МСЦ Норд-1 — що це за склад, де знаходиться

Можливість дізнатися місце розташування посилки по трек-коду — корисна функція для будь-якого, хто постійно отримує або відправляє різну кореспонденцію. Незважаючи на блискавично розвивається інтернет, рекомендовані листи та інші види відправлень не втрачають своєї актуальності, правда є одне «але». Не всі поштові вузли відомі користувачам. Сьогодні ми розповімо, про вузол «МСЦ-Норд-1», ви дізнаєтеся що це таке і де знаходиться даний склад.

Що це за поштовий центр

МСЦ-Норд-1 — це магістральний сортувальний центр, розташований в Підмосков’ї. Центр обробки посилок є локальним відділом служби доставки IML Express, що поширилася по всій Росії.

Конкретно, даний підрозділ обробляє посилки, листи і бандеролі для Москви і Московської області, а також приймає транзитні відправлення. Часта причина зв’язку звичайних громадян з МСЦ-Норд-1 — замовлення китайських товарів з відправкою зі складу в Росії. Принаймні, про це говорять більшість користувачів, які відгукуються про центр сортування.

Де знаходиться МСЦ-Норд-1

МСЦ-Норд-1 входить до складу сучасного складського парку «Північ-1». Останній розташовується в 38 кілометрах від МКАД. Точна адреса складу не вказано ні в одному офіційному джерелі, загальне місцезнаходження логопарка — Солнєчногорський район, Ленінградське шосе.

Будівля-магістрального-сортувального-центру
Будівля магістрального сортувального центру

Дістатися до даного пункту сортування на метро не представляється можливим — найближча станція «Річковий вокзал» знаходиться в декількох десятках кілометрів.

Далі доведеться добиратися на особистому автомобілі або таксі (якщо ви вирішите приїхати за роз’ясненнями особисто). До чого остання іронія? Справа в тому, що служба доставки IML, не беручи до уваги адреса, не дає навіть контактні дані власного сортувального центру.

МСЦ-Норд-1-часто-фігурує-прі-відстеження-доставки-IML
МСЦ Норд-1 часто фігурує при відстеженні доставки IML

Мабуть, розрахунок йде на наступне: дзвінків немає — скарг немає. На жаль для керівництва компанії, в еру інтернету постійні затримки і незадовільну роботу навряд чи скоріше через брак контактів — про це трохи пізніше.

Якщо ви хочете дізнатися подробиці такого казусу безпосередньо у керівній компанії — ось контактні дані:

  • Адреса: Вільний проспект, 33А, Москва.
  • Телефон: +7 495 988-49-05.
  • Працюють щодня з 10.00 до 20.30, у вихідні — до 19.30.

Відразу розвіємо надії — дзвінки піднімають нечасто, отвеченние не приносять результату. Але можете спробувати.

Які функції здійснює МСЦ-Норд-1

Спектр проведених операцій даного поштового складу практично не відрізняється від інших, включаючи в себе:

  • Пересилання прямих відправлень з Москви і області, а також перерозподіл транзитних посилок.
  • Обробка і сортування кореспонденції, здійснення повної перевірки якості упаковки і безпеки вмісту.
  • Розподіл листів і бандеролей по обласним поштовим відділенням, що є останнім етапом відстеження (далі — передача безпосередньо одержувачу).

Відгуки про роботу центру Північ-1

У плані відгуків, МСЦ-Норд-1 — один з найгірших сортувальних центрів Московської області. Користувачі в середньому ставлять йому 1,8 балів з 5, не шкодуючи часу на розгорнуті коментарі.

Один з них говорить — посилка з AliExpress була відправлена ​​з російського складу, що значно зменшило максимальний термін отримання (15 днів). Але все виявилося не так райдужно — відправлення застрягло в МСЦ-Норд-1 (останній рубіж за планом) на 8 днів. Після цього при відстеженні фігурувало визначення «Відправлено в проміжний пункт Москва», куди прибуло лише через 20 днів.

Приклад-відстеження-через-сайт-iml-ru
Приклад відстеження через сайт iml.ru

Підсумок — одержувач зміг забрати довгоочікувану покупку на пошті лише через 36 днів. З чим пов’язана така довга транспортування по Московській області — не зрозуміло. Мабуть, пробки.

Крім того, більшість скарг вказує на абсолютну байдужість при дзвінках безпосередньо IML, яким і підпорядковується МСЦ-Норд-1 — мабуть для них це вже звична справа.

Чи варто співпрацювати з такою компанією і погоджуватися на її обробку в процесі формування замовлення? Питання скоріше риторичне … Сподіваємося, що наша стаття відповіла на питання що за склад МСЦ-Норд-1, як він працює і де знаходиться. Вдалих пошуків в майбутньому і швидких доставок Вам!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector