Скін Чейнджер для КС: ГО — що робить, як встановити та банять чи за нього

Вихід Counter Strike: Global Offensive в 2012 році не став неймовірним бумом в ігровій індустрії, але старі гравці неохоче переходили на новий движок. Це відбувалося з двох причин — недостатня потужність ПК або ж просте небажання звикати до нової фізики полюбився шутера.

Ситуацію кардинально змінив введення скінів на зброю і ножі в CS: GO. Але не кожному по кишені ціни за пікселі від Valve, і даний матеріал розповість про Skin Changer в КС ГО — що це за програма і чому популярна польська версія. Ви зрозумієте: чи є SC читом і чому можна отримати VAC-бан за нього.

Програма-Skin-Changer-для-КС-ГО
Програма Skin Changer для КС: ГО

Що робить Скін Чейнджер в КС ГО?

Skin Changer в КС: ГО — це спеціальна стороння програма для автоматичної заміни зовнішнього вигляду зброї (скіна) при грі на офіційних і піратських серверах гри.

Виділяють шість основних пунктів роботи будь-якої програми з даної сфери:

 1. Установка скінів. Від AWP Dragon Lore до Glock Fade — зброя на будь-який смак і колір.
 2. Зміна ножів. Від кермабіта до ножа-метелика — будь-який тип і знос ножа.
 3. Додавання стікерів, графіті. Натискайте на T і насолоджуйтеся барвистими графіті, а також обклейте скіни дорогими наклейками.
 4. Установка нового радара. Не плутати з мапхаком — змінюється лише вид карти.
 5. Поліпшення графіки. Відбувається автозамена шейдеров, що сприяють більш приємною зображенні.
 6. Автоматичне збереження конфігурації. Не потрібно морочитися з копіювання файлів — все збережеться при першій же налаштуванні і буде змінюватися в залежності від дій користувача.

Суть роботи досить проста — користувач завантажує утиліту на ПК, встановлює і запускає перед початком ігрового процесу (запуску гри з Steam або локального диска). Після проводиться настройка за основними параметрами, яка при збереженні надалі буде заздалегідь довантажувати потрібні скіни.

Секрет швидкої і практично безперебійної роботи простий і банальний — кожен скін вже завантажений на жорсткий диск, але стоїть під захистом системи до покупки на торговому майданчику, обміну від іншого гравця.

Скін-Чейнджер-для-CS-GO-і-Dota-2
Скін Чейнджер для CS: GO і Dota 2

Важливо відзначити — вся подальша інформація представлена ​​виключно для ознайомлення. Скін Чейнджер в КС ГО не є офіційним доповненням або програмою від Steam, а значить може піддати загрозі особисті дані, вміст інвентарю або файлів на персональному комп’ютері.

Чи використовуєте сторонній софт тільки на свій страх і ризик — тепер розбираємося з установкою нормального Скін чейнджером без вірусів в КС ГО. 

Як встановити додаток

З огляду на порівняльній популярності програми, шахраї і хакери не проти зіграти на цікавості недосвідчених користувачів, запропонувавши їм завантажити «найкрутіший Skin Changer без реєстрації і смс».

Більшість посилань на подібне задоволення напхані вірусами, рекламою, а самі фейк-Ченджери нерідко є звичайними Майнер або троянами з автозапуском реклами в фоновому режимі.

Такий «подарунок» значно знизить продуктивність комп’ютера, іноді і зовсім відведе аккаунт з улюбленими іграми без можливості повернення.

Більш-менш перевіреним способом отримати Драгон Лор або Медузу без покупки на торговому майданчику — скачати програму на перевіреному ресурсі. Пропонований скінченджер працює вже протягом 4 років і постійно оновлюється.

Проведемо невелике знайомство — щоб при бажанні не обтяжувати вас переглядом навчальних відеороликів:

 1. Завантажуємо архів, посилання на сайт — cs-changer.ru.
 2. Перевірка браузером може показати небезпеку для системи — ігноруємо попередження.
 3. Відкриваємо папку і розпаковуємо в зручне місце на локальному диску.
 4. Шукаємо ярлик «CS: GO Changer» і відкриваємо його.
 5. Протискуєте пункт «Запустити гру», попередньо відкриваючи вікно Стим.
 6. Після завантаження та появи головного вікна CS GO звертаємо гру, переходимо до пункту «Skin Changer» програми, протискуєте кнопку «START».
 7. Чекаємо успішного впровадження в процес, з’явитися відповідне віконце.

  Запуск-CS-GO-Changer-в-Windows-10
  Запуск CS: GO Changer в Windows 10

 8. Знову відкриваємо ігрове вікно, починаємо одиночну гру з ботами.
 9. Після завантаження карти купуємо будь-яку зброю.
 10. Натискаємо кнопку «Home» на клавіатурі, після чого має з’явитися меню програми.
 11. Далі — простіше простого. Вибираємо відповідний скін (назви англійською, можливо вже вийшов російський апдейт).

При бажанні і для економії часу — встановлюємо потрібне зброю в першому висувному меню і вибираємо необхідний скін для нього. Після виконання вищезгаданого гайда можна заходити в змагальний режим, всі налаштування зберігаються автоматично.

Польський Skin Changer Pl

Skin Changer PL або польський скін чейнджер — ще один різновид порівняно робочої програми. Таке визначення обумовлюється вильотами гри через помилку перевірки системою VAC приблизно кожну 6 гру.

Програма набирає обертів в останні місяці і відрізняється постійними оновленнями, зручним інтерфейсом і відсутністю видалення конфіга (подібний баг зустрічається в минулій програмі досить часто).

Посилання на скачування утиліти — csgo-skin-changer.pl. Використання аналогічно попередньому гайду — змінюється лише інтерфейс.

Польська-версія-Skin-Changer
Польська версія Skin Changer стабільніша

Чи дають бан за Скін Чейнджер в 2019?

Простий і швидкий відповідь: ТАК — програмка може спровокувати появу VAC-бана на акаунті.

Логіка цілком проста: програма так чи інакше впроваджується в роботу системи, і остання детектив це, відзначаючи в якості стороннього втручання / хакерської програми.

Природно, відбувається блокування з затримкою, деякі версії програми держут без блокувань кілька місяців. Але підсумок завжди один — через деякий час спостерігається стрибок банів користувачів, нічим не відрізняється від детектив чітерскіх програм.

Варто відзначити, що шанс «відлетіти» все ж нижче, ніж при використанні WH, AIM, MapHack — зазначені вище утиліти переживали за все 1-2 періоду блокувань. Банятся не всі акаунти, так що може і повезти.

Нагадаємо — оскаржити ВАК неможливо, а значить отримуючи безкоштовні скіни ви ризикуєте втратити награний досвід і профіль Steam в принципі.

Скін Чейнджер вилітає і не працює — що робити?

В даному випадку варіанту всього два:

 1. Пробуємо запускати ярлик програми changer від імені адміністратора, перезавантажити комп’ютер.
 2. Перевіряємо наявність оновлень на офіційному сайті розробників. Навіть при відсутності відмітки про оновлення викачуємо файл ще раз, видаляючи старий.

Папка з необхідними файлами важить всього кілька мегабайт, так що праці це не складе. В іншому випадку — пишемо в технічну підтримку, відповідають досить швидко (1-2 дні).

Ще один варіант — відключаємо антивірус, який може блокувати роботу програми, приймаючи її за прихований вірус ОС.

висновок

У підсумку — використання подібних чейнджеров в CS: GO може зіграти злий жарт в майбутньому, навіть після закінчення роботи з програмою. Вак-Бан може прилетіти через місяці, залишивши інвентар користувача без можливості виведення. Пам’ятайте про це, завантажуючи утиліту по одній з представлених посилань.

Сподіваємося, цей матеріал роз’яснив вам всі деталі з приводу Скін чейнджером в CS: GO — вдалих ігор і високих звань!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector