Голосове повідомлення в Ватсапе: як відправити аудіо через WhatsApp

WhatsApp — це досить прогресивний месенджер і в ньому присутні практично всі нововведення, які є у конкурентів. У статті мова піде про голосові повідомлення. Буде розказано, як відправляти їх іншим користувачам, а що найголовніше — зберігати записи на телефон для подальшого прослуховування.

Ілюстрація на тему Голосове повідомлення в Ватсапе: як відправити аудіо через WhatsApp

Відправка аудіо через месенджер

В першу чергу розберемося, як відправляти аудіо через WhatsApp. Адже простіше записати коротке аудіоповідомлення, ніж набирати весь текст вручну:

  1. Запустіть Ватсап на смартфоні.
  2. Перейдіть в чат з користувачем, якому хочете відправити аудіоповідомлення.
  3. У нижній частині екрана натисніть на кнопку, виконаної у вигляді канцелярської скріпки.
  4. У меню натисніть по іконці «Аудіо».
  5. З’явиться додаткове діалогове вікно, в якому потрібно вибрати спосіб відправки аудіо. Якщо ви хочете переслати якусь пісню, тоді натисніть на кнопку «Виберіть пісню», після чого виберіть її зі списку. Для відправки записи вашого голосу натисніть «Диктофон», запишіть свою промову і перешліть її іншому користувачеві в чат.

Ілюстрація на тему Голосове повідомлення в Ватсапе: як відправити аудіо через WhatsApp

Відразу після цього обраний файл буде відправлений вашому співрозмовнику і він в будь-який момент зможе його прослухати. Якщо відправляти заздалегідь зроблений запис або музичну композицію вам не потрібно, тоді можна спростити виконання поставленого завдання — записати аудіоповідомлення безпосередньо з меню чату. Для цього достатньо натиснути на кнопку з мікрофоном і, утримуючи її, проговорити свою думку. Залишається лише відпустити палець з екрана, після чого тільки що записане повідомлення буде відправлено.

Чому коли на WatsApp повідомлення приходять не чути?

На жаль, з Ватсап можуть траплятися проблеми і користувач, якому ви відправили повідомлення, його просто не помітить, тому що у нього спостерігаються проблеми з повідомленнями, які надходять на телефон від месенджера. Є кілька причин її появи, відповідно є і способи їх вирішення:

  1. Включений беззвучний режим на телефоні. Це банально, але все ж може бути. Перевірте налаштування вашого смартфона, можливо, ви забули вимкнути беззвучний режим.
  2. Гучність телефону сильно занижена. Можливо причиною відсутності звукового повідомлення стала викручена в мінімум гучність. Натисніть кілька разів кнопку гучності вгору, щоб перевірити це.
  3. Виключений відповідний параметр в додатку. Відкрийте Ватсап, перейдіть в його налаштування в розділ «Повідомлення» і подивіться, активований чи параметр «Звуки в чаті».

Ілюстрація на тему Голосове повідомлення в Ватсапе: як відправити аудіо через WhatsApp

Як зберегти голосові повідомлення в WhatsApp?

Буває таке, що знайомий вам надіслав дуже важливе аудіоповідомлення, і, щоб його не втратити, ви хочете зберегти запис на телефоні. В цьому випадку вам допоможуть три способи, як це зробити.

кеш пристрої

Всі отримані вами повідомлення і різного роду медіаконтент зберігається в кеші. Поки додаток мимовільно його не очистите, можна спробувати дістати звідти запис. Знаходиться кеш месенджера за наступним шляхом: «Внутрішня пам’ять / Android / data / com.whatsapp».

Папка з медіа

При установці WhatsApp створює в кореневій директорії додаткові папки для зберігання різного роду матеріалів. Серед них може виявитися і потрібна запис. Щоб переглянути всі медіа-дані додатки, необхідно перейти за наступним шляхом: «Внутрішня пам’ять / WhatsApp / Media».

Ілюстрація на тему Голосове повідомлення в Ватсапе: як відправити аудіо через WhatsApp

Електронна пошта

Найвірнішим способом буде миттєва відправка важливого аудіоповідомлення собі на пошту. Для це необхідно виділити запис в чаті, натиснути по функціональної кнопці, вибрати пункт «Поділитися», вибрати зі списку поштовий клієнт і в графі «Одержувач» вказати свій же адресу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector