Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

WhatsApp, як і будь-яка інша програма, не застрахована від раптових збоїв в роботі. У якийсь момент месенджер може просто закритися, видавши повідомлення про помилку. Бувають і інші ситуації, коли додаток не припиняє свою роботу, просто перестає виконувати деякі функції, як було до цього. У цій статті будуть розібрані часто зустрічаються проблеми Ватсап та запропоновано шляхи їх вирішення.

Ілюстрація на тему Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

Найпоширеніші проблеми з WhatsApp

Якщо не пощастить, то неприємності з програмою можуть виникнути на самому початку. Якщо ви вирішили завантажити інсталяційний файл з офіційного сайту, тоді для інсталяції знадобиться включити спеціальну опцію в налаштуваннях.

 1. Відкрийте настройки телефону.
 2. Розділ «Безпека».
 3. Активуйте пункт «Невідомі джерела».

Ілюстрація на тему Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

Якщо проблеми виникають при установці WhatsApp через Play Маркет, то в більшості випадків причиною цього стає несумісність програми з версією Android. Зверніть увагу, що месенджер працює, починаючи з версії 2.1.

Встановивши програму, при авторизації також можуть виникати труднощі. Якщо таке сталося, тоді рекомендується по черзі виконати кілька дій, які спрямовані на усунення неполадки:

 • перевірте оновлення програми;
 • перевірте чи встановлено підключення по Wi-Fi, 3G або LTE;
 • проскануйте смартфон на віруси;
 • очистіть кеш програми;
 • якщо це не допоможе, тоді видаліть, а потім повторно встановіть Вотсап з Play Маркета.

Авторизувавшись і пропрацювавши в програмі якийсь час, може з’явиться помилка приблизно з наступним повідомленням: «У додатку сталася помилка». Це говорить про проблеми в роботі Google Play. Є кілька методів її усунення:

 • почистіть кеш додатка «Сервіси Google Play»;
 • переустановите WhatsApp на смартфоні;
 • почистіть кеш «Google Services Framework»;
 • перевірте час, встановлений на смартфоні, якщо вона не відповідає дійсності, змініть.

Ілюстрація на тему Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

Це були найбільш поширені помилки, які не мають ідентифікатора. Далі мова піде про конкретні випадки появи неполадок з конкретним порядком дії для їх усунення.

Основні помилки з номерами

Велика частина помилок додатки пронумеровані, щоб користувачеві було простіше їх ідентифікувати і, відповідно, знайти рішення щодо усунення. Зараз поговоримо про найпоширеніші.

Error №24

Зустрічається при установці програми на смартфонах, на яких вже був встановлений WhatsApp. Причиною появи стає невидаленого частина даних попередньої версії месенджера. Рішення досить трудомістка: необхідно отримати root-права, за допомогою файлового менеджера Root Explorer перейти в папку «data», яка знаходиться в каталозі «android», і видалити звідти всі застарілі файли.

Ілюстрація на тему Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

Error №101

З’являється в Play Маркеті при спробі встановити або оновити програму. Причиною стає відсутність потрібної кількості вільної пам’яті на телефоні. Відповідно, для вирішення проблеми знадобиться лише видалити деякі файли зі смартфона.

Error №413

Виникає при використанні проксі-сервера. Щоб усунути помилку, необхідно почітсіть кеш веб-оглядача і всіх додатків від Google.

Error №481

Пов’язана зі збоями в роботі аккаунта. Рішення досить просте: видаліть створений до цього профіль в налаштуваннях смартфона, перезапуску пристрою створіть акаунт Google Play знову.

Error №920

Зустрічається при збоях в роботі мережі Wi-Fi. Щоб її усунути, перепідключитися до бездротової мережі і спробуйте запустити додаток Ватцап через Play Маркет. Може допомогти також очищення кешу сервісів Google.

Ілюстрація на тему Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

Помилки при оновленні WhatsApp

Нерідко виникають проблеми при оновленні Ватсап. Найчастіше вони відбуваються через неуважність самого користувача. Перш за все перевірте, чи вистачає на вашому пристрої пам’яті для установки. Важливо також розуміти, що установка відбувається не на зовнішній накопичувач, а безпосередньо в пам’ять пристрою. Тому ви можете спробувати перемістити частину даних на SD-карту. Якщо це не допомагає усунути проблему, тоді очистіть кеш додатка Play Маркет:

 1. Увійдіть в настройки.
 2. Перейдіть в розділ «Додатки та повідомлення».
 3. Виберіть пункт «Відомості про додатки».
 4. Виберіть зі списку Play Маркет.
 5. Натисніть на кнопку «Очистити кеш».
 6. Підтвердіть свої дії та ввімкніть останній.

Буває й інша ситуація: коли додаток просто несумісно з пристроєм. Таке трапляється рідко, але розробники на догоду новим функціям відмовляються від частини аудиторії і позбавляють додаток сумісності з ранніми версіями Android.

Якщо повідомлення доходять із затримкою

Є проблеми в додатку, коли воно не припиняє свою роботу, але функції, які до цього функціонували нормально, перестають це робити. У якийсь момент ви можете помітити, що повідомлення, що приходять на ваш номер, надходять із затримкою. Часом, інтервал між відправленням і отриманням досить великий, через що користуватися месенджером стає просто некомфортно.

Ілюстрація на тему Збій WhatsApp: основні проблеми, коли вилітає Ватсап, що робити

Перше, що потрібно зробити, — перевірити швидкість інтернет-з’єднання. Зробити це можна за допомогою спеціальних програм або сервісів в мережі. Однак, якщо встановлювати софт немає бажання, тоді досить буде відкрити в браузері будь-який сайт. Якщо його завантаження триває довго, тоді проблема саме в з’єднанні. В цьому випадку зателефонуйте провайдеру і опишіть проблему.

Для вирішення проблеми можна також спробувати внести зміни в параметри роутера, надавши права на підключення типу Socket і Web. Перевірте дані настройки у себе, і якщо вони відрізняються від вірних, виправте.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector