84994271104 — що за телефон

Небажані дзвінки переросли в справжню проблему. Спам, німі дзвінки, шахраї — з цим вже встигли зіткнутися практично всі. Ось чому при вхідному дзвінку від невідомого номера, багато хто вирішує спочатку дізнатися, хто ж дзвонив і що міг хотіти. Далі ми розповімо номер 84994271104, на який часто скаржаться абоненти різних операторів. Ви дізнаєтеся, що це за номер і з якою метою йде дзвінки.

Чий це номер телефону

+7 (499) 427-11-04 — це номер Ростелекома. По крайней мере, дзвонять представляються його оператором. Однак, інформації про цей номер немає на офіційних сайту Ростелекома і його партнерів.

У переважній більшості випадків з абонентом зв’язувався представник кол-центру, пропонуючи антивірус «Касперський». Крім цього пропонують інші товари і послуги організації, включаючи каталог партнерів. Багато також скаржаться, що з цього телефону проходять німі дзвінки — мабуть тут є момент з автодозвоном від бота.

Як і номеру-84994271104-дзвонять-оператори-колл-центру
За номером 84994271104 дзвонять оператори колл-центру

Характер дзвінка і думка абонентів

Нав’язливість дзвінків просто зашкалює. Багато абоненти зазначають, що номер 84994271104 може телефонувати більше 10 разів на добу, включаючи вечірній і нічний час. Частенько буває так, що при піднятті трубки той, хто телефонує просто мовчить або грає мелодія, а після цього дзвінки тривають. Як правило, всі завершується після розмови з оператором і проханням надалі не турбувати. Подібна наполегливість і нав’язливість заслужено отримують негативну оцінку.

Є ще один момент, на який варто звернути увагу. Оператор пропонує отримати промокод на безкоштовне використання антивіруса, яке доступне і без цього. Якщо користувач дає згоду, йому висилають посилання в СМС. Зрозуміло, якщо дзвонять дійсно з Ростелекома, то приводів для занепокоєння немає. Але якщо ж той, хто телефонує лише представляється співробітником компанії? В цьому випадку під посиланням може бути небажане ПО або вірус.

Деякі користувачі скаржаться, що після підняття трубки у них списали гроші з рахунку. Підтверджень цьому немає, але про всяк випадок краще не відповідати на дзвінки.

Що ж робити?

Виходів із ситуації досить багато. Серед них такі.

 1. Чорний список у телефоні.
 2. Скарга оператору мобільного мережі про нав’язливих дзвінках. Підключення блокування телефону +74994271104 на рівні оператора, за допомогою спеціальної послуги.
 3. При спілкуванні зі співробітником можна попросити в майбутньому не турбувати, але це допомагає досить рідко.
 4. У разі, якщо дзвінки приносять відчутний дискомфорт і нав’язливість дзвонить не вщухає, можна написати заяву в поліцію. Зробити це можна як у відділенні, так і через онлайн-приймальню МВС.

В кожному окремому випадку не рекомендується:

 • передзвонювати;
 • видавати звонящему особисту інформацію, номери карт, паролі та інше;
 • розголошувати дані знайомих, родичів.

Якщо ви все-таки вирішили відповісти, то після спілкування перевірте рахунок в особистому кабінеті оператора, список підключених послуг і рахунок — це запобіжить витоку коштів.

Звідки беруть номер і як не потрапити в бази прозвона?

Холодні дзвінки здійснюють оператори кол-центру. Співробітники не вибирають номера зі списку — готові бази їм надають. Не варто зриватися на оператора, в будь-якому випадку він лише виконує свою роботу, і варто зазначити, що її характер досить складний.

Зазвичай, той, хто телефонує знає, кому він дзвонить. Тобто, ПІБ і номер телефону вже є. Звідки вони потрапляють в бази обдзвону?

 1. Відкриті джерела: бази підприємств, списки підприємців і т. П.
 2. Дошки оголошень.
 3. Соціальні мережі.

Лише в поодиноких випадку збором подібної інформації займаються люди — подібне завдання більше підходить для різних спамерських пошукових роботів.

Щоб не потрапити в бази обзовна, потрібно зробити наступне.

 1. Якщо можливо, прибрати номер телефону з соціальних мереж, дошок оголошень, форумів.
 2. Замінити реальні ПІБ псевдонімом або ніком.
 3. Чи не проходити реєстрацію на сумнівних ресурсах, які потребують підтвердження номера телефону.
 4. Якщо ж залишити номер потрібно, то можна його зашифрувати так, щоб він не був зрозумілий роботу, але легко читався людиною.

Зрозуміло, повністю виключити потрапляння в подібні списки просто неможливо, але запропоновані рекомендації знизять цю ймовірність в кілька разів.

висновки

Якщо вам дзвонять з номера 84994271104, що за телефон і чого чекати від дзвінка ви вже знаєте. Рекомендуємо просто занести номер в BL девайса. Не забувайте про важливість конфіденційності в інтернеті і стежте, щоб важлива інформація ніде не афішувалося. Все це вбереже від нав’язливих дзвінків, шахраїв і багатьох інших проблем сучасності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector