Як дзвонити в Ватсап через комп’ютер, чому не проходять дзвінки

Завдяки останнім оновленням WhatsApp, користувачі можуть здійснювати голосові і відеодзвінки. Дані функції є безкоштовними, не рахуючи плати за використовуваний інтернет-трафік. У статті ми розберемося, як дзвонити по Ватсапу з комп’ютера, які можуть виникнути проблеми, і як їх вирішити.

Що таке дзвінки WhatsApp і як вони працюють?

За допомогою функції голосового дзвінка користувачі можуть безкоштовно спілкуватися зі своїм друзями та родичам в будь-якій точці світу. Також надається можливість спілкуватися по відеозв’язку. Для здійснення голосових дзвінків потрібне підключення до мережі інтернет і використання пристрою, що підтримує дану функцію. Крім того, повинна бути встановлена ​​версія програми не нижче 2.11. На даний момент функція виклику стабільно працює на смартфонах з операційною системою Android 2.1 +, iOS 7 +, Windows Phone 7.5 +, BlackBerry 10.

Ілюстрація на тему Телефонні дзвінки в WhatsApp: як це працює і правила настройки

Користувач може здійснювати голосовий виклик тільки тому співрозмовнику, у якого встановлена ​​остання версія WhatsApp і є підключення до мережі. Не можна дзвонити на стаціонарний телефон і на номери екстрених служб. Для того, щоб скористатися цією функцією месенджера виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте програму WhatsApp.
 2. Перейдіть в чат з користувачем, щоб подзвонити.
 3. У верхній частині діалогового вікна натисніть на відповідну кнопку. Функція голосового дзвінка позначається кнопкою з трубкою.
 4. Завершіть розмову за допомогою червоної іконки з трубкою.

Якщо у користувача немає можливості відповісти на виклик, він може відправити звонящему текстове повідомлення. Для цього необхідно натиснути на значок з конвертом. Про надходження голосового виклику на екрані смартфона з’явитися відповідне повідомлення. Щоб відповісти на дзвінок, посуньте трубку на зелену кнопку, для скидання виклику — на червону кнопку.

Ілюстрація на тему Телефонні дзвінки в WhatsApp: як це працює і правила настройки

Під час спілкування з голосового зв’язку, користувачам надається можливість переключитися в режим відеозв’язку. Для цього необхідно натиснути на кнопку проектора. Після активації відеокамери на екрані співрозмовника з’явиться повідомлення про те, що ви включили камеру. Коли ваш співрозмовник включить відеокамеру на своєму смартфоні, ви перейдіть в режим дзвінка по відеозв’язку.

Скільки коштують дзвінки в WhatsApp?

Дзвінки здійснюються безкоштовно, якщо використовується пристрій підключено до Wi-Fi. При використанні мобільного мережі знімається плата згідно тарифного пакету. У разі регулярного використання цієї функції рекомендують підключити безлімітний мобільний інтернет.

Як встановити WhatsApp на комп’ютер для дзвінків?

Для здійснення дзвінків з ПК необхідно інсталювати програму-емулятор і додаток месенджера. Установка спеціальної програми-емулятора дозволить створити на персональному комп’ютері необхідне середовище для використання Андроїд додатки. Для коректної роботи WhatsApp можна використовувати BlueStacks. Дану програму рекомендують скачувати тільки з офіційного сайту.

Завантажте інсталяційний файл програми на ПК, потім для установки двічі натисніть по BlueStacks — ThinInstaller.exe. Далі клікніть «Встановити». Процедура установки займе кілька секунд. У встановлений емулятор завантажте месенджер. На робочому столі емульованого Андроїд-пристрої знайдіть іконку Play Market. Відкрийте програму і встановіть з нього WhatsApp.

Ілюстрація на тему Телефонні дзвінки в WhatsApp: як це працює і правила настройки

У WhatsApp у користувача повинен бути зареєстрований акаунт. Якщо його немає, пройдіть процедуру реєстрації облікового запису зі смартфона. Для процедури авторизації потрібно ввести діючий номер телефону. На нього прийде повідомлення з кодом захисту який потрібно вписати у відповідному рядку. Для отримання коду можна використовувати функцію «Зателефонувати мені».

Як дзвонити з комп’ютера на WhatsApp

Щоб скористатися функцією дзвінка на ПК нічим не відрізняється від процедури використання на смартфоні. Відкрийте месенджер в емуляторі, потім знайдіть у списку контактів необхідного користувача. Натисніть на його ім’я, щоб перейти в чат. Для дзвінка натисніть значок трубки.

Не працюють дзвінки в WhatsApp

Функція «Дзвінок WhatsApp» буде не доступна користувачеві, якщо:

 1. Ні інтернет з’єднання. Перевірте підключення до мережі.
 2. Є проблеми з модемом, маршрутизатором або точкою доступу.
 3. Співрозмовник використовує застарілу модель мобільного телефону або версію програми, яка не підтримує голосовий дзвінок. Придбайте більш сучасний пристрій, поновіть месенджер.
 4. WhatsApp заборонений на законодавчому рівні в країні, в якій знаходитися користувач.

Ілюстрація на тему Телефонні дзвінки в WhatsApp: як це працює і правила настройки

WhatsApp скидає дзвінки

Якщо під час бесіди зв’язок обривається, причина може бути в наступному:

 • Використовується погане або нестабільне інтернет з’єднання.
 • На пристрої встановлений режим або додаток для збільшення терміну служби акумулятора.
 • Активована опція Bluetooth.

Не чути дзвінка WhatsApp

Коли користувачеві не надходять дзвінки при відключеному екрані, а тільки при його включенні приходять повідомлення про пропущені виклики, то можливо на пристрої активовано режим енергозбереження. У такому режимі при виключенні екрану автоматично вимикається інтернет. Тому, дзвінки в WhatsApp не надходять. Для вирішення проблеми, деактивуйте даний режим.

Ілюстрація на тему Телефонні дзвінки в WhatsApp: як це працює і правила настройки

Немає звуку при дзвінку по WhatsApp

Коли під час голосового виклику є з’єднання, але ви не чуєте співрозмовника або він вас, можливо відключений мікрофон. Перевірте кнопку мікрофона, вона повинна бути активована. Якщо причина не в цьому, виконайте перезавантаження смартфона. Утримаєте кнопку харчування, потім натисніть «Перезавантажити».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector