Експорт чату WhatsApp: як зберегти резервну копію всіх діалогів

Резервне копіювання — це відмінний спосіб зберегти всю важливу інформацію на будь-якому цифровому носії. Так, копії листування в Ватсап варто систематично зберігати, щоб була можливість повернути втрачені дані. Далі по тексту буде представлено кілька методів, як зберегти чати месенджера на смартфоні і не тільки.

Експорт чату WhatsApp

Мабуть, найнадійнішим буде самостійно зробити копіювання всіх повідомлень з діалогів. Робиться це досить легко, важливо лише вміти поводитися з файловим менеджером смартфона. Однак навіть якщо з цим у вас виникнуть труднощі, можна підключити мобільник до комп’ютера і переглядати всі файли через «Провідник» Windows. Отже, ось що необхідно зробити:

 1. Відкрийте в файловому менеджері кореневої каталог смартфона.
 2. Увійдіть в папку «WhatsApp».
 3. Далі відкрийте директорію «Databases».
 4. Скопіюйте всі файли звідти на інший носій.

Ілюстрація на тему Експорт чату WhatsApp: як зберегти резервну копію всіх діалогів

Тепер, якщо ви вирішите змінити смартфон, то можна буде запросто повернути все листування WhatsApp. Достатньо лише помістити скопійовані дані в ту ж папку на новому пристрої. Варто зазначити, що для відновлення всіх чатів потрібно буде вийти і знову ввійти в обліковий запис. Тоді при старті програма запитає, чи хочете ви відновити дані.

Як зберегти листування в WhatsApp на комп’ютер?

Попередній спосіб хороший тим, що резервні файли займають мало місця на диску, проте є і один істотний недолік — вони зашифровані. Це означає, що на комп’ютері їх відкрити не вийде, відповідно, не можна ознайомитися з вмістом. Прочитати формат DB.CRYPT8 може лише Ватсап.

Є ще один спосіб, який дозволять зберегти всі повідомлення з чатів на комп’ютер для подальшого їх перегляду. Однак тут буде спостерігатися інша сторона медалі — все викачані файли можна відкрити в месенджері.

 1. Відкрийте програму на смартфоні.
 2. Перейдіть в чат, діалог якого хочете зберегти.
 3. Натисніть на кнопку «Додатково», яка має вигляд трьох вертикально розташованих точок.
 4. В меню оберіть «Ще».
 5. У додатковому списку опцій виберіть «Експорт чату».

Ілюстрація на тему Експорт чату WhatsApp: як зберегти резервну копію всіх діалогів

Відразу після цього з’явиться діалогове вікно, в якому потрібно буде вибрати поштовий клієнт. При відправці повідомлення в поле «Одержувач» впишіть власну адресу пошти. За підсумком всі повідомлення з листування прийдуть на нього і ви зможете переглянути їх.

Як зберегти повідомлення WhatsApp при зміні телефону?

Попередній метод не дозволить повернути всі діалоги при зміні смартфона. Є інший спосіб, як це зробити, однак він має на увазі наявність карти пам’яті в пристрої і включення відповідної опції в смартфоні, при активації якої всі резервні сховища додатків зберігаються на зовнішньому накопичувачі.

Збереження листування на Андроїд

Для збереження всіх повідомлень при зміні пристрою на Android, необхідно виконати наступні дії:

 1. Запустіть WhatsApp.
 2. Відкрийте додаткові опції.
 3. Виберіть зі списку пункт «Налаштування».
 4. З переліку розділів відкрийте «Чати».
 5. Виберіть пункту «Резервна копія».
 6. Натисніть по зеленій кнопці «Створення резервної копії».

Ілюстрація на тему Експорт чату WhatsApp: як зберегти резервну копію всіх діалогів

Тепер для перенесення всіх діалогів на інший телефон потрібно переставити карту пам’яті в нього, запустити Ватсап, увійти в свій аккаунт і підтвердити відновлення даних.

Збереження листування на Айфон

Перенесення СМС з діалогів на iPhone практично нічим не відрізняється, тільки замість карти пам’яті важливо мати акаунт iCloud.

 1. Запустіть месенджер.
 2. Відкрийте його налаштування.
 3. Увійдіть в розділ «Чати».
 4. Натисніть на кнопку «Копіювання».
 5. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть «Створити копію».

Ілюстрація на тему Експорт чату WhatsApp: як зберегти резервну копію всіх діалогів

Після цього можна видаляти Ватсап зі старого Айфона і встановлювати його на новому. При першому вході в аккаунт програми запропонує відновити всі копії даних.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector