Як заряджати IQOS (утримувач і зарядний пристрій)

На сьогодні існує не так багато дійсно цікавих і якісних гаджетів для екологічного куріння тютюну. За останні кілька років лідерство утримує електричний гаджет iQOS. Що це за пристрій? Як заряджати його і чистити? Як правильно використовувати і застосовувати? Про все розповімо нижче.

Що входить до складу Айкос?

iQOS — це гаджет для куріння тютюну, закрученого в так звані стіки (маленькі сигарети), без використання диму (замість цього пар) і вогню (використовується нагрівальний елемент).

У комплект з девайсом входить:

 • кишеньковий зарядний пристрій;
 • пристрій для куріння (утримувач);
 • стандартна зарядка від розетки;
 • адаптер живлення;
 • інструменти для чистки апарату;
 • інструкція.

Це весь необхідний перелік для зручного використання електронної сигарети. Сигарети (стики) потрібно купувати окремо, втім як і звичайні цигарки.

Комплект-пристосувань-к-пристрою-Айкос
Комплект пристосувань до пристрою Айкос

Апарат для куріння виконано з хорошого матеріалу (хоч і пластика). Внизу розташований нагрівальний елемент, куди і потрібно вставляти куплені стіки.

Кишенькова зарядка теж зроблена з пластику. Зверху легким натисканням руки відкривається кришка, куди і запихається держатель для поповнення енергії. На бічній частині розташовані всі необхідні кнопки для управління пристроєм, а також індикатори харчування.

Як користуватися iQOS

Після придбання електронкою, її необхідно зарядити. Сама док-станція розрахована на 20 підзарядок власника (на 20 сигарет). Середньостатистичній людині потрібно буде заряджати кишенькові прилад один-два рази на день. Станція заряджається приблизно за півтори-дві години. Процес зарядки такий:

 • підключаєте вилку до розетки;
 • шнур від адаптера в саму док-станцію;
 • зарядка пішла.

Правильно заряджати сам блок iQOS порожнім, без знаходження всередині станції власника.

По завершенню, вставляйте держатель в станцію на підзарядку. Пристрій для куріння заряджається приблизно 5 хвилин. Робити так необхідно після кожної викуреної сигарети, або перед тим, як з’явилося бажання курити.

Далі — беремо тютюновий стик і поміщаємо його в апарат до кінця (на сигарети вказані межі, за якими потрібно запихати цигарку). Натискаємо і затискаємо кнопку на панелі, відпускаємо після миготіння світлодіода. Пройшов процес нагрівання елемента. Він триває секунд 15-20.

Все — можна приступати до використання. Після 6 хвилин використання або виконавши 15 затяжок, індикатор блимає сповіщати: залишилася одна затяжка. Стік розрахований на 16 вдихів.

Тепер потрібно витягнути його з приладу. Підніміть ковпачок вгору, і лише потім усуньте бичок. Це робиться для того, щоб в нагрівальному елементі не залишалися залишки тютюну. Ці елементарні дії допоможуть вам надалі при чищенні і розбиранні.

Чи можна заряджати пристрій іншими зарядками?

Багатьох цікавить дане питання. В інструкції з експлуатації iQOS написано:

 • «Для підзарядки кишенькового гаджета використовуйте тільки блок-живлення IQOS»;
 • «Не використовуйте джерела живлення, призначені для інших приладів».

Але, як показує практика, наші люди активно використовують сторонні зарядні пристрої та кабелю. Знайте, важливо лише одне: щоб напруга і струм зарядки були відповідні. Все інше — не настільки важливо. Хоча виробник і не заявляє про шкоду використання інших кабелів, але це цілком може нашкодити залозу апарату.

Зарядних-блоків-під-Айкос-існує-безліч
Зарядних блоків під Айкос існує безліч

Рекомендуємо наш матеріал з оглядом відгуків про шкоду пристрою Айкос.

Як почистити Айкос, якщо не працює зарядка?

Пам’ятайте: ви повинні проводити регулярну очистку iQOS. Від цього залежить смак, запах і відчуття. Якщо пристрій забруднено, це може впливати і на швидкість нагріву і збільшена витрата заряду. Рекомендується використовувати як автоматичне очищення (з автоматичним нагріванням), так і ручну.

Очищати гаджет вручну зможете навіть і без зарядного пристрою. Вам потрібно:

 • зняти ковпачок з зарядного девайса;
 • взяти апарат для чистки (йде в комплекті), натиснути до клацання, він відкриється;
 • якщо нагрівальний елемент гарячий, дочекайтеся охолодження (5-6 хвилин);
 • вставити щітку в нагрівач і акуратно обертати руками;
 • коротку щіточку вставляємо в ковпачок тримача і такими ж рухами очищаємо;
 • ковпачок витрусіть після очищення, тепер апарат чистий.

Звичайні щіточки потрібно підтримувати в чистоті. Розкрийте їх вищевказаним способом і промийте під водою. Дочекайтеся повного висушування, потім лише збирайте.

Більш докладно про проблеми з зарядом Айкос, читайте в нашому минулому матеріалі.

висновок

Тепер ви знаєте, як заряджати пристрій iQOS, а це зробити досить легко. Важливо тримати пристрій в чистоті. Радимо при очищенні використовувати обидва способи: автоматичний і ручний. Автоматичний метод не видалить залишки тютюну так, як ви це зробите руками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector