Як додати контакт в WhatsApp, або як запросити друга в Ватсап

WhatsApp-дуже популярна зараз соцмережа і месенджер. Вона дає великі можливості своїм користувачам. Ви можете спілкуватися з ким-то окремо, або в груповому чаті, дзвонити іншим людям, обмінюватися файлами. Сьогодні ми торкнемося такої аспект цього додатка, як додавання контактів і запрошення друзів.

Ілюстрація на тему Як додати контакт в WhatsApp, або як запросити друга в Ватсап

Додаємо контакти в ВатсАпп на Андроїд

Для початку давайте розглянемо, яким чином ми можемо додати контакти на пристрої Андроїд. Отже, для початку відкриваємо саму програму на смартфоні. Заходимо в листування. Натискаємо на іконку чату справа вгорі. У новому вікні з’явиться список ваших контактів. Ті, хто вже є в Ватсапе, відобразяться, а інших можна буде запросити. Може бути таке, що абонент внесений в вашу телефонну книгу, але в програмі не відображається. У такому випадку потрібно буде вписати його вручну. Для цього натискаємо на плюсик зліва вгорі і вводимо номер людини. Натискаємо «зберегти». Потім повертаємося, і оновлюємо наш список. Готово! Абонент з’явився в оновленому списку.

Як додати контакт в Вацап на Iphone

В принципі, особливих змін в додаванні номерів немає, але все ж розповімо, як це зробити на платформі IOS.

Для цього так само відкриваємо програму WhatsApp, Відкриваємо чати і натискаємо на значок ручки справа вгорі. Перед вами на екрані з’явиться список номерів, а також буде можливість додати новий контакт або групу. Якщо контакт вже користується Ватсапом, то поруч з його номером буде напис «мобільний». В іншому випадку ви можете запросити абонента.

Ілюстрація на тему Як додати контакт в WhatsApp, або як запросити друга в Ватсап

Як додати контакт в WhatsApp на комп’ютері

На ПК версії відсутня можливість додавання номерів, але якщо ви працюєте через емулятор, то для вас можливі наступні дії. Заходимо в програму, натискаємо «контакти», щоб додати номер вперше, натискаємо на чоловічка поруч з полем введення логіна і пароля. Потім вписуємо його номер і ім’я у вікні, і все.

Щоб додати всіх абонентів з телефону, скопіюйте їх в один файл і скиньте на комп’ютер. Потім в настройках емулятора знаходимо пункт «імпортувати». Вибираємо наш файл і натискаємо по ньому. Потім, після перенесення, ми заходимо в сам месенджер і в контактах вибираємо функцію «імпорт з накопичувача». Все, ваші дані перенесені на комп’ютер. Якщо людина не має в Ватсап, то можна додати його номер натиснувши на невелику лупу в лівому кутку екрана.

Ілюстрація на тему Як додати контакт в WhatsApp, або як запросити друга в Ватсап

Як запросити в Ватсап

Якщо людина ще відсутня в програмі, то ви можете відправити йому запрошення приєднатися. Щоб це зробити, заходимо в програму і відкриваємо налаштування, які знаходяться внизу праворуч на айфон і вгорі праворуч на андроїд. Там ми знаходимо опцію, яка на айФоні називається «Розповісти друзям», а на Андроїд «Запросити друга». Натискаєте на неї, вам пропонують вибрати варіант запрошення (смс на телефон, онлайн повідомлення в соцмережах). Після цього вибору ви відзначаєте потрібні номери, і все. Вашим друзям прийде повідомлення з пропозицією приєднатися до програми і посиланням на неї. Дуже зручно.

Отже, додавати і запрошувати контакти в WhatsApp досить просто. Неважливо, Iphone у вас, Android, або взагалі ПК, ваші друзі і знайомі завжди будуть на зв’язку з вами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector