Ви не можете створити обліковий запис Google через обмеження за віком — що це, як обійти

Політика деяких компаній, а також різноманітність різних правил при реєстрації значно ускладнює життя користувачам інтернету. Так, найчастіше створити акаунт можна в два кліка, прийнявши «Правила використання», які мало хто коли-небудь читав. Однак, іноді люди стикаються з повідомленням «Ви не можете створити обліковий запис Google через обмеження за віком». Що це за попередження і як його обійти розповімо в нашій статті.

Обмеження віку від Google — що це?

Google -флагман сучасної всесвітньої павутини, а значить повинен дотримуватися правил і дотримуватися букви закону. В даному випадку мова йде про так званих «Матеріалах 18+», до яких слід обмежити доступ неповнолітніх.

Ви-ні-можете-створити-аккаунт-Google-через-обмежень-по-віком
Повідомлення про блокування в телефоні Андроїд

Адже облікового запису Google — це не просто прив’язка до пристрою, а й отримання доступу до величезної кількості сервісів в інтернеті (Плей Маркет, пошта Gmail). До них можна віднести Youtube, де автори не стежать за цензурою, допускаючи нецензурну лайку і дорослі жарти в загальнодоступному відео. Найчастіше на останні ролики накладається штамп «18+» і він не демонструється незареєстрованим користувачам. Сюди ж відносяться і контент екстремістського характеру.

Чому я потрапив під обмеження?

Відповідь криється в інтернет-активності. При реєстрації аккаунта з Android-пристрої, система проводить аналіз попередніх дій, пошукових запитів і акаунтів в соцмережах, роблячи приблизний висновок про вік.

В такому випадку не допомагає і умисне завищення віку — якщо система вирішила, що ви ще молоді для всього «жаху мережі», аккаунт створити не вийде. Не варто намагатися звернутися в технічну підтримку — подібне просто не розглядають.

Довідка: У Сполучених Штатах авторизація доступна з 13 років. В Європі діє від 14 років. Обов’язковий вік в 18 років необхідний для користування такими сервісами: Google Payments, AdSense, AdWords. Більш детально вивчіть інформацію про вікові обмеження на офіційному сайті.

Ні-вдалося-створити-аккаунт-Google-у-браузері
Не вдалося створити обліковий запис Google в браузері

Як створити обліковий запис Google без обмежень за віком?

Обійти таке попередження на Андроїд все ж можна. Спробуйте зареєструвати аккаунт через звичайний ПК або мобільний браузер Chrome. Якщо ви вирішили використовувати другий варіант — зітріть всю історію браузера (історію, кеш, куки), а краще і зовсім скористайтеся процедурою скидання даних.

Все одно не виходить? Тоді заходимо в будь-який браузер і слідуємо інструкції:

 1. Переходимо в стандартний пошуковик Google (на сайт, а не в адресний рядок).
 2. Шукаємо вгорі і натискаємо кнопку «Увійти».
 3. Вибираємо пункт «Створити обліковий запис».

  Створення-аккаунта-через-браузерну-версію-на-ПК
  Створення облікового запису через браузерну версію на ПК

 4. Починаємо наповнювати анкету інформацією, аж до віку. Вказуємо дату народження 2000 року, для дитячого аккаунта — 2004 відповідно.
 5. Прив’язуємо існуючий акаунт до Android-пристрою.

У разі, якщо у вас щось не виходить, можете спробувати створити акаунт на Youtube (додаток, або браузерна версія) — знаходимо кнопку «Увійти» і слідуємо інструкціям вище.

Заклад-користувача-через-мобільне-додаток-Youtube
Заклад користувача через мобільний додаток Youtube

Якщо у вас немає можливості ввести дані — попросіть кого-небудь з родичів чи друзів. Google отримає дані реального людини, і обліковий запис не викличе підозр. Але це може спричинити труднощі з відновленням пароля, якщо прив’язаний номер телефону або людина, що вводив свої дані, стануть недоступні.

Мій аккаунт Google хочуть заблокувати — що робити?

Бувають випадки, коли Гугл аж надто хоче отримати достовірні особисті дані — в такому випадку користувач отримує повідомлення про те, що в іншому випадку аккаунт буде заблокований протягом місяця.

Щоб не стати заручником подібної ситуації, зробіть одне з двох важливих дій для її запобігання:

 1. Прив’яжіть до аккаунту банківську карту і зробите будь-яку покупку (купите дешеву гру або музичний плеєр) від 30 центів.
 2. Надішліть в Google копії документів, що підтверджують особу (у випадку з дитиною). Іноді люди редагують скани в редакторах, додаючи вік, таке прокатує. Це потрібно робити в тих випадках, якщо цей профіль вам доріг.

До речі, в першому випадку для додаткової перевірки з карти можуть списати додатковий долар. Без паніки — він повернеться до вас через кілька днів. Це лише перевірочна «замороження коштів».

Чи варто ризикувати?

Як бачите, створити користувача і обійти попередження «Ви не можете створити обліковий запис Google через обмеження за віком» не так вже й складно, проте слідувати чи інструкцій — суто ваше рішення. Майте на увазі — в разі розкриття обману, ваші дані і аккаунт можуть бути заблоковані назавжди. Якщо у вас виникли складності з зазначеними в статті порадами — пишіть сміливо в коментарях (всі читаємо, завжди відповідаємо).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector