СМС з номера 32665 або 1006 — що це таке

Спам в SMS-повідомленнях став чи не найбільш набридливим способом реклами сучасного світу. Найчастіше в подібних незручності винна сама людина, але іноді розсилка відбувається в зв’язку з правилами користування того чи іншого сайту. Даний матеріал розповість, що вдають із себе СМС з номера 1006 та 32665, як їх відключити і чому вони в принципі почали приходити на ваш смартфон.

Причини SMS розсилки

У більшості випадків розсилка в повідомленнях стартує з вини власника смартфона. Причиною стає необачна реєстрація з зазначенням особистих даних малознайомою сайті, покупка в сумнівному інтернет-магазині за номером телефону.

Відключити «гарячі пропозиції» і настирливу рекламу стає досить складно, тим більше для недосвідченого користувача.

Що за короткі номери «1006» і «32665»

Короткі номери 1006 та 32665 належать самій популярній соціальній мережі в світі — Facebook, створеної Марком Цукербергом. Вони поширюються на абонентів з Російської Федерації, кожен відноситься до певного мобільного оператора.

СМС з номера 1006 приходять клієнтам МТС і Мегафон, 32665 тероризує базу Tele2 і Ростелеком.

Незважаючи на поширення ВКонтакте Дурова, Фейсбук має безліч російських профілів, що робить спам-розсилку в якійсь мірі глобальною проблемою.

Номери-32665-й-1006-належать-Facebook
Номери 32665 і 1006 належать Facebook

Звідки у них мій номер і чому приходять смс?

Мало хто розуміє — подібні повідомлення не рідкість, не примха розробників, адже ви самі вказуєте особисті дані при реєстрації.

Уже кілька років реєстрація ВКонтакте, Фейсбук і на інших популярних платформах відбувається за номером мобільного, щоб уникнути численних фейків, шахрайства, провокаційних загроз з аккаунта.

У підсумку, бот розсилки отримує дані добровільно, а сама розсилка прописана в «Правилах Користування» сервісом Facebook.

 • Найпоширенішою причиною SMS-повідомлення з цих номерів є перевірка деяких дій з аккаунтом — реєстрація, зміна імені, підключення платних послуг. У цьому випадку на телефон користувача приходить комбінація цифр, які необхідно ввести у відповідне поле.

  На-номер-32665-FBOOK-приходять-коди-підтвердження
  На номер 32665 (FBOOK) приходять коди підтвердження

При отриманні смс з кодом підтвердження тоді, коли ви не робили вищезазначених дій, рекомендується змінити пароль від сторінки і звернутися в технічну підтримку ресурсу.

 • Другий тип повідомлень — просування своїх товарів, послуг, функцій компанії Facebook. У 90% випадків вони починаються з фрази «Чим займаєтеся?», Що відразу привертає одержувача до прочитання.

Суть таких вивертів проста — при наявності вільного часу людина заходить і тестує нову «стіну», можливості вибору статусу, стікери тощо.

Як відключити СМС з номерів 1006 та 32665?

Перейдемо до головного питання матеріалу — відключення настирливих повідомлень, залучення від соцмережі. Прямуємо простий покрокової інструкції:

 • Заходимо на Фейсбук, авторізуемся під власним аккаунтом.
 • У верхньому меню вікна знаходимо спрямований вниз трикутник, вибираємо пункт «Налаштування».
 • Шукаємо ліве меню у вікні — вибираємо графу «Відомості».
 • Відкриваємо останній рядок «SMS» (праворуч від заголовка швидше за все прописано «Текстові повідомлення вкл.»).
 • Протискуєте кнопку «Редагувати».
 • Просто переставляємо галочку з «On» на «Викл».

  Відключення-SMS-повідомлень-в-настройках-Facebook
  Відключення SMS повідомлень в налаштуваннях Facebook

 • Зберігаємо зміни і перезавантажуємо сторінку, щоб переконатися в зміні налаштувань профілю.

Про всяк випадок можете прибрати всі галочки в останньому висувному меню — це не обов’язково, але дозволить блокувати повідомлення навіть при випадковій повторної активації смс-повідомлень.

Існує і більш простий спосіб — для цього потрібно зайти в розмову з настирливим номером. Далі відправляємо у відповідь SMS зі словом STOP, тим самим припинивши розсилку непотрібного спаму з вашим номером. Якщо не пройде, спробуйте відправити off / arret

Чи варто відключати повідомлення?

За фактом, СМС з номерів 1006 та 32665 — це спосіб спілкування розробників сайту з аудиторією. Найчастіше в них приходять нам інформацію про те нових функцій мережі, заклики до використання цікавих особливостей ресурсу.

Все це направлено на утримання аудиторії, повернення «блудних користувачів» і просування платних послуг від Facebook.

Іноді в такому спам дійсно прослизає щось цікаве і корисне, але більшість коментаторів на форумах ставляться до ідеї «змиритися» різко негативно.

Природно, це справа кожного користувача Facebook, так як послуга не вимагає від вас щомісячної оплати, додаткових дій — просто читайте, відзначайте цікаве для себе або пропускайте непотрібне.

Важливо — не намагайтеся «відключити» розсилку через сторонні сервіси, тим більше платно. Єдині безпечні способи зробити це були описані трохи вище, довіряти особисті дані, логін і пароль, а також гроші сумнівним сервісів — не найкраще рішення. Тим більше, в такій простій проблеми, решающейся за хвилину.

Сподіваємося, цей матеріал був корисний для вас, і допоміг вирішити проблему з настирливим смс-спамом — будьте обережні при вказівці особистих даних і уважні при реєстрації, навіть на популярних і розпіарених сайтах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector