GB Whatsapp 2019 скачати: остання робоча версія

Месенджер WhatsApp хоча і найпопулярніша на сьогодні програма для обміну повідомленнями, але все ж не позбавлена ​​недоліків. Можливо, це пов’язано з політикою розробників і компанії, що контролює додаток. Користувачі відзначають, що відмінною програмі не вистачає деяких функцій, які до сих пір не впроваджені. Тому стали з’являтися неофіційні версії Ватсапа, де ці фішки вже реалізовані. GB WhatsApp — якраз одна з таких.

Ілюстрація на тему Що таке GB WhatsApp: можливості модуля ГБ Ватсап, як користуватися

Що таке GB WhatsApp?

Це неофіційний мод додатки WhatsApp, розроблений незалежними авторами. Його немає в Google Play, але можна знайти і скачати на сайтах, присвячених месенджер. Він як раз пропонує все ті функції, яких не вистачає в офіційному релізі.

Головні особливості

Основна фішка програми gbwhatsapp — це можливість залишатися «невидимкою». Ніхто з користувачів не дізнається, що ви підключилися до мережі. Ваш статус буде продовжувати залишатися «offline». Але при цьому ви зможете користуватися всіма функціями: писати повідомлення, здійснювати дзвінки і відправляти файли. Користувачі неодноразово просили розробників оригінальної утиліти впровадити таку функцію, але залишилися не почутими.

Крім цього, є можливість заховати дату останнього підключення, а також прибрати індикатор, який показує, що ви друкуєте комусь повідомлення. Все це підвищує рівень конфіденційності користувачів і вигідно відрізняє мод від справжнього Ватсапа.

Ілюстрація на тему Що таке GB WhatsApp: можливості модуля ГБ Ватсап, як користуватися

Але це ще не все. GB WhatsApp може бути встановлений паралельно з цим Ватсапом. Це дає можливість мати на одному телефоні дві різні облікові записи з різними номерами. Цю функцію також настійливо просили користувачі.

Ще тут є можливість відстежувати детальну статистику груп, переглядати відео вдвічі більшого розміру, відправляти до 30 зображень в одному повідомленні замість 10, і деякі інші корисні фішки.

Як завантажити і встановити?

Програми цілком очікувано немає в магазині Google Play, тому бажаючі встановити скачують її з численних фанатських сайтів. Будьте уважні, перевіряйте антивірусом все, що звідти отримуєте.

Крім того, для установки вам доведеться включити можливість «Установка з невідомих джерел» у вашому пристрої. В іншому ніяких складнощів в установці мода не виникне.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector