0770 — чий номер, хто дзвонив?

Нерідко можна зустріти активного користувача мобільних операторів МТС, Білайн і Мегафон, якому регулярно приходять спам-повідомлення у вигляді смс. Але, з недавніх пір, зазначені оператори стали дзвонити абонентам з номером 0770, використовуючи бота (записаний голос) і пропонувати різні послуги. Так що ж це за номер «0770» і як зрозуміти, хто дзвонив? Зараз з’ясуємо.

Номером 0770, від абонентів МТС, Білайн і Мегафон

Номером 0770 — це голосовий портал мобільних операторів:

 • МТС;
 • Білайн;
 • Мегафон.

По ньому можна дізнатися безкоштовну інформацію про тариф, послуги та інших пунктах меню. Всі інші додаткові пропозиції оплачуються додатково.

Також, з даного номера приходять SMS-оповіщення про підключення якихось платних сервісах, наприклад, послуга «Привіт». Згідно з умовами, можна змінити гудок на мелодію на своєму мобільному телефоні, а також, послухати жарти, що надсилаються оператором щодня.

Потрібно пам’ятати, що дзвонить не живий чоловік, а спеціально налаштований бот (записаний голос). Найбільш часто такі пропозиції зустрічаються у Білайн. На жаль, це не рідкість, це вже стало реальністю.

Послуга «Привіт» у Білайну

За допомогою «0770» йде залучення абонентів до підключення сервісу «Привіт». Послугу нав’язують як в смс-оповіщеннях, так і в дзвінках. До того ж, дуже часто можна зустріти дратівливих абонентів, яким нав’язали і підключили (без їх відома) платний сервіс.

Що через-номер-0770
Послуга Привіт від Білайн нав’язується по номером 0770

Почастішали випадки, коли після цього дзвінка приходить смс-оповіщення, в якому сказано: «Вам підключена послуга Привіт» і починається зняття грошей з рахунку. Підключити «Привіт» можна випадково, набравши «0770», тому робити цього ми не рекомендуємо.

Як відключити цю «послугу»? Нижче представлені всі способи відключення сервісу «Привіт».

 • зателефонувати на номер «0770» і із запропонованого списку вибрати «Відключення»;
 • відключитися через абонентський відділ;
 • подзвонити в службу підтримки (call-центр);
 • піти в офіс Білайн;
 • набравши 0674090770.

Відключення-послуги-Привіт-по-номеру-0674090770
Відключення послуги Привіт по номеру 0674090770

Але, як показує практика, перераховані вище варіанти не дають стовідсоткового результату. Зазвичай, компанія робить все можливе, щоб абоненти не мали можливості відмовитися від «Привіт», тому йдуть на різні хитрощі і прийоми: при виклику «0770» і натисканні на кнопку «Відключення», робот може відключатися, скидати трубу або просто говорити, що на сервері проводяться технічні роботи, зайдіть пізніше.

Тому, радимо спробувати від’єднатися через абонентський відділ на офіційному сайті. Радикальний метод — зателефонувати в call-центр і поговорити з ними підвищеним тоном. Скидати трубки вони не стануть, тому що всі вхідні і вихідні дзвінки прослуховуються. Люди в інтернеті кажуть, це — єдино вірний метод (якщо зробити так кілька разів).

Що за номер «0770» у МТС

«0770» у МТС має послугою «Гудок», яку можна відключити в такий спосіб:

 • зателефонувати на номер * 111 * 29 #;
 • зайшовши на офіційний портал МТС;
 • в будь-якому офіційному терміналі самообслуговування.

Хто дзвонив на Мегафон

Якщо підключитися до послуги «Заміни гудок» через «0770», можна вибрати, яку саме пісню поставити замість гудка, замовити програвання радіо, прослуховування новин «Коммерсант’FM», поставити жарт з вашим ім’ям. У Мегафона пропозицію «Заміни гудок», на відміну від того ж Білайну, пропонується набагато рідше. Але все ж. Щоб відхилити таку пропозицію, необхідно скористатися такими методами:

 • зателефонувати на номером 0770;
 • зателефонувати на * 770 * 12 #;
 • скористатися системою самообслуговування на сайті;
 • в додатку Мегафон.

Примітно, що можна не відмовлятися від сервісу повністю, а призупинити його використання. Пам’ятайте, при повному від’єднанні, всі ваші мелодії зберігаються протягом 3 місяців. Якщо захочете знову активувати, всі мелодії відновляться автоматично.

висновок

Тепер ви знаєте, хто дзвонив з 0770 і чий конкретно це номер. У підсумку, ми бачимо, що відключити послуги, які пропонує МТС і Мегафон досить легко. У Білайн складніше. Саме тому останнім часом спостерігається масовий відхід від Білайн до тих же МТС, Теле2 або Мегафон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector