Боти для WhatsApp на прикладі Avinfobot: що це таке і як створюються

Програми-помічники, з якими можна вести діалог шляхом простого текстового чату, є майже у всіх месенджерах. Цей напрямок швидко розвивається, тому що боти дійсно сильно спрощують життя власникам каналів і паблік. Ми розповімо про один з таких роботів — AvinfoBot, який дуже корисний для будь-якого автовласника.

Ілюстрація на тему Боти для WhatsApp на прикладі Avinfobot: що це таке і як створюються

Що таке боти в WhatsApp?

Роботи в месенджерах, це комп’ютерні програми, з якими можна спілкуватися як з живою людиною. До спілкування голосом тут поки не дійшло, хоча до цього все йде. Зараз поки діалог з ботами ведеться текстовими повідомленнями — ви відправляєте їм різні запити, а вони вам відповідають. Немає сумнівів, що ще через десяток років про текстових ботів ніхто не згадає, все спілкуватимуться голосом.

Які завдання можна перекласти на роботів в чатах того чи іншого месенджера? Звичайно, рутинні операції, яких за будь-якої діяльності в інтернеті буває завжди досить багато.

 • Модерування спільнот. Чим більше паблік, чим більше в ньому передплатників, тим більше роботи у адміністраторів. Програми можуть стежити за порядком в обговореннях, переглядати ведуться бесіди і сигналізувати адмінам, коли потрібне втручання. А деякі завдання, наприклад, автоматичне видалення нецензурщини, вони можуть робити і самі.
 • Консультації покупців і замовників. Будь-який бізнес, який ведуть в інтернеті, може відчутно підвищити свою привабливість і заощадити на живих консультантів. Боти зараз вже цілком в змозі спілкуватися з потенційними замовниками на звичайній людській мові. Часто відвідувачі, які звернулися на гарячу лінію, можуть і не зрозуміти, що спілкувалися не з живою консультантом, а з комп’ютерною програмою.
 • Планування часу. Ваш персональний робот, який живе в месенджері, візьме на себе роботу секретаря. Він розпланує ваш день, погодить заходи, ніколи не втомиться і нічого не забуде.
 • Бізнес-асистенти. Їм можна віддати рутинний пошук інформації в інтернеті, телефонувати клієнтів, створення опитувань і емайл-розсилок, і багато всього іншого.
 • Розважальний контент. Програми можуть годинами постачати вас свіжими анекдотами і цікавими історіями, запас гумору у них ніколи не скінчиться.

Ілюстрація на тему Боти для WhatsApp на прикладі Avinfobot: що це таке і як створюються

Сфери застосування чат-ботів розширюються з кожним роком, це питання тільки майстерності програмістів. Вже дуже скоро буде легше перерахувати ті області, де боти не використовуються.

Як створюються боти в WhatsApp?

Найзручніше створення нового бота організовано в месенджері Telegram. Там для цього є спеціальний інструмент, теж бот, шляхом діалогу з яким за кілька хвилин можна створити власного робота. Після цього, правда, його доведеться навчити чогось корисного. Тому що спочатку він нічого не вміє. Це навчання є процесом програмування всієї логіки поведінки бота, і це завдання нелегке, часто доступна тільки великим командам розробників. Але саме його створення організовано гранично просто.

А ось в месенджері WhatsApp такої легкості немає. Створити бота в Ватсапе будь-якому охочому не вийде. Тут відсутні зручні інструменти для цього, і вам доведеться серйозно вивчати багато інтернет-технології, перш ніж ваш бот хоча б просто запрацює.

В інтернеті мало інформації про це питання. Створенням ботів для WhatsApp займаються організовані команди програмістів, які виконують замовлення за оплату. Зрозуміло, що орієнтуються вони в основному на бізнес-завдання, тобто виконують замовлення платоспроможних клієнтів. В цілому цей сегмент програмування досить закритий. Тому якщо ви хочете спробувати себе в створенні ботів, то найпростіше почати з Telegram.

Ілюстрація на тему Боти для WhatsApp на прикладі Avinfobot: що це таке і як створюються

Про програму Avinfobot

Яскравий приклад корисного і функціонального бота — додаток AvinfoBot. Він може виявитися незамінним, коли ви вирішите купити новий автомобіль.

Програма створює повний звіт про будь-якому автомобілі по його держномер. Вам потрібно зробити наступне:

 1. Відкрити месенджер.
 2. Знайти в пошуку бот по його імені AvinfoBot, відкрити діалог з ним.
 3. У відповідь на запит надати держномер машини, її VIN або навіть чітку фотографію, на якій добре помітний номер.
 4. Отримати відповідь, в якому буде кнопка «Повний звіт» і клікнути по ній.

За лічені хвилини робот знайде всю доступну інформацію про автомашині і надасть її вам. Розробники на своєму сайті заявляють, що ви зможете побачити:

 • скільки у автомобіля було власників;
 • брав участь він в аваріях і ДТП;
 • перебував він у банківській заставі;
 • перебував він у викраденні;
 • використовувався він як таксі:
 • повний пробіг і пройдені ТО;
 • повні реєстраційні дані автомобіля і історія їх змін;
 • ринкова вартість.

Справді, маса корисної інформації, яка може бути вкрай важлива перед покупкою.

Ілюстрація на тему Боти для WhatsApp на прикладі Avinfobot: що це таке і як створюються

Як встановлюється Авінфобот на Ватсап

І під кінець погана новина. Цей бот був створений виключно для месенджера Telegram. У середовищі WhatsApp він не працює, і наскільки нам відомо, до цих пір не з’явилося нічого схожого.

Програма ця складна, що працює з багатьма базами даних, і мабуть, переносити її на Ватсап просто недоцільно і надто витратно. Тому, якщо ви натрапите в інтернеті на оголошення «встановимо AvinfoBot на Ватсап», доцільно поставитися до таких заяв критично. Це можуть бути шахраї, які розповсюджують в WhatsApp шкідливі програми, будьте пильні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector