Schaub Lorenz — що за фірма, які відгуки про товари

Вибір побутової техніки для дому — завдання не з простих, тим більше на сучасному ринку з конкуренцією і постійними «спеціальними пропозиціями». Даний матеріал розповість про новому гравцеві на ринку побутової техніки — марці «Schaub Lorenz». Ми розповімо, що за фірма і чим займається, а також подивимося як про неї відгукуються рядові користувачі.

Побутова-техніка-від-Schaub-Lorenz
Побутова техніка від Schaub Lorenz

Що за нова фірма?

Schaub Lorenz — всесвітньо відомий бренд побутової техніки, який широко відомий в Німеччині, Бельгії та Франції. Основна спрямованість компанії — холодильники, духові шафи, пральні машини, варильні панелі.

Компанія була заснована в далекому 1880 році Карлом Лоренцом, які займаються ремонтом популярних в ту епоху телеграфних апаратів. Маленька контора, створена в Берліні, почала стрімко розвиватися, вже через кілька років перейшовши у власність великого промисловця.

У 21 столітті еволюція бренду тільки набирає обертів — повсюдне використання техніки компанії спостерігається у всіх країнах Європи, особливо виділяється Німеччина, котра покохала рідний бренд за надійність і ряд привабливих переваг.

фірма-Schaub-Lorenz
У 60-е фірма активно випускала приймачі

З останнього відзначається наступне:

 1. Унікальний дизайн. Величезний вибір кольорів, незвичайних оформлень дозволяють прекрасно доповнити будь-який інтер’єр класичними рішеннями.
 2. Компактність. Акуратна витяжка і влитий в систему духову шафу — мрія будь-якої господині, вдало реалізована в продукції Schaub Lorenz.
 3. Доступні ціни. Судячи з численних відгуків, техніка німецького гранда варто своїх грошей, а покупець не переплачує за бренд скажених грошей.
 4. Якість. В цілому, при грамотному використанні і постійного догляду, термін експлуатації набагато перевищує гарантійний період, що не може не радувати.

Варто відзначити, що сам бренд не є розкрученим в Росії, Україні та Білорусі. Очевидно, що наших людей більше цікавлять факти про сучасний стан справ бренду — перейдемо до конкретики!

Що виробляє компанія «Schaub Lorenz»?

«Спрощуючи життя» — саме ці слова служать слоганом, справжнім девізом роботи фахівців. І варто зазначити, що результати компанії повністю виправдовують таку гучну заяву.

Техніка може повністю забезпечити будь-яку сім’ю, адже в список включено більшість найпопулярніших пристроїв для комфортного життя:

 1. Холодильники.
 2. Морозильні камери.
 3. Міні-печі.
 4. Пральні машини.
 5. Посудомийки.
 6. Системи витяжки та інше.

Станом на 2015 рік компанія має близько 500 мільйонний оборот в євро, що доводить зацікавленість споживача в придбанні побутової техніки бренду по всій Європі.

До речі, саме в цьому році представництво Schaub Lorenz відкрилося і в Росії — це дозволило нашим громадянам отримати повністю сертифікований товар, не витрачаючи час на замовлення німецької якості з-за кордону.

Schaub Lorenz — відгуки покупців

Ще один плюс вибору саме цього бренду — величезна кількість розгорнутих відгуків, в тому числі і на російськомовних сайтах. Середня оцінка продукції компанії на форумах — 4,36 з 5. Розглянемо цей аспект трохи докладніше — на прикладі трьох найпопулярніших товарів компанії.

Духові шафи від Schaub Lorenz

Духові шафи від Шауб Лоренц — сама досконалість, принаймні про це говорить оцінка 4,6 / 5 від задоволених покупців. Вартість техніки починається з 250 $, що швидше за все по кишені навіть малозабезпеченій господаря або господині.

Безперечними плюсами відзначаються якість роботи, низьке енергоспоживання і унікальний класичний підхід до оформлення, що доповнює будь-який, навіть самий тьмяний інтер’єр.

Духові-шафи-користуються-популярністю
Духові шафи користуються популярністю

Холодильники від Schaub Lorenz

Оцінка холодильників німецького виробника — 4,3 з 5 (усереднене значення, на деяких форумах може відрізнятися).

Користувачі відзначають безліч позитивних сторін у використанні:

 1. Приємна місткість більшості моделей.
 2. Відсутність технічних неполадок в роботі, навіть після тривалого періоду експлуатації.
 3. Тиха і адекватна робота холодильника, без шумів і спонтанних разморозок.
 4. Безліч додаткових бонусів, за типом підставок для пляшок, овочів і фруктів.

Відносно цін — теж цілком прийнятно. Початкова вартість найпростіших і базових представників німецького виробництва — 600 $.

Великі чи це гроші за сучасними мірками? Питання скоріше риторичне!

Відгуки про роботу пральних машин

Пральні машини від німецького бренду мають середню оцінку 4, що є досить приємним результатом в даній сфері. Тут користувачі не так солідарні в ідеальності продукції, відзначаючи обидві сторони «німецької медалі».

З плюсів виділимо:

 1. Місткість.
 2. Величезний функціонал — кожна господиня знайде відповідний режим, в цьому можна навіть не сумніватися.
 3. Висока якість прання — плями відпираються навіть средненьким порошком, дозволяючи значно заощадити на побутової хімії.

Головний мінус — зайва гучність роботи, що виявляється після 6-9 місяців після покупки. Правда, і це дуже спірне питання, так як зворотних відгуків переважна більшість — можливо, вся справа в правильному використанні і догляді за технікою. Вартість машини в базовій комплектації — від 350 $.

висновок

Вірити чи відгуками в інтернеті — справа кожного, однак легальність і багаторічна історія компанії підтверджена офіційними джерелами, численними репортажами, в тому числі і на вітчизняному телебаченні. Звичайно, даний бренд новий для Росії, тому йому буде важко пробитися крізь техніку від Indesit, LG і Samsung. Сподіваємося, цей матеріал допоміг вам ближче познайомитися з фірмою Schaub Lorenz і її продукцією — приємного використання!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector