На телефоні стоїть неправильна дата WhatsApp: причини і як виправити

У Ватсап, як і в будь-якій програмі, можуть виникати несправності і баги. Деякі юзери скаржаться на появу повідомлення про помилку з текстом «дата на вашому телефоні не вірна». В результаті чого повноцінно використовувати функції WhatsApp стає неможливо. У цій статті розглянемо, що могло послужити причиною збою і які існують методи його усунення.

WhatsApp: «Дата на вашому телефоні не вірна»

Якщо на пристроях двох співрозмовників не збігається дата, то виникає плутанина в діалогах. Користувачі відправляють повідомлення в додатку в хаотичному порядку. Потім в них складно розібратися і розподілити по порядку. Тому, слід вирішувати проблему відразу. Причин, за якими виникає дана помилка може бути кілька. Можливо, збилося час, встановлене в Ватсап і на самому смартфоні. Для того, щоб позбутися від проблеми, виставте правильні показники часу, відповідні часовому поясу.

Ілюстрація на тему На телефоні стоїть неправильна дата WhatsApp: причини і як виправити

Причини виникнення помилки

Джерелами виникнення збою можуть бути:

 1. Зміна часового поясу, а також зимового і літнього часу.
 2. Оновлення програмного забезпечення.
 3. Виконання на пристрої скидання до заводських налаштувань.
 4. Тривале перебування пристрою без акумулятора.
 5. Внесення змін самим користувачем.

способи усунення

Усунути неполадки можна двома методами: вручну або в автоматичному режимі. Для того, щоб позбутися від несправності вручну на Андроїд-пристрої виконайте наступні дії:

 1. На робочому столі смартфона знайдете іконку із зображенням «шестерінки».
 2. Тапніте вкладку «Дата і час».
 3. Тут натисніть пункт, що стосується вибору часового поясу. Виберіть зі списку будь-який великий місто, розташоване недалеко біля вас.
 4. В параметрах дати і часу внесіть вірні показники.
 5. Перезавантажте смартфон, щоб остаточно видалити невірні відомості.

Ілюстрація на тему На телефоні стоїть неправильна дата WhatsApp: причини і як виправити

Власникам «яблучних» смартфонів знадобиться виконати такі маніпуляції:

 1. В меню пристрою зайдіть в розділ «Налаштування», потім в «Основні».
 2. Натисніть пункт «Дата і час».

Володарям смартфонів на базі Windows Phone необхідно в налаштуваннях пристрою натиснути «Система», потім «Дата». Коли Ватсап показує помилку дати і часу на смартфоні з ОС BlackBerry, то користувачеві знадобиться:

 1. Зайти в «Параметри», потім в «Екранні настройки».
 2. Знайти пункт, який відповідає за дату і час.
 3. Відтворити настройки.

Ілюстрація на тему На телефоні стоїть неправильна дата WhatsApp: причини і як виправити

Автоматичний метод усунення помилки досить простий. Встановити правильний час на смартфоні можна за допомогою мобільного оператора. Для цього буде потрібно зайти в налаштування пристрою, потім у вкладку «Дата і час». Активуйте опцію «Мережеве час» або «Використовувати час мережі». Після виконаних цих дій смартфон самостійно запросить у провайдера точні відомості про час. Якщо цього не відбулося, можливо підключитися до мережі інтернет або виник збій передачі даних.

Коли після застосування перерахованих вище методів позбутися проблеми все ж не вдалося, тоді видаліть месенджер з мобільного телефону, а потім завантажте і проведіть інсталяцію нового Ватсап.

Сподіваємося представлена ​​інформація в статті стала для вас корисною. Поділіться посиланням зі своїми друзями. Питання по темі залишайте в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector