Деталізація Ватсап — правда про сервіси роздруківки повідомлень WhatsApp

WhatsApp вже багато років є найпопулярнішим додатком для миттєвого обміну повідомленнями. Звичайно, інтернет-шахраї не могли пройти повз такого стану справ. Поговоримо про те, що з себе представляють численні пропозиції про роздруківки дзвінків і деталізації повідомлень чужих номерів WhatsApp.

Ілюстрація на тему Деталізація Ватсап - правда про сервіси роздруківки повідомлень WhatsApp

Резервні копії в WhatsApp

Для того, щоб розуміти суть справи, потрібно просто знати, як організований обмін інформацією в месенджері WhatsApp. Так ось, все, чим ви обмінюєтеся з вашими абонентами, передається між вашими гаджетами безпосередньо. У Ватсап немає ніякого архівного сервера, який займається відправкою або зберіганням вашої інформації або дзвінків.

Це означає, що якщо стоїть завдання прочитати чуже листування, то потрібно зламувати сам телефон жертви. Ніде в інтернеті цієї інформації просто немає.

До недавнього часу це було так. Але починаючи з 12 листопада 2018 року відкривається можливість зберігати на Google-диску резервні копії свого листування. Такі копії створюються автоматично для відновлення Ватсап в разі його перевстановлення, наприклад, на новий смартфон. Тепер ці архіви користувач зможе зберігати в хмарі.

Ілюстрація на тему Деталізація Ватсап - правда про сервіси роздруківки повідомлень WhatsApp

Теоретично це якраз те, що і потрібно — архів активності користувача в WhatsApp. Залишилася дрібничка: зламати сервера Google і дістатися до потрібного архіву! Всі хакери світу мріють здійснити такий подвиг! Якщо серйозно, то це практично нереально.

Як прочитати видалені повідомлення в WhatsApp

Іноді ви можете бачити в чаті вилучені повідомлення — повідомлення про те, що ваш співрозмовник видалив ту чи іншу репліку. WhatsApp надає таку можливість, але тільки протягом декількох хвилин після відправлення. Цікаво адже дізнатися, що ж там було, правда?

Так ось, це практично те ж, що прочитати взагалі всю переписку жертви. Як було сказано вище, отримати архів повідомлень з Google-серверів практично неможливо. Але що якщо встановити на смартфон жертви якусь програму, яка буде зчитувати все, що робить співрозмовник, а потім відправляти цей архів куди треба?

Це практично єдиний спосіб організувати за кимось стеження. Але тільки якщо у вас вийде якось встановити програму-жучок на телефон жертви. Іноді це справді вдається, якщо жертва недосвідчена і не замислюється про свою безпеку в інтернеті. Але навіть в цьому випадку потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками в області хакинга і соціальної інженерії. Досвідченого користувача обдурити на порядки складніше.

Ілюстрація на тему Деталізація Ватсап - правда про сервіси роздруківки повідомлень WhatsApp

Шахрайство з роздруківками

Тепер легко зрозуміти, що численні сайти, що пропонують за помірну плату зробити роздруківку переговорів будь-якого WhatsApp-номера — це аферисти. Їх «офіційні сайти» можуть виглядати дуже респектабельно, але швидше за все все, що ви там отримаєте — пропозиція зробити передоплату.

Чи можна заблокувати роздруківку WhatsApp

Для цього потрібно просто поводитися обачно і дотримуватися інформаційну безпеку: не залишати смартфон без нагляду в людних місцях, не користуватися відкритими Wi-Fi мережами, не клікати по незрозумілим посиланнях, не встановлювати підозрілих програм. Обов’язково користуватися антивірусом. Архіви, звичайно, будуть як і раніше автоматично створюватися на вашому телефоні, але якщо вести себе грамотно, то дістатися до них ніхто не зможе.

У цьому відео ви можете спостерігати, що може трапитися, якщо залишити свій смартфон в чужих руках буквально на пару хвилин:

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector