Волгоград-ДТИ — що це за лист рекомендований

Пошта Росії має безліч підрозділів по всій країні, що стає причиною постійних плутанини, нерозуміння з боку одержувачів і відправників. Навіть використовуючи відстеження посилки, не завжди можна до кінця зрозуміти реальне місце розташування відправлення. Ставлять у глухий кут також і дивні ZK-сповіщення.

Якщо ваш поштовий ящик містив повідомлення про замовний листі з відправником «Волгоград ДТИ», ви, напевно, сповнені масою питань — що це, звідки лист, навіщо мені його прислали, чи варто нервувати з цього приводу? Даний матеріал постарається доступно подати всю наявну інформацію з питання.

ZK-повідомлення-від-Волгоград-ДТИ
ZK-повідомлення від Волгоград-ДТИ

Що за організація Волгоград ДТИ?

Рекомендована кореспонденція від Волгоград ДТИ — це листи, які розсилаються державними службами і містять важливу інформацію для одержувача. Вони можуть містити порядку, повідомлення про штраф, термінові повідомлення.

Абревіатура ДТИ розшифровується як «Додатковий Технологічний Індекс». Очевидно, не всі користувачі знайомі з подібним визначенням, постараємося пояснити простою мовою.

Доп індекси — не зовсім реальні адреси поштових відділень. Вони відкриваються для полегшення роботи справжніх сортувальних центрів і схожих організацій, використовуються виключно вузький кругом держ компаній.

Тобто, зателефонувати, написати, приїхати в подібне «поштове відділення» неможливо — воно не має фіксованого адреси, телефонів гарячої лінії, співробітників і консультантів.

Волгоградські Додаткові Технічні Індекси прикріплені до кола Федеральних агентів, які представляють певні організації (узагальнений список розташований нижче). Вони займаються масовим розсиланням ZK-повідомлень (повідомлень про отримання рекомендованого листа на ім’я одержувача).

Ось кілька індекс-адрес з даної сфери:

 • 400935
 • 400937
 • 400931
 • 400934
 • 400921
 • 400930
 • 400913

Якщо на вашому повідомленні вказано будь-якої іншої, переживати не варто — їх сотні, якщо не тисячі, кожен прикріплений до окремої структурі.

Від кого прийшло рекомендований лист?

Найчастіше відправником є ​​державні відомства:

 • Суди і судові організації.
 • Банки, Пенсійний фонд, Страхування.
 • Поліція.
 • ГИБДД (Державна Інспекція Безпеки Дорожнього Руху).
 • ФНС (Федеральна Податкова Служба).

Досить рідко, але бувають випадки відправки рекомендованих листів через ДТИ приватними організаціями — можливо лише в разі схожості призначення кореспонденції. «Вмістом» таких незвичайних посилок найчастіше стають:

 • Рішення суду по закритому справі / повістки учасникам судових розглядів.
 • Штрафи від ГИБДД, уточнення деталей з різних питань, пов’язаних з автомобілістом безпосередньо.
 • Лист від Податкової Служби — несплата податків, штрафи. Також може міститися припис на реєстрацію землі, автомобіля, майна.
 • Повідомлення про прострочення кредиту від вашого банку. Іноді все не так похмуро — лист може містити нову банківську карту, спеціальна пропозиція з кредитування, пропозиції щодо майбутньої співпраці.

Найчастіше-всього-замовне-лист-від-Волгоград-ДТИ-відправлено-з-ГИБДД
Найчастіше, рекомендований лист від Волгоград ДТИ відправлено з ГИБДД

Бувають і винятки, проте зміст листа залишається незмінним — вимога, звіт з різних питань від державних служб, приватних організацій.

Як відстежити відправника Волгоград-ДТИ?

Сучасні технології дозволяють з легкістю дізнатися відправника листа. Необхідний лише вихід в мережу Інтернет + наявність трек-коду листи.

Другий знаходиться за допомогою найпростішої інструкції:

 1. Відкриваємо бланк повідомлення.
 2. Шукаємо штрих-код (найчастіше розташовується у верхній частині листа).
 3. Трохи нижче штрих-коду знаходимо поєднання цифр — це і є трек-номер.

Далі — ще простіше. Заходимо на будь-який з популярних сервісів по відстеженню відправлень.

Найбільш відвідувані, перевірені — Почта.Ру, ГдеПосилка, Трек24.

У разі неможливості, небажання їх використання, забиваємо в пошуковик запит «Відстеження поштових відправлень», вибираємо ідеальний варіант самостійно.

Інтерфейс подібних ресурсів схожий, головне вікно повинно мати порожній рядок, під нею найчастіше розташовується підказка «Введіть трековий номер». Саме туди вводимо заповітні цифри, перевіряємо і підтверджуємо відповідної кнопкою праворуч / клавішею «Enter».

Відстеження-листи-через-сервіс-ГдеПосилка
Відстеження листи через сервіс ГдеПосилка

Пару секунд очікування, після чого кожен крок посилки стає доступним — першим, природно, стає сам відправник. У більшості випадків надається повна інформація, особисті дані, бувають і винятки. З останнім фактом нічого не поробиш — в такому випадку дізнаєтеся відправника лише при візиті в районне поштове відділення.

Чи потрібно забирати рекомендований лист від Волгоград-ДТИ?

Після ознайомлення з названої вище інформацією у декого може виникнути логічне запитання — а чи варто забирати таке «неприємне лист», якщо воно несе здебільшого лише негатив?

Багато хто думає, що неотримання рекомендованого листа від Волгоград ДТИ стає виходом із ситуації, що склалася. З одного боку, все просто: не отримав — значить не знаю! Але це лише поширена легенда.

За фактом, ви повідомлені про отриманому штраф, приписі, порядку самим ZK-повідомленням, що робить небажання отримувати лист величезною помилкою.

В результаті можуть послідувати додаткові відсотки по кредиту, прострочення по штрафу, старт справи про неявку на судовий розгляд (в залежності від відправника, ситуації).

Чи варто застосовувати нікому не потрібне «байдужість», яке переведе проблему на більш жалюгідний рівень? Вирішуйте самі.

Для отримання листа достатньо прийти в районне відділення Пошти Росії з бланком повідомлення і паспортом, звернутися до вільного співробітнику. Сподіваємося, що даний матеріал був корисний для вас і роз’яснив призначення рекомендованого листа від Волгоград ДТИ!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector