Як цитувати в Ватсапе: створюємо відповіді на повідомлення з цитатами

Творці месенджера Whatsapp регулярно оновлюють функціонал додатка, роблячи його ще більше затребуваним серед користувачів. Однією з останніх фішок програми стала функція цитування відповіді співрозмовника. Спочатку дана можливість була доступна тільки в бета-версії Ватсап, але тепер нею можуть скористатися власники смартфонів на базі iOS і Android. Читайте далі, щоб дізнатися, як створити повідомлення цитуючи в Whatsapp.

Ілюстрація на тему Як цитувати в Ватсапе: створюємо відповіді на повідомлення з цитатами

Як цитувати повідомлення в WhatsApp

Функція цитування припускає пересилання конкретного повідомлення з відповіддю співрозмовника. Дана опція дозволяє поліпшити навички текстової листування і полегшити спілкування в чатах. Вона буде особливо корисною в груповий листуванні, де через величезного потоку інформації не завжди можна зрозуміти, на що конкретно відповідає співрозмовник. Щоб правильно розтлумачити відповідь, скористайтеся зручним інструментом «цитата». Мессенджер надає можливість швидко відповісти і переслати повідомлення відправнику в тому вигляді, в якому воно було отримано.

Користувач може супроводити свою відповідь фотографією, картинкою, відеофайлом і даними геопозіціі Ватсап. Також можна відправити голосове повідомлення. Крім того, можна цитувати самого себе, щоб нагадати співрозмовнику певну фразу в листуванні. Якщо в даний момент функція недоступна, спробуйте оновити або перевстановити програму.

Ілюстрація на тему Як цитувати в Ватсапе: створюємо відповіді на повідомлення з цитатами

Як відповісти в Андроїд

Для того, щоб відправити відповідь абоненту з пристрою на основі ОС Андроїд, знадобиться виконати наступні дії:

  1. Запустіть Ватсап.
  2. У меню виберіть вкладку «Чати». Відкрийте індивідуальний або груповий діалог, потім відшукайте повідомлення, яке необхідно процитувати.
  3. Торкніться тексту повідомлення і утримуйте палець, щоб його виділити.
  4. Вгорі інтерфейсу програми з’явиться панель допоміжних інструментів.
  5. Натисніть на іконку у вигляді зігнутої стрілки, потім наберіть свій текст. Вгорі буде виділено то повідомлення, на яке ви відповідаєте.
  6. Натисніть «Відправити».

Як відповісти в iPhone

Якщо необхідно процитувати текст відповіді на телефоні з iOS, користувачеві необхідно:

  1. Перейти в розділ «Чати», потім знайти діалог, текст листування з якого хочете процитувати.
  2. Перегорнути сторінку до того місця, де розташований необхідний момент листування. Провести тап за повідомленням, утримуючи палець на протязі двох секунд. Потім зі списку опцій вибрати кнопку у вигляді стрілки вліво.
  3. Вписати текст, потім торкнутися кнопки «Відправити».

Ілюстрація на тему Як цитувати в Ватсапе: створюємо відповіді на повідомлення з цитатами

пересилання повідомлень

«Цитування» в Ватсап дуже схоже на «Відповідь». Основна відмінність полягає в тому, що друга опція передбачає відправку повідомлення в той же груповий або особистий чат, а перша надає можливість відправки в іншу листування. Для того, щоб відправити цитату в інший діалог, в контекстному меню натисніть на кнопку стрілки вправо. Вкажіть бесіду, потім напишіть текст. Тепер натисніть клавішу. Також користувачеві доступна відправка голосових повідомлень з різних чатів.

Якщо раптом не сподобався набраний відповідь, його можна видалити. Для цього натисніть хрестик, в правому верхньому куті. Користувач може видалити відправлене повідомлення протягом семи хвилин, тоді воно зникне і у одержувача.

Тепер ви знаєте, як швидко відправити відповідь на конкретну фразу співрозмовника. Свої питання по темі залишайте в коментарях до статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector