Чи можна в WhatsApp НЕ показувати статус і час відвідування онлайн

WhatsApp — безкоштовний месенджер для здійснення дзвінків, обміну текстовими повідомленнями і медіаданими. Крім стандартного функціоналу в програмі є безліч доповнень і опцій, які мало кому відомі. Однією з таких прихованих функцій є можливість залишатися в мережі непоміченим для інших користувачів. Читайте далі, щоб дізнатися, як приховати статус свого облікового запису Ватсап, а також як активувати режим «Невидимки».

Ілюстрація на тему Чи можна в WhatsApp НЕ показувати статус і час відвідування онлайн

Як приховати час відвідування в WhatsApp

Особливістю Ватсап є те, що в процесі використання мессенджера система «засвічує» час останньої активності і перебування користувача в мережі в режимі реального часу. Нерідко виникають ситуації, коли користувачеві просто необхідно залишитися анонімним в мережі і приховати час підключення. Як правило, мобільний додаток встановлює налаштування приватності в автоматичному режимі. Кожному користувачеві надається можливість їх змінити.

Тому, щоб убезпечити свій аккаунт від надмірної уваги з боку інших користувачів необхідно відкоригувати настройки конфіденційності. Додаткові опції в офіційній версії програми дозволяють приховати час підключення, фотографії профілю і статус. За допомогою активації режиму «інкогніто» в Ватсап юзер може залишатися «невидимим», при цьому продовжувати читати повідомлення, використовувати функції програми і спостерігати за діями інших користувачів сервісу. Розглянемо метод, передбачений в самому додатку.

Ілюстрація на тему Чи можна в WhatsApp НЕ показувати статус і час відвідування онлайн

Варто зауважити, що людині, яка стала «анонімним» за допомогою штатних налаштувань Ватсап не буде доступна інформація про час останнього підключення інших користувачів. Для того, щоб активувати «невидимку» на смартфоні з операційною системою Android знадобиться:

 1. Запустіть WhatsApp.
 2. Відкрийте розділ «Налаштування».
 3. Виберіть пункт «Аккаунт», потім «Налаштування».
 4. Вкажіть тих користувачів, яким буде доступна інформація про останньому відвідуванні. Тут представлено три варіанти: «Ніхто», «Все» і «Мої контакти». Якщо вибрати перший пункт, то інформація не буде доступний широкому ні у кого. При виборі другого варіанту — час останнього відвідування буде відомо всім користувачам. Якщо вибрати третій варіант — інформацію побачать тільки ті користувачі, які записані в адресну книгу.
 5. В цьому розділі вимкніть звіт про прочитання повідомлень. Тоді співрозмовник не дізнається, що користувач прочитав повідомлення.

Для включення опції на iPhone користувачеві знадобиться виконати такі дії:

 • Відкрийте мобільний додаток Ватсап.
 • Натисніть на значок «шестерінки», розташований в нижньому правому куті дисплея.
 • Серед категорій виберіть «Рахунок», потім пункт «Конфіденційність».
 • Розпочніть відтворення настройки анонімності, відкоригувавши параметри пункту «Був (а)». Визначте кому, буде доступно час останньої активності в месенджері. З трьох представлених варіантів, виберіть відповідний: «Моїм контактам», «Всім» і «Нікому».

Ілюстрація на тему Чи можна в WhatsApp НЕ показувати статус і час відвідування онлайн

Як прибрати статус в WhatsApp

Повністю прибрати статус профілю в Ватсап неможливо, так як сервіс видасть наступний баг. Іншими словами, користувачеві потрібно написати в рядку статусу слово, фразу або поставити смайл. Для того, щоб прибрати з профілю дану інформацію знадобиться виконати наступну процедуру:

 1. Перейдіть в основне меню мессенджера, потім зайдіть у вкладку «Налаштування».
 2. Натисніть пункт «Статус».
 3. Очистіть раніше внесену інформацію. Однак, залишити вкладку порожній не можна. Поставте будь-якої символ, наприклад дужку. У користувача є можливість поставити в статусі один з варіантів шаблонів.

Існує ще один спосіб приховати статус облікового запису. Виконайте дії:

 1. У налаштуваннях програми виберіть «Акаунт», потім «Налаштування».
 2. Далі торкніться пункту «Налаштування» і «Відомості».
 3. Активуйте пункт «Ніхто».

Ілюстрація на тему Чи можна в WhatsApp НЕ показувати статус і час відвідування онлайн

Приховати статус облікового запису Ватсап для окремих користувачів можна за допомогою блокування їх акаунтів. Дані дії не вплинуть на наявність абонентів в списку контактів користувача. Ці номери залишаться доступними в інших месенджерах. Однак, в WhatsApp з ними спілкуватися користувач не зможе. Можна в будь-який момент забрати контакт з «чорного списку», щоб відновити з ним спілкування.

Як прибрати час відвідування в WhatsApp

Активувати режим «інкогніто» в додатку можна також за допомогою додаткової програми. За допомогою «Офлайн-рідер для WhatsApp» можна читати повідомлення, при бажанні відповідати на них без появи в мережі в режимі реального часу і повідомлення відправника про прочитання. Для того, щоб скористатися корисним функціоналом утиліти, виконайте такі дії:

 1. Проведіть завантаження та інсталяцію програми на смартфоні.
 2. При запуску програми виконайте дії, зазначені в інструкції.
 3. На завершення установки, програма автоматично зробить копіювання вхідних повідомлень в Ватсап. Іншими словами, користувачеві не потрібно входити в месенджер онлайн, щоб прочитати отримане повідомлення.

Ілюстрація на тему Чи можна в WhatsApp НЕ показувати статус і час відвідування онлайн

Коли користувачеві необхідно стати невидимим в Ватсап тільки для того, щоб простежити за активністю користувача Ватсап, можна скористатися утилітою WhatsAgent. Скачайте і встановіть програму на смартфон. Додайте абонента, за активністю якого хочете простежити. Система в автоматичному режимі сповістить вас про те, коли користувач буде в мережі онлайн.

Сподіваємося представлена ​​інформація в статті стане корисною для користувачів. Поділіться посиланням на статтю зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector