ICCID сім-карти — що це, як його дізнатися і визначити місце розташування

Останнім часом, все більше людей дізнаються про таку штуку, як ICCID SIM-карти. У цій статті ми розповімо, що це за код-опція, як визначити по ній номер телефону, власника, геолокацію. Розберемося по порядку — навіщо вона потрібна.

ICCID-сім-карти-як-дізнатися
У кожної SIM-карти є присвоєний ICC ID

Що це за спеціальний код?

Iccid (Integrated Circuit Card IDentifier) ​​- унікальний міжнародний номер сім-карти, який присвоюється кожній картці, даний код є індивідуальним і не повинен повторяться. Зазвичай цей номер пишеться на самій SIM-карті, поруч з цифровим чіпом. Там же часто розташований і сам IMEI. Як правило, люди просять дізнатися за унікальним кодом:

 • де знаходиться девайс;
 • чи користується ним зараз хто-небудь;
 • обчислити PUK-код
 • сам номер телефону;
 • власника, його місце розташування.

Нерідко цю інформацію пробивають разом з IMEI при покупці телефону з рук.

За кодом можна дізнатися, чи користується вашим пристроєм зараз хтось чи ні. Варто сказати, що оператори мобільного зв’язку з великою часткою ймовірності не видадуть цей індивідуальний номер, надрукований на симке, звичайному користувачеві. Тому, потрібно звернутися в правоохоронні органи. Вони, найчастіше, тісно співпрацюють із стільниковими операторами, та й самі мобільні компанії не хочуть мати ворогів у владі і охоче співпрацюють в різних проблемах.

Вкрали або втратили смартфон: як тільки на серверах Apple активується операція по ICCID, а це відбувається при підключенні пристрою до Itunes, ви зможете зрозуміти, ваш мобільний знайдений і використовується.

Інформація-IMEI-і-ICCID-прі-активації-iPhone
Інформація IMEI і ICCID при активації iPhone

Як дізнатися ICCID сім карти

Чи маєте нову сім-карту (nano card)? — є можливість дізнатися унікальний номер таким способом: скачавши додаток на Android з назвою ICCID. Зробити це рекомендується в Google Play. До речі, аналогічні програми SIM Card Details або SIM Serial Number.

Знаходимо за допомогою звичайних параметрів:

 • заходимо в «Налаштування» — крутимо в самий низ «Про телефоні» — «Загальна інформація» — «Sim-карти».

Залежно від марки і моделі девайса, таке проробити годі й на будь-якому смартфоні, будьте уважні. Простіше завантажити додаток.

На iPhone виконайте практично ідентичні дії:

 • переходимо в «Налаштування» — «Основні» — «Інформація про пристрій»;
 • подивимося необхідну інформацію, індивідуальний код.

Визначення-ICCID-через-додаток-Sim-Serial-Number
Визначення ICCID через додаток Sim Serial Number

Робимо в iTunes:

 • підключаємо смартфон до ПК;
 • запускаємо додаток на комп’ютері;
 • після знаходження мобільного в програмі, переходимо на вкладку «Огляд»;
 • відкриється вікно, слід натиснути на «Номер телефону» кілька разів лівою кнопкою миші і рядок зміниться. Просто дочекайтеся появи потрібної вам інформації і скопіюйте.

У разі, коли у вас неактивований iPhone, блокуйте пристрій і при розблокуванні на екрані в нижньому правому куті з’явиться іконка «I». Її і слід натиснути, щоб дізнатися всі необхідні дані.

Як дізнатися місце розташування сім-карти по ICCID?

Місцезнаходження сімки можна дізнатися у оператора стільникового зв’язку, але тільки за запитом із спеціальних правоохоронних служб. Ви просто йдете до відповідних органів (часто: поліція), пишіть заяву, а вони вже потім діють.

На просторах інтернету, на багатьох сайтах можна побачити цікаву послугу: «Визначення координати пункту ICCID» за невелику (або більшу) плату. Не ведіться — це розлучення.

Запам’ятайте: обчислити точні координати за ідентифікаційним іссід-номеру можна, це неможливо!

Радимо бути уважними і не потрапляти на виверти шахраїв. Останнім часом в цій сфері їх розвелося велика кількість.

висновки

У висновку, хочеться сказати, що ICCID — це унікальні цифри, присвоєні кожній сім-карті, написані на її задній частині або цільної картці. З її допомогою можна дізнатися PUK1 і PUK2, номер телефону. Зробити це можна тільки маючи зв’язку в абонентському відділі операторів або через спецслужби. Самому не вийде дізнатися і точне місце розташування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector