Що таке WhatsApp Spy: навіщо потрібен Ватсап шпигун і як ним користуватися

Для сучасної людини смартфон — це більше, ніж просто гаджет. Без перебільшень: для багатьох це все життя і чим далі, тим більше. Конфіденційність цінується як ніколи раніше, особливо в інтернеті. Але в деяких випадках знати про листування і пересуваннях іншої людини просто необхідно. Найпростішим способом вважає використання шпигуна для «Ватсап».Ілюстрація на тему Що таке WhatsApp Spy: навіщо потрібен Ватсап шпигун і як ним користуватися

Навіщо стежити за WhatsApp?

Цей месенджер вже давно став улюбленцем багатьох користувачів Мережі, адже маючи досить широке коло можливостей, програма як і раніше залишається безкоштовною і не займає багато місця в пристрої. Через WhatsApp щодня проходить величезна кількість різної приватної інформації і в деяких випадках вона більш ніж необхідна сторонній особі.

Так, батьки хочуть і мають право знати з ким спілкується їхня дитина. Деякі бачать в цьому не стільки спосіб контролю, скільки можливість уберегти дитину від поганого впливу і знати куди і з ким ходить їхнє чадо.

В інших випадках отримати доступ до чужих повідомленнями потрібно, щоб підтвердити або спростувати будь-яку інформацію. І в таких випадках найчастіше ніхто добровільно не дає прочитати листування. Що робити? Поставити програму-шпигун.

Як можна відстежувати повідомлення в WhatsApp?

Отримати доступ до чужого особистого інформації не так складно, як здається. Додаток по типу WhatsApp Spy просто встановлюється на контрольований телефон і прив’язується до вашого аккаунту.

Ви в будь-який момент можете зайти в особистий кабінет і прочитати листування в WhatsApp.

Навіщо потрібен Вотсап Спай?

Помилково вважати, що ця програма допоможе виключно в прочитанні повідомлень. За твердженням розробників, WhatsApp Spy споб:

  • Редагувати особисті дані.
  • Прослуховувати і переглядати аудіо та голосові повідомлення.
  • Здійснювати захоплення скріншотів.
  • Переглядати і завантажувати надсилаються картинки.

І це все при тому, що в відстежувати гаджет ваші пересування по ньому ніяк не показуються.

Що являє собою WhatsApp Spy?

Це проста і непомітна програма. Розробники цієї утиліти багато разів підкреслювали, що мета її створення не несе в собі злого умислу. Тоді для чого WhatsApp Spy? Вона переслідує дві мети.

По-перше, WhatsApp Spy показує розробникам месенджера, що він не ідеальний і потребує доопрацювань, адже всього одна утиліта здатна передавати всі дані чужій людині. Це вказує на діри в системі безпеки програми.

По-друге, дозволити батькам стежити за своїми дітьми або доводити собі, що людина, за яким було прийнято рішення стежити чистий і заслуговує довіри.

Як встановити і використовувати програму?

Завантажити програму можна в будь-якому браузері. Варто відзначити, що вона платна, але в ній є пробний період. Після оплати на вашу пошту прийде лист-підтвердження.

Завантажену утиліту встановлюють на гаджет, за яким планується стеження. Після установки, налаштуйте її і, якщо все буде зроблено в точності по даються підказки, вона почне надсилати в ваш кабінет всі повідомлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector