Що таке WhatsApp Nokia, як працює WhatsApp Symbian

WhatsApp — один з найпопулярніших месенджерів у всьому світі. Таке визнання у користувачів додаток отримало неспроста. Додаток кроссплатформне, і це означає, що його можна встановити на більшу частину відомих операційних систем. Ватсап навіть оптимізований для вже застарілої платформи Symbian — фірмової системи для телефонів компанії Nokia. Саме про цю версію і піде мова в статті.

Ілюстрація на тему Що таке WhatsApp Nokia, як працює WhatsApp Symbian

Можливості WhatsApp для Нокіа

Спочатку варто обговорити можливості версії для Нокіа. Як вже було сказано, платформа застаріла, і у багатьох складається враження, що на ній майже ніякі функції Ватсап не працюють. Однак це не вірно, розробники WhatsApp зуміли перенести майже всі можливості популярного месенджера на старі смартфони.

Після установки програми на телефон, вам стануть доступні наступні можливості і функції:

  1. Обмін текстовими повідомленнями.
  2. Передача мультимедійних файлів.
  3. Скидання інформації про геолокації.
  4. Використання всіх смайлів в текстовому чаті.
  5. Зміна оформлення і зовнішнього вигляду програми.
  6. Можливість створення власної групи.

І це далеко не весь список можливостей Ватсап на смартфонах S40. До слова, періодично на ці пристрої виходять оновлення, тому не слід думати, що на Нокіа програма відстала у своєму розвитку.

Як працює WhatsApp на телефонах з Symbian

Ми вже з’ясували, що WhatsApp для старих телефонів Нокіа володіє практично тими ж функціями, що і на Android. Практично, але не всіма. На жаль, ви не зможете здійснювати дзвінки на інші пристрої. І тут не варто звинувачувати розробників: справа в тому, що сама платформа через свої технічні обмеження не дозволяє грамотно реалізувати цю функцію.

Ілюстрація на тему Що таке WhatsApp Nokia, як працює WhatsApp Symbian

Незважаючи на це, програма все одно працює відмінно. Як мінімум це єдиний месенджер, який здатний запуститься на старих пристроях. А це в свою чергу дає можливість спілкуватися з величезним колом людей, нехай навіть і в текстовому форматі.

Не можна обійти увагою і те, що на офіційному сайті є русифіковані версії додатка, які поширюються також з безоплатної ліцензії. А якщо ви турбуєтеся за збереження ваших даних, то Ватсап — кращий месенджер в цьому плані, особливо для операційної системи Symbian.

Установка програми на Сімбіан

Якщо ви власник Nokia старої моделі, на якому встановлена ​​операційна системи Сімбіан, тоді ви, напевно, вже задумалися про встановлення Ватсап на свій пристрій. Ми приготували для вас керівництво по виконанню цього завдання:

  1. Перейдіть на офіційний сайт месенджера.
  2. Натисніть на кнопку «Завантажити», розташованої на верхній панелі сторінки.
  3. У блоці «Телефони» натисніть по посиланню «Nokia S40», яка знаходиться в самому низу.

Ілюстрація на тему Що таке WhatsApp Nokia, як працює WhatsApp Symbian

Після цього запуститься процес завантаження інсталяційний файл. Зауважте, що це станеться тільки в разі переходу за посиланням з телефону Нокіа. Завантажити файл на комп’ютер, а потім перекинути по USB на телефон не вийде. Після закінчення завантаження потрібно запустити файл і дочекатися закінчення установки. При першому запуску потрібно пройти реєстрацію — ввести свій номер, а потім код, який на нього прийде, після чого можна переходити до використання WhatsApp.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector