Служба підтримки Ватсап: способи звернення на гарячу лінію

У процесі використання будь-якої програми користувач може стикнутися деякі питання по роботі певних функцій або їх застосування. WhatsApp в цьому питанні не є винятком. На щастя, розробники даного програмного забезпечення надають можливість звернутися до служби підтримки Вацап і отримати необхідну інформацію. У цій статті якраз і буде розказано про те, як це зробити.

Ілюстрація на тему Служба підтримки Ватсап: способи звернення на гарячу лінію

Як звернутися в службу підтримки WhatsApp?

Забігаючи наперед, відразу скажемо, що номери телефону служби підтримки Ватсап немає, ви не зможете зателефонувати оператору і в спілкуванні з ним з’ясувати всі нюанси. Однак розробники надали користувачам кілька інших способів, як це можна зробити, а якщо бути точніше, то два:

 1. Написати листа на електронну пошту підтримки Ватсап.
 2. Відкрити чат з підтримкою безпосередньо в самому мессенджере.

Далі по тексту перераховані методи будуть розглянуті детальніше.

Звернення через електронну пошту

У технічної підтримки програми є власний електронний ящик, щоб користувачі могли ставити питання в будь-який зручний для них час. Це досить хороший метод, адже часом не завжди є можливість отримати допомогу в Ватсап через смартфон. При цьому для зв’язку з консультантом можна використовувати абсолютно будь-яку поштову скриньку, будь то Яндекс або Mail.ru.

Ілюстрація на тему Служба підтримки Ватсап: способи звернення на гарячу лінію

Вам всього-на-всього потрібно написати лист з детальним описом проблеми і відправити його на адресу support@whatsapp.com. Щоб вашу проблему змогли розібрати детальніше, рекомендується в листі вказати наступну інформацію:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові відправника.
 2. Номер телефону, до якого прив’язаний аккаунт в месенджері.
 3. Розповісти про проблему в деталях (коли з’явилася, як виявляється і що ви вже робили для її порятунку).

До слова, багато користувачів, які вже зверталися за допомогою в службу підтримки Вацап, рекомендують до листа прикріплювати скріншот безпосередньо самої проблеми. Це дозволить консультанту точніше зрозуміти причину її виникнення і дати найбільш ефективні інструкції щодо усунення.

Звернення через смартфон

Якщо ж ви не звикли користуватися електронною поштою або зовсім вже давно забули від неї пароль, тоді можна зв’язатися з оператором через чат в самому додатку. Цей метод нічим не гірший за попередній, а в деяких моментах навіть краще. Адже оператор зв’яжеться з вами протягом декількох хвилин і в режимі онлайн надасть свої послуги.

Отже, щоб почати живий чат з співробітником служби підтримки Ватцап, вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте програму WhatsApp на смартфоні.
 2. Натисніть по функціональної кнопці, яка розташована у верхній правій частині програми та має вигляд вертикально розташованих трьох точок.
 3. Зі списку опцій виберіть «Налаштування».
 4. У меню, натисніть по пункту «Допомога», розташованому в самому низу списку.
 5. Виберіть опцію «Зв’яжіться з нами».

Ілюстрація на тему Служба підтримки Ватсап: способи звернення на гарячу лінію

Відразу після цього відкриється вікно чату, в якому через деякий час з’явиться повідомлення оператора з проханням описати вашу проблему.

розділ FAQ

Якщо писати по електронній пошті ви не хочете, а спілкуватися з оператором в чаті теж немає ніякого бажання, тоді можна відвідати спеціальний розділ під назвою FAQ, в якому описані дії для вирішення більшості відомих проблем.

Ілюстрація на тему Служба підтримки Ватсап: способи звернення на гарячу лінію

Зараз буде розказано, як в нього перейти.

 1. Відкрийте програму.
 2. Відкрийте меню функціональної клавіші.
 3. Виберіть зі списку пункт «Налаштування».
 4. Перейдіть в розділ «Допомога».
 5. Натисніть по рядку «FAQ».

Відразу ж після цього запуститься браузер, в якому буде відкритий відповідний розділ. У ньому ви можете вибрати категорію і знайти там рішення своєї проблеми самостійно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector