Що таке WhatsApp jar: скачати Ватсап для пристроїв на Java

Операційні системи Андроїд і iOS (і частково Windows Phone) міцно захопили ринок, і зараз телефони на інших платформах здаються вже екзотикою. Але вони все ще залишаються в строю. Старі апарати від Nokia і SonyEricsson, що працюють на Java, продовжують експлуатуватися досі. Дивно, але встановити месенджер WhatsApp на Java-телефони теж можна.

Ілюстрація на тему Що таке WhatsApp jar: скачати Ватсап для пристроїв на Java

Особливості WhatsApp Java

Якщо у вас такий старий апарат, то вам корисно буде дізнатися про сам мессенджере. Це програма для миттєвого обміну повідомленнями, причому у них немає такого жорсткого обмеження на довжину, як у звичайних SMS (всього 140 символів, якщо хто вже забув). У Ватсапа довжина повідомлень, що відправляються набагато більше, можна цілу повість написати!

Але головне не це. Мессенджер дозволяє обмінюватися документами, аудіозаписами, відеороликами та здійснювати телефонні дзвінки. У більшості випадків все це буде дешевше, ніж використання звичайного зв’язку. При установці додаток знаходить на смартфоні адресну книгу і бере звідти всіх ваших абонентів, при цьому в списку будуть відзначені ті, у яких теж встановлений WhatsApp.

Це найпопулярніший на сьогодні месенджер, він встановлений на мільйонах мобільних пристроїв по всьому світу. Умова для стабільного зв’язку тільки одне: потрібно постійне підключення до інтернету. Через телефонні мережі програма не працює.

Ілюстрація на тему Що таке WhatsApp jar: скачати Ватсап для пристроїв на Java

Установка WhatsApp Java

Мессенджер спочатку розроблений для використання на Андроїд і iOS. На старі Java-телефони він не розрахований, тому на Play Market цієї версії немає. Але незалежні розробники давно це виправили.

Знайдіть в інтернеті два файли: whatsapp.jar і whatsapp.jad (імена файлів можуть бути іншими). Це і є додаток Ватсап, портоване на Java. Завантажувати їх бажано спочатку на комп’ютер, а потім по USB-кабелю встановити на ваш телефон. Після цього залишиться лише запустити jar-файл як звичайну Java-програму, і можна користуватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector