Де взяти приколи для WhatsApp: анекдоти, відео, чати, листування

Хочеться внести в звичайну бесіду трохи веселощів або почати день з позитиву? Тоді спробуйте завантажити приколи для WhatsApp, і тим самим поставити ритм позитивного настрою для себе і друзів. Що в такому випадку підійде і де взяти забавний матеріал? Про це нижче.

Ілюстрація на тему Де взяти приколи для WhatsApp: анекдоти, відео, чати, листування

Чим здивувати співрозмовника?

Жартівливі фішки для Ватсап діляться на такі категорії:

 • прикольні картинки;
 • забавні пики на аватарки (до цього розділу також відносяться цікаві висловлювання, фрази, які будуть виділяти ваш профіль);
 • статуси (прислів’я, приказки, анекдоти, цитати);
 • прикольні відеоролики, гифки.

Ілюстрація на тему Де взяти приколи для WhatsApp: анекдоти, відео, чати, листування

Весь гумористичний матеріал можна використовувати як привітання на честь якого-небудь свята або просто, щоб підбадьорити співрозмовника.

У свою чергу зображення діляться на картинки і фотографії. Також і відео: для друзів, короткі, мультяшні, російські, смішні, татарські і т.д.

Для зручності користувачів на кожному сервісі приколи поділені на групи:

 • тварини;
 • популярні фільми, серіали;
 • знамениті люди;
 • гри;
 • мультфільми.

Ілюстрація на тему Де взяти приколи для WhatsApp: анекдоти, відео, чати, листування

Загальне у всіх цих фішок це смішні ситуації з повсякденного життя, гримаси, прикольні написи, пики. І все це створено з метою розвеселити навіть самого похмурого людини.

Звідки я можу взяти приколи для WhatsApp?

Існує безліч джерел, з яких можна нескінченно черпати гумор.

 1. Підійде будь-який ресурс в інтернеті, як тематичний так і звичайний форум. Наприклад: а) http://vse-shutochki.ru/anekdoty/425; б) http://www.anekdotovmir.ru/prikolno/prikolnye-statusy/statusy-dlya-vatsap/ochen-smeshnye-statusy-dlya-vatsapa/; в) https://fishki.net/43264-prikolnye-sms-perepiski-50-foto.html.
 2. Соціальні мережі: YouTube, ВКонтакте, Facebook, Instagram. Тут можна знайти безліч сміховинних фото і відео. Як зберегти зображення або текст, всім відомо, а ось, щоб завантажити відео, необхідно скопіювати посилання.
 3. Спеціальні додатки, які змінюють голос, обличчя або просто містять купу цікавої інформації. Їх можна завантажити з Google Play і майже всі вони безкоштовні.
 4. У WhatsApp є групи, учасники яких, це любителі приколів і гумору. У них міститься багато цікавого контенту.
 5. Спробуйте змонтувати жарт самостійно. За допомогою Фотошопа у вас вийде зробити унікальний прикол з фотографією, написами тощо.

Ілюстрація на тему Де взяти приколи для WhatsApp: анекдоти, відео, чати, листування

Для телефону краще користуватися гумористичними сайтами, порталами, додатками, групами в Ватсап, медіафайламі з соцмереж.

Для комп’ютера підійде Фотошоп, групи в Ватсап, соціальні мережі, сайти.

Як завантажити приколи для Whatsapp на телефон?

Щоб збереглося зображення або гифка, натисніть на них, і притримайте палець. Потім скопіюйте URL малюнка, щоб він відкрився в хорошій якості і вставте в нове вікно. Тепер знову зробіть довге натискання і виберіть пункт «Зберегти в». Таким чином файл виявиться в галереї пристрою. Звідси його можна відправляти друзям.

Щоб не захаращувати вільне місце в телефоні, не завантажуйте відеокліпи на пристрій. Якщо хочете, щоб їх побачили друзі, натисніть кнопку «Поділитися», а для відправки особистим повідомленням — скопіюйте посилання, вставте в поле для тексту і відправте.

Тепер ви знаєте, що існує багато різних джерел з приколами для WhatsApp. Вибирайте найбільш підходящий і діліться прекрасним настроєм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector