Як перезавантажити IQOS (версії 2.4 і 3)

Сьогодні IQOS — це досить популярний гаджет, який багатьом припав до смаку і сповна замінив традиційні тютюнові вироби. Однак в процесі його використання виникає безліч питань. Наприклад, мало хто знає як правильно перезавантажити Айкос. У статті ми наочно розповімо як це робиться.

Як перезавантажити IQOS

Так як Айкос в першу чергу є електронним / розумним пристроєм, воно може час від часу давати збої, зависати і невірно відображати процес роботи, виражений в індикації панелі. Саме тому розробники передбачили опцію перезавантаження.

Для першої версії IQOS робиться це просто:

 1. Затисніть одночасно кнопку «Включення» і кнопку запуску «Автоматичної чистки власника».
 2. Утримуйте пару секунд, після чого блок увімкнеться знову.

  Перезапуск-IQOS-першої-версії
  Перезапуск IQOS першої версії

Для версій 2.4 та 2.4 Plus порядок наступний:

 1. Затискаємо одночасно кнопки Power і Bluetooth і тримаємо протягом трьох секунд.
 2. Після відпускайте, причому всі індикатори повинні моргнути — значить девайс перезапущений.

  Перезавантаження-IQOS-2-4-і-2-4-Plus
  Перезавантаження IQOS 2.4 і 2.4 Plus

Для версій 3 і 3 Multi:

 1. Тиснемо кнопку на зарядному пристрої та тримаємо на протязі 8 секунд.
 2. Всі індикатори загоряться на короткий термін і почнуть мигати білим — це значить що Айкос 3 перезавантажений.

  Перезапуск-Айкос-3-и-3-Multi
  Перезапуск Айкос 3 і 3 Multi

Перезавантаження може знадобитися в процесі розбирання або очищення IQOS, проте слід пам’ятати: навіть якщо все нормально, то раз в 2 тижні потрібно запускати профілактичний перезапуск.

Дуже часто обнулення необхідно, якщо індикатори чистки і зарядки власника блимають червоним. У такому випадку рекомендуємо наш матеріал описує проблеми в роботі Айкос.

Якщо у вас не виходить виконати перезапуск пристрою, або індикатори не підсвічуються в момент включення — це ненормально і варто продзвонити в підтримку +7 (800) 301-47-67. Якщо девайс знаходиться в гарантійному періоді — краще не самі доглядайте в надії посмикати контакти і все виправити. Віднесіть Айкос до фахівців, або замініть по гарантії.

Також хочеться порадити використовувати офіційний додаток IQOS для Android, яке дозволить перевіряти статус девайса (версій 2.4 та 3).

Окремо хочеться сказати про дискусії в мережі, де користувачі міркують наскільки корисна нова система нагрівання тютюну і як сильно вона впливає на здоров’я. Рекомендуємо наш матеріал, що аналізує відгуки лікарів і плюси / мінуси IQOS.

висновок

Як бачите, перевантаження пристроїв Айкос будь-якої версії досить проста. Ще раз повторюся — робіть частіше профілактичне обнулення. У таких системах немає встановлюваних налаштувань, тому перезапуск буде в будь-якому випадку корисний.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector