Що робити, якщо Ватсап не бачить контакти зі списку, причини та рішення

WhatsApp — це, в першу чергу, додаток для спілкування. Саме тому при його установці відбувається синхронізація з контактами в телефоні, щоб користувач відразу ж зміг зв’язатися з ними через Ватсап. Однак в якийсь момент можна помітити, що деякі, а то і всі номери в месенджері пропали.

Ілюстрація на тему Що робити, якщо Ватсап не бачить контакти зі списку, причини та рішення

Що викликає такі помилки

Першочергово необхідно буде з’ясувати причини появи цієї помилки, а тільки після цього переходити до керівництва по їх усуненню.

Причина 1: застаріла версія месенджера

Якщо своєчасно не встановлювати оновлення програми, тоді версія сильно застаріє і не зможе коректно синхронізувати дані з іншими акаунтами. Зважаючи на це деякі контакти просто зникнуть.

Причина 2: некоректний формат номерів

WhatsApp — це міжнародне додаток, відповідно, воно не здатне коректно працювати з номерами контактів, які введені без регіонального коду. Нагадаємо, що номер повинен починатися з «+7».

Причина 3: відключена опція в налаштуваннях

При бажанні користувач може просто відключити синхронізацію Вотсапа з контактами телефону, тоді відповідний розділ в додатку буде порожнім. Можливо, ви самі приховали всі номери, тому для вирішення проблеми необхідно активувати відповідну опцію в налаштуваннях месенджера.

Ілюстрація на тему Що робити, якщо Ватсап не бачить контакти зі списку, причини та рішення

Причина 4: зараження вірусом

У Мережі є безліч шкідливих програм, іменовані вірусами. Можливо таке, що користувач випадково скачав його і тепер в результаті його роботи в WhatsApp пропали всі контакти. Якщо ви помітили якісь підозрілі зміни в роботі операційної системи, тоді потрібно терміново перевірити пристрій на наявність вірусів.

Що робити, якщо зникли всі друзі

Розібравшись з причинами появи помилки, можна переходити безпосередньо до способів їх вирішення. Зараз буде розказано, що необхідно зробити, якщо із записника WhatsApp пропали всі контакти.

Таке може траплятися тільки в одному випадку: коли версія додатка сильно відстала від останньої. Справа в тому, що більшість користувачів своєчасно оновлюють месенджер, а якщо ви утримувалися від проведення цієї операції, тоді через різницю в релізах вони можуть некоректно синхронізуватися.

Щоб вирішити дану проблему, досить лише оновити Ватсап, робиться це в такий спосіб:

  1. Запустіть на своєму смартфоні додаток Play Маркет.
  2. Натисніть по функціональної кнопці в лівому верхньому куті екрана.
  3. Зі списку виберіть «Мої додатки та ігри».
  4. У меню перейдіть на вкладку «Оновлення».
  5. Знайдіть в списку додаток WhatsApp і натисніть на кнопку «Оновити», розташованої поруч.

Ілюстрація на тему Що робити, якщо Ватсап не бачить контакти зі списку, причини та рішення

Після цього залишається лише дочекатися автоматичного завантаження та встановлення всіх оновлень програми. В цей час ви можете займатися своїми справами, після завершення операції система вас повідомить про це.

Якщо WhatsApp не бачить конкретний контакт

Що робити, якщо з контактної книжки зник якийсь конкретний номер? Причин для цього існує безліч, розберемо кілька найбільш часто зустрічаються.

  1. Користувач видалив WhatsApp на своєму пристрої. Справа в тому, що месенджер заносить в список тільки ті номери абонентів, на смартфонах яких він встановлений.
  2. Некоректний формат номера. Про це вже говорилося раніше. Уважно перевірте в контактах телефону, як записано номер абонента, якого ви хотіли б бачити в додатку. Можливо не вказано код країни.
  3. Контакт був видалений з телефону. Мессенджер заносить собі тільки ті номери, які збережені на телефоні, тому перевірте, чи не видалили ви шуканий номер.

Ілюстрація на тему Що робити, якщо Ватсап не бачить контакти зі списку, причини та рішення

Виконавши всі рекомендації, швидше за все, вам вдасться відновити повний список контактів в WhatsApp. В крайньому випадку ефективною буде перевстановлення програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector