Чи можна зробити опитування або голосування в месенджері WhatsApp

WhatsApp — один з найбільш затребуваних месенджерів у світі. Його аудиторія близько 1 мільярда користувачів. Ця система набула популярності, завдяки тому, що обмінюватися повідомленнями можна безкоштовно. Але ось створення опитування або голосування як, наприклад, в «Телеграм», в месенджері WhatsApp не передбачено розробниками. Розглянемо, яким чином це можна зробити.

Ілюстрація на тему Чи можна зробити опитування або голосування в месенджері WhatsApp

Для чого потрібні опитування в месенджерах

Опитування — це популярний і зручний вид контенту, що дозволяє встановити міцний зв’язок з аудиторією. Вони допомагають дізнатися думку людей про ту чи іншу компанію, що дозволяє власникам покращувати продукцію або підвищувати рівень послуг.

Опитування або голосування дає можливість дізнатися реальні дані і прийняти оптимальні бізнес-рішення. Щоб вирішити свої маркетингові задачі, сьогодні багато бізнесменів використовують популярні месенджери. Одним з них є WhatsApp.

Опитування в месенджері дозволяють:

 • Отримувати реальні і безкоштовні відгуки про продукт.
 • Знайти порозуміння того, що саме потрібно аудиторії.
 • Створити і розвинути співтовариство.
 • Створити затребуваний контент.
 • Збільшити відвідуваність.

Переваги проведення опитувань незаперечні, вони реально допомагають налагодити бізнес і отримати дуже корисну інформацію для подальшого його розвитку.

Ілюстрація на тему Чи можна зробити опитування або голосування в месенджері WhatsApp

Що таке боти в WhatsApp

Чат-боти — це такі роботи (комп’ютерні програми), з якими можна вести спілкування, як зі звичайною людиною. Вони здатні вирішувати різні завдання, в тому числі їх використовують для проведення опитувань або голосувань. У мессенджере WhatsApp, на відміну від інших подібних, де боти дозволені офіційно, створення їх — складний процес.

Будь-який бажаючий зробити це самостійно не зможе, якщо тільки він не фахівець з комп’ютерних технологій. У Ватсапе немає відкритого API для розробників і офіційно підключити бота не вийде. Але є рішення — можна замовити створення бота, який буде проводити голосування, у спеціалізованих компаній.

Бот, який здатний проводити голосування в месенджері Вотсапп, зможе виконувати найрізноманітніші функції.

 • Запрошувати користувачів, які записані в телефонній книзі для проведення опитувань і голосувань.
 • Проводити опитування, а після обробляти отримані результати і демонструвати їх в безособовій формі.
 • Записувати ідентифікаційні, а також демографічні дані про користувача.
 • Дізнаватися інтереси цільової аудиторії.

Все це допоможе дізнатися багато корисної інформації, застосувати яку можна буде для розвитку свого бізнесу в інтернеті. Бот для голосування допоможе оптимізувати маркетингову стратегію.

Ілюстрація на тему Чи можна зробити опитування або голосування в месенджері WhatsApp

Де замовити чат-бота для месенджера WhatsApp

В інтернеті існує багато компаній, що розробляють спеціальні боти, вони коштують досить недорого. Перераховувати ці організації немає сенсу, їх легко знайти, ввівши в пошуковику відповідний запит. Такі компанії займаються розробкою ботів з великим функціоналом, вони пропонують:

 • Підготовку прототипу бота для WhatsApp і внесення коригувань для того, щоб оптимізувати технологічний процес.
 • Розробку ботів, які здатні розуміти будь-які запити користувачів.
 • Внесення коригувань за бажанням замовника.
 • Підтримка створеного продукту до його запуску і після.

Чат-боти для проведення опитувань або голосувань в популярному мессенджере Ватсапп допомагають легко знайти спільну мову з клієнтом. Для їх використання не потрібна установка додаткового програмного забезпечення, це дає їм величезну перевагу над додатками.

Використання «розумних» комп’ютерних програм в найпопулярнішому в світі мессенджере сильно спрощує життя власникам бізнесу. WhatsApp об’єднує безліч людей з різними інтересами і, незважаючи на те, що офіційних ботів для проведення опитувань в ньому немає, рішення все ж можна знайти, зробивши замовлення їх у спеціалізованих компаній.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector