Smart Things — що це за програма в Samsung

Система розумного будинку — це величезний крок в автоматизації всіх процесів життєдіяльності людини. Компанія Samsung вирішила не відставати в цій справі. Користувачеві залишається лише розібратися в програмах управління, які стали з’являтися на смартфонах даної фірми. Наш матеріал розповість про SmartThings — що це за програма, як працює, які функції підтримує і чи потрібна вона на телефоні?

Що це за додаток?

Smart Things — це додаток для управління системою розумного будинку від компанії Samsung, що носить однойменну назву. Буквальний переклад — «розумна річ». Дана програма завантажується на смартфон і дозволяє управляти концентратором, яким є спеціальний пристрій для оптимізації роботи численних «розумних» пристроїв в будинку, квартирі або офісі.

Додаток-Smartthings-в-телефонах-Samsung
Додаток Smartthings в телефонах Samsung

Природно, управляти вийде лише підтримуваними пристроями — про це трохи докладніше далі. Тому вирішувати — потрібна чи ні програма на телефоні вам. Якщо ви збираєтеся вдатися до розумних технологій — залишайте, в іншому випадку — вона просто не потрібна. Варто відзначити, що після видалення вона може повернутися знову з оновленнями.

Для чого потрібна технологія?

Система Smart Things дозволяє підключити і тим самим поєднати управління всіма пристроями з технологією Samsung і Smart Things на одному або декількох пристроях. Що стосується підтримуваних моделей — кожен прилад з позначкою «Works with SmartThings» на лицьовій стороні / упаковці гаджета.

У великій список входять:

 • Телевізори SMART TV.
 • Домашні кінотеатри.
 • Кондиціонери.
 • Пральні машини і сушарки для білизни.
 • Холодильники.
 • Пристрої керування сигналізацією, в тому числі датчики руху.
 • Камери.
 • Світлові пристрої та багато іншого.

Система-управляє-будинком-через-спеціальний-Hub
Система управляє будинком через спеціальний Hub

Природно, управляти можна і офіційно непідтримуваними пристроями, однак ніхто не зможе гарантувати коректної та безперебійної роботи. Гайдів на таку тему в мережі трохи, про працездатність і доцільності говорити не доводиться. Ми не впевнені в їх безпеці, тому публікувати інформацію не будемо.

Які опції підтримує Smart Things?

Розумна система регулювання домашнього затишку — саме так можна коротко охарактеризувати головну функцію роботи програми. Вона дозволяє повністю автоматизувати як найпростіші, так і складні повсякденні завдання, наприклад:

 • Установка таймера для включення / вимикання освітлення за межами будинку, в певних кімнатах.
 • Налаштування системи водопостачання, нагріву води.
 • Визначення тривалості роботи побутових приладів, їх базових функцій.
 • Система сигналів в разі некоректної роботи холодильника, сушарки, сигналізації.
 • Перевірка стану вікон і дверей, щоб уникнути поломки, утворення щілин і дестабілізації температури.
 • Виставлення списку завдань для ідеальної атмосфери романтичного вечора, щоденного відходу до сну, ранкового розкладу.

Варіацій може бути безліч, все залежить від фантазії користувача і наявності тих чи інших приладів, які підтримують систему SmartThings.

Базовий-комплект-від-Самсунг-стоїть-в-районі-200-фунтів
Базовий комплект від Самсунг варто в районі 200 фунтів

Короткий посібник з настроювання і переваги SmartThings

Що стосується підтримуваних пристроїв — не обов’язково мати смартфон або планшет компанії Samsung. В даний момент розроблені версії для новітніх пристроїв на базі Android і iOS, доступні за наступними посиланнями:

 • Play Market.
 • iTunes.

Після завантаження та встановлення програми на ваш пристрій входимо в нього, слідуємо простим інструкціям системи по створенню облікового запису.

Далі автоматично запуститься пошук підтримуваних пристроїв (вони всі повинні бути включені, активні), а потім угруповання за різними параметрами: побутова техніка, системи контролю тощо.

На цьому власне все — далі ніяких особливих знань не потрібно, лише фантазія і точне розуміння того, що потрібно від системи саме користувачеві. З переваг системи найчастіше виділяють:

 • Простоту в установці і первісному пошуку пристроїв з підтримкою SmartThings.
 • Універсальність і свобода у виборі смартфона-пульта (мається на увазі бренд).
 • Зручне додаток, без складних маніпуляцій і визначень.
 • Можливість оновлення системи розумного будинку в будь-який час і в будь-якому місці (нові налаштування будуть завантажені по прибуттю додому або шляхом автоматичної зміни на відстані).

Для довідки — базовий комплект SmartThings від Samsung коштує в районі 200 фунтів стерлінгів (250-300 $) і містить безліч корисних гаджетів для домашнього використання.

У разі виникнення проблем з експлуатацією, дрібних збоїв додатки, розвинене співтовариство розробників допоможе протягом доби — перевірено щасливими власниками системи.

висновок

У висновку можна відзначити постійні оновлення додатка SmartThings — на обох доступних платформах. Тому рекомендується включити автооновлення програм на смартфоні, якщо ця функція з якоїсь причини відключена. Це робиться в налаштуваннях магазину, в два кліка.

Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам краще розібратися в Smart Things, а саме що це за програма, як працює, навіщо потрібна — приємного використання майбутнього вже сьогодні!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector