Сигарети iQOS відгуки лікарів — який шкода?

Електронні пристрої нового покоління iQOS за останні кілька років буквально увірвалися на російський ринок і добре там закріпилися. Це звичайні електронні сигарети, але з елементом нагрівання тютюну. Такі дії вважаються досить безпечними і не шкідливими. Але, далеко не всі поділяють цю думку. Розповімо все нижче і розглянемо відгуки авторитетних лікарів.

Принцип роботи Айкос

Принцип дії роботи пристрою iQOS досить простий:

  1. Заряджаємо апарат. Включаємо його.
  2. Засовує в утримувач так званий стік (зменшена звичайна сигарета).
  3. Тютюн нагрівається (не горить) до температури ~ 300 градусів.
  4. Куримо, як традиційну сигарету.

Тримач необхідно заряджати після використаного стіки (зарядка йде приблизно 5-10 хвилин). Тримач лягає в акумулятор і сам відновлює енергію. Для кого-то це здасться незручним. Заряду вистачить приблизно на 15 затяжок, або 6 хвилин. Перед останнім затягом, блимає.

Якщо в одній упаковці 20 сигарет, то батареї вистачить на цілу пачку. Середньостатистичній людині пристрій необхідно буде заряджати раз в день.

Сигарети-для-куріння-Айкос
Сигарети для куріння Айкос

Чистити його потрібно раз в 3-5 днів, використовуючи спеціальну паличку, що йде разом з комплектом. Прочищати треба, адже всередині iQOS постійно забивається залишилися прогорілий тютюном. Звідси: неприємних запах, пар і змінені в гіршу сторону смакові якості.

Як iQOS впливає на організм?

Як запевняють багато користувачів інтернету, експерти / хіміки і просто власники даного гаджета — iQOS менш шкідливий, ніж звичайні сигарети. Стіки мають однаковий смак з будь-яким тютюновим виробом. Кількість шкідливих речовин, які виділяються при нагріванні тютюну, на 90% менше впливають на здоров’я, ніж при традиційному згорянні.

iQOS-надає-істотно-менше-вплив-на-організм
iQOS надає істотно менший вплив на організм

Для оточуючих теж плюс — немає пасивного куріння. У багатьох країнах вже дозволено палити його навіть сидячи на дивані, в поїзді, кафе, літаку або будь-якому іншому громадському місці. І робиться це абсолютно без шкоди для інших людей.

Правда, багато обивателі мають альтернативну думку. При тривалому використанні спостерігалося:

  • висипання на шкірі на тілі;
  • боліла голова;
  • крутило ноги, руки, шию.

Можливо, це відбувалося через неякісне тютюну. Вибирати його слід теж підходити досить серйозно. Не варто виключати і алергію на нікотин і інші особливості організму.

У електронкою iQOS присутній пластик (біополімер — PLA). Дослідники заявляють, що він менш небажаний для здоров’я, ніж ABS, але при високій температурі плавлення (більше 200 градусів, а в апараті доходить приблизно до 300) випаровування стають так само шкідливі.

Відгуки лікарів хіміків про сигарети iQOS

Японський лікар Йо Камурі з клініки «Сіон» заявляє: «У Айкос використовується той же тютюн, а пристрій містить різні канцерогени. Тому, істотно апарат не замінить звичайні сигарети, а з умовами відносну дорожнечу, це не зменшить кількість курців, як заявляють виробники «.

Також існує нікотин, який виділяється при видихання пара. Він, як відомо, шкідливий. Лікар заявляє про негативний вплив пасивного куріння, як від тютюнових сигарет.

«IQOS виготовлений красиво, зроблений хороший дизайн, який привертає маси. Я, спеціалізований лікар, настійно не раджу купувати ні даний апарат, ні цигарки. Побережіть своє здоров’я. «

Канадські лікарі з IGS заявляють про дійсний зниженні негативного впливу на здоров’я, на відміну від тютюнових цигарок. В цьому випадку, шкідливі речовини виділяються на 95% менше. Значно знижується канцерогенність і цитотоксичність.

Стан-тютюну-і-стіків-після-куріння
Стан тютюну і стіків після куріння

Лікарі кажуть про склад, як про абсолютну ідентичності з тютюновими цигарками. Плюс до всього, в складі стіків використовується пластик. У нього входить формальдегід «ціангідрін». Він дуже токсичний і застосовується при виробництві гуми. При його нагріванні відбуваються випаровування, які відкладаються в печінці, де розпадаються на ціанід і формальдегід.

Наукою не доведено вплив аерозолю на організм людини, але те, що він присутній в цей гаджет, це факт.

В основному, доктора і хіміки кажуть про неможливість замінити оригінальні цигарки різними пристроями, вони згубно впливають на людей теж. «Ми розбираємося, досліджуємо, але знаємо, що девайс не здатний повноцінно замінити сигарети і зробити їх менш небезпечними. Адже використовується однаковий тютюн. Негативних наслідків не уникнути навіть за умови зміни принципу виділення диму «, — говорить доктор з Японії.

Рекомендую, цей відмінний матеріал по дослідженню компонентного складу стіків сигарет Айкос від дослідників погарські Фабрики.

висновок

На жаль, поки зроблено дуже мало досліджень в цій сфері. Як стверджують фахівці і професіонали своєї справи — вживання тютюну в будь-якому його вигляді несе смертельну небезпеку. І не важливо, як він був нагрітий.

Це можуть підтвердити і написи на пачках з стиками для iQOS. І нехай воно навіть мінімально знижує ризики, купувати його не слід. Якщо хочете кинути палити — кидайте грунтовно. Не витрачайте даремно гроші і не вірте міфам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector