Як можна тимчасово відключити або заблокувати месенджер WhatsApp

WhatsApp — це соціальна мережа, яка призначена для листування і дзвінків. Один з найпопулярніших месенджерів на даний момент. Дуже часто буває так, що користувачам може знадобитися відключити її. І в цій статті ми розповімо як це зробити.

Ілюстрація на тему Як можна тимчасово відключити або заблокувати месенджер WhatsApp

Навіщо потрібно відключення програми

Для початку давайте визначимо, навіщо вам потрібно відключити WhatsApp. Є два випадки:

  • Якщо звуки і повідомлення заважають вам, і ви хочете відключити їх.
  • Коли ви не хочете відображатися в мережі.

У першому випадку допоможе просто відключення повідомлень, і вам не буде приходити сповіщення про смс. Ваш співрозмовник бачитиме ваші повідомлення у цьому відправленими, але також буде бачити, що ви ще не прочитали їх.

Щоб відключити повідомлення на Iphone зайдіть в настройки, знайдіть Ватсап і перемкніть повзунок повідомлень з зеленого на сірий колір. Повідомлення перестануть приходити.

На Андроїд зайдіть в саму програму, відкрийте настройки, виберіть вкладку «повідомлення» і відключіть всі, які вважаєте непотрібними.

Ілюстрація на тему Як можна тимчасово відключити або заблокувати месенджер WhatsApp

Таким чином вам не будуть приходити сповіщення, і нічого не буде турбувати. Головне потім не забути повернути все назад.

З другим способом доведеться більше помучитися, але це дасть хороший результат, і ви закрийте цю програму.

Для Айфона: заходимо в налаштування, в списку додатків шукаємо WhatsApp. Далі натискаємо на «відключити мобільні дані», при цьому потрібно відключити доступ до інтернету, щоб все спрацювало. Таким чином ви вимкніть програмі доступ до інтернету, і вона перестане працювати.

Для Android: відкриваємо меню смартфона, потім настройки, список запущених програм, шукаємо там WhatsApp, і примусово зупиняємо. Програма перестане працювати і повідомлення не будуть приходити до тих пір, поки ви не запустите додаток знову.

Як вийти з WhatsApp на телефоні

Напевно, багато хто, хто хоч раз реєструвався в цьому мессенджере, задавалися і питанням «а як звідси вийти?». Так ось це досить просто.

Ілюстрація на тему Як можна тимчасово відключити або заблокувати месенджер WhatsApp

На Андроїд для початку треба про всяк випадок створити копію всіх чатів і листувань. Для цього в програмі заходимо в налаштування і в самому низу шукаємо «настройки чатів», а після резервне копіювання чатів «і створюємо копію всіх даних. Тепер, щоб вийти з Ватсапа, потрібно зайти в налаштування самого телефону, в «додатка», знайти WhatsApp, і в наступному вікні натиснути на «стерти дані». Якщо вас проситимуть підтвердити що-небудь, погоджуйтеся і натискайте ОК.

Тепер для Айфона і Айпада. Як і на Андроїд створюємо копію своїх даних, яка буде знаходитися в icloud. Потім виходимо з програми, в меню шукаємо значок WhatsApp, тримаємо палець на ньому. Справа вгорі ми бачимо хрестик, натискаємо на нього і підтверджуємо видалення. Все, ми видалили Ватсап. Тепер при бажанні ви можете зайти в програму через ваші збережені дані.

Як вийти з WhatsApp на комп’ютері

Ватсап дуже популярний додаток, і не дивно, що воно також існує і для ПК.

Щоб вийти з нього, робимо наступне: заходимо в мобільну версію нашого месенджера, відкриваємо налаштування. Для зручності користувачів була зроблена вкладка WhatsApp Web, в якій можна вийти відразу з усіх комп’ютерів. От і все. Просто і досить зрозуміло.

Ілюстрація на тему Як можна тимчасово відключити або заблокувати месенджер WhatsApp

Як заблокувати аккаунт WhatsApp.

Щоб заблокувати аккаунт Ватсап, нам буде потрібно наступне. Відкрити саму програму, в настройках знайти вкладку «акаунт». Вибрати приватність, а потім «заблоковані». Тепер просто додаємо акаунти, які хочемо заблокувати, і вони не зможуть нам написати.

Також заблокувати аккаунт можна через листування. Відкриваємо чат з користувачем, вгорі натискаємо меню, або тиснемо на ім’я аккаунта, вибираємо пункт «ще» і блокуємо людини. І все, тепер цей абонент не зможе вам написати і не буде вас турбувати. Тому користуйтеся WhatsApp, радійте життю і не спілкуйтеся з непотрібними людьми!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector