Як можна налаштувати месенджер WhatsApp, щоб залишатися невидимим

Конфіденційність для більшості користувачів Всесвітньої павутини зараз грає, мабуть, одну з найважливіших ролей. В еру соціальних мереж це питання стало як ніколи актуальним. У цій статті буде розказано, чи можна відключити відображення статусу відвідуваності в месенджері WhatsApp і, якщо так, то як це зробити.

Ілюстрація на тему Як можна налаштувати месенджер WhatsApp, щоб залишатися невидимим

Як зробити WhatsApp невидимим

У додатку Ватсап, відкривши профіль користувача, кожен може бачити статус його відвідуваності: чи знаходиться він зараз в онлайні або як давно вийшов з месенджера. Зрозуміло, такий стан справ влаштовує далеко не всіх. Саме тому розробники популярного месенджера додали відповідну опцію в налаштуваннях програми. Якщо її активувати, то в профілі перестане відображатися статус і ніхто не зможе визначити, знаходиться користувач в мережі або вже давно вийшов з програми.

Незважаючи на переваги вищеописаного методу, деяких він все одно не влаштовує. Обґрунтовується це тим, що статус повністю зникає і іншим користувачам стає зрозуміло, що була задіяна спеціальна опція месенджера. В такому випадку є другий спосіб включення «невидимості», який має на увазі використання стороннього програмного забезпечення. З його допомогою можна зробити так, щоб статус завжди був офлайн, навіть коли користувач знаходиться в месенджері. Про це та про багато іншого буде розказано далі по тексту.

Ілюстрація на тему Як можна налаштувати месенджер WhatsApp, щоб залишатися невидимим

Що допоможе стати невидимим

Для початку розберемося, як включити «невидимість» за допомогою вбудованих інструментів месенджера. Робиться це досить просто, всього-на-всього необхідно виконати наступні дії:

 1. Запустіть месенджер.
 2. У верхній правій частині екрана натисніть по функціональної кнопці, виконаної у вигляді трьох точок, розташованих вертикально.
 3. У списку виберіть «Налаштування».
 4. Далі перейдіть в розділ «Аккаунт».
 5. Виберіть зі списку пункт «Налаштування».
 6. У рубриці «Видимість персональних даних» виберіть опцію «Час відвідування».
 7. У списку виберіть коло людей, який буде бачити, коли ви відвідаєте. Якщо ви хочете, щоб його ніхто не бачив, тоді виберіть однойменний пункт.

Ілюстрація на тему Як можна налаштувати месенджер WhatsApp, щоб залишатися невидимим

Після цього можна виходити з установки програми і продовжувати користуватися ним, як і раніше. Тільки тепер не всі користувачі будуть бачити, коли ви відвідаєте.

Як налаштувати невидимку

Як згадувалося раніше, є спеціальні програми, які умовно можна назвати «Невидимки». Вони дозволяють приховувати час відвідування користувача в соціальних мережах, месенджерах і їм подібних програмах. Тому, якщо ви хочете, щоб для інших користувачів ваш статус завжди був офлайн, тоді потрібно вдатися до їх допомоги. Для початку скачайте програму-невидимку під назвою Hide Status:

 1. Запустіть Play Маркет.
 2. Виконайте пошукової запит зі словами «Hide Status».
 3. У результатах знайдіть однойменне додаток і натисніть по ньому.
 4. На сторінці, натисніть кнопку «Встановити».
 5. Прийміть умови ліцензійної угоди, натиснувши по однойменній кнопці.
 6. Дочекайтеся завершення завантаження та встановлення програми.

Як тільки Hide Status буде встановлений на вашому смартфоні, запустіть його. Щоб виконати операцію по прихованню статусу відвідуваності в Whats App, виконайте наступні дії:

 1. У верхньому лівому куті додатка натисніть на кнопку, зображеної у вигляді трьох вертикальних ліній.
 2. У меню перевірте, щоб навпроти рядка «Shortcut in Whatsapp» стояла галочка. Вона символізує успішну синхронізацію вашого облікового запису в месенджері з додатком.
 3. Вийдіть з меню і натисніть на кнопку із зображенням чорно-білого логотипу Ватсап.

Ілюстрація на тему Як можна налаштувати месенджер WhatsApp, щоб залишатися невидимим

Після цього ваш статус в WhatsApp буде завжди показувати офлайн. Якщо ви вирішите відключити опцію невидимки, тоді запустіть Hide Status повторно і натисніть по зеленій кнопці з логотипом месенджера.

Приховуємо переписку в WhatsApp

Додатки-невидимки допоможуть вам приховати статус відвідуваності в Ватсап від сторонніх користувачів, але що робити, якщо ви хочете приховати свої листування від очей родичів, друзів, другої половинки? На жаль, розробники месенджера поки не впровадили таку опцію, та й судячи по постах на форумі, зроблять вони це не скоро. Однак ентузіасти вже давно знайшли рішення.

Зараз в Мережі можна без особливих проблем завантажити додаток, яке буде встановлювати на інші програми пароль. Таким чином, щоб увійти в Вотсап і прочитати переписку, необхідно попередньо ввести пароль, який будете знати тільки ви. Більшість користувачів рекомендують до установки програму AppLock. Вона проста у використанні, безкоштовна і мало важить. До слова, з її допомогою можна встановити пароль і на інші програми, наприклад, на фото, відео, СМС і електронну пошту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector