Де смайлики в Whatsapp на айФоні, і як їх включити

Спілкування за допомогою Ватсап стало набагато простіше і швидше. Ви можете не тільки відсилати звичні смс повідомлення, але і ділитися фото, відео, аудіо матеріалами, а також брати участь в різних групах. Щоб текст в смс був веселіше, можна вставити в нього цікавий смайл. Сьогодні ми поговоримо про те, як включити смайли в месенджері WhatsApp для пристроїв Айфон.

Ілюстрація на тему Де смайлики в Whatsapp на айФоні, і як їх включити

Де в айФоні знаходяться смайли Ватсап

У додатку WhatsApp відсутні вбудовані смайли для iPhone. Але цю проблему можна вирішити за допомогою клавіатури Емодзі. З її допомогою користувач зможе використовувати смайли на будь-якому пристрої iPhone.

Ілюстрація на тему Де смайлики в Whatsapp на айФоні, і як їх включити

Як включити емодзі

Для активації клавіатури Емодзі зайдіть в Меню Настройок iPhone, далі виберіть вкладку «Основні», далі «Клавіатура», потім «Клавіатури», далі «Нові клавіатури» і після цього виберіть Емодзі. Відразу після цих процесів клавіатура зі смайликами буде активована, і користувач отримає до неї вільний доступ. Але перед цим не забудьте натиснути за значок глобуса, який розташований в лівому нижньому кутку дисплея.

Зверніть увагу на те, що компанія Apple постійно випускає нові смайли з оновленими версіями iOS. Так що якщо хочете отримати доступ до нових Емодзі, спочатку переконайтеся в тому, що користуєтеся останньою версією iOS.

значення смайликів

Найперші Емодзі з’явилися в кінці ХХ століття в Японії. У наші дні це своєрідна мова для спілкування та обміну емоціями, яким користуються на простих мобільних телефонах, і сучасних смартфонах і інших пристроях. Сьогодні користувачам доступні 1 427 ідеограм в восьми наборах. Значення багатьох символів неоднозначно.

Ілюстрація на тему Де смайлики в Whatsapp на айФоні, і як їх включити

Використовуючи спеціальні символи під час листування з друзями обов’язково потрібно знати їх значення, щоб ненароком когось не образити. Для цього необхідно розуміти, що саме означає певним символ. За допомогою смайлів можна висловити будь-яку емоцію: радість, смуток, здивування, гнів, печаль і багато інших емоцій.

Ілюстрація на тему Де смайлики в Whatsapp на айФоні, і як їх включити

Щоб не потрапити в халепу, вивчіть значення смайлів, і використовуйте тільки відповідні картинки. Для цього скористайтеся наданою посиланням, і дізнаєтеся значення всіх Емодзі — https://www.iphones.ru/iNotes/all-about-emoji-ios-10. Скористайтеся даною енциклопедією символів, з її допомогою ви дізнаєтеся значення кожного символу, коли саме він з’явився в наборі, і його Unicode.

Як бачите настройка клавіатури зі смайлами не займає багато часу, і тепер проблема відправки повідомлень з прикольними посмішками більше не буде вас турбувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector