигнал про те, що співрозмовник не читає ваші листи.

Він може не читати їх з різних причин, наприклад, давно не включав свій смартфон. Однак, одна ознака ще не свідчить однозначно, що вас забанили.

Ілюстрація на тему Як дізнатися що тебе заблокували в WhatsApp: все про чорному списку

Зверніть увагу на статус

Статусна рядок у верхній частині вікна месенджера відображає час, коли користувач останній раз входив в мережу. Якщо ви не бачите цієї інформації, це теж привід задуматися. Хоча, час появи онлайн можна теж відключити в налаштуваннях, тому навіть дві ознаки ще не привід турбуватися.

Спробуйте зробити виклик

Прямий спосіб: просто подзвонити і запитати, в чому справа? Якщо ви заблоковані, то дзвінок не пройде, ваш друг не підніме трубку. Тут є варіант — можна подзвонити не по WhatsApp, а просто по телефону, через оператора мережі. Хоча, сучасні телефонні провайдери теж надають послугу блокування небажаних номерів. Так що, якщо людина не бажає з вами спілкуватися, він може заблокувати вас всюди.

Подивіться фотографію профілю

Якщо ви пам’ятаєте, що ваш друг раніше часто міняв аватар, а тепер раптом перестав — це теж погана ознака. Справа в тому, що в разі бана ви будете бачити ту фотографію його профілю, яка була на момент блокування, або НЕ бачити ніякої.

Ілюстрація на тему Як дізнатися що тебе заблокували в WhatsApp: все про чорному списку

Як обійти блокування в WhatsApp

Склавши всі ознаки разом, можна прийти до висновку, що один вас справді забанив і не хоче розмовляти.

У нових версіях месенджера практично не залишилося способів достукатися до заблокував вас юзера. Якщо вам це дуже треба, можна спробувати єдиний засіб — змінити номер Ватсап.

 • Увійдіть в налаштування програми і відкрийте пункт «Аккаунт».
 • Тапніте по розділу «Змінити номер».
 • Введіть новий номер телефону.
 • Його доведеться верифікувати — на цей номер буде секретний код, який потрібно буде ввести в перевірочне поле месенджера. Тому у вас до цього моменту повинен бути телефон з новою SIM-картою.
 • Коли номер буде верифіковано та ви залягання в Ватсапе, можна буде зв’язатися з користувачем, який вас забанив.

Спосіб громіздкий і незручний. Простіше звернутися до загального одного і попросити позичити на хвилинку смартфон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector