88001006454 — що за телефон, чия організація

Дзвінки з незнайомих номерів — один з головних страхів сучасної людини. І цей факт цілком обгрунтований, адже людина не може передбачити хід подій в подібній ситуації, що викликають паніку, невідомість. Перший крок при постійних занепокоєння незнайомого телефону — погуглити власника в браузері, це швидше за все і привело вас на цю сторінку. Даний матеріал постарається відповісти на частий питання про номер +78001006454. Що це за телефон, чи варто переживати і, в принципі, піднімати трубку?

Кому належить номер?

8 (800) 100-64-54 — номер телефону, закріплений за банківською організацією Совкомбанк. Абонентам надходять дзвінки від операторів колл-центру, технічної служби банку, деяких інших внутрішніх підрозділів.

Варто відзначити, що дзвінок з даного номера може отримати абсолютно будь-який житель РФ, клієнти банку навпаки страждають від викликів менше. Переслідувана мета — дзвінки потенційних клієнтів з метою просування послуг компанії, ознайомлення громадян з можливостями кредитування, страхування, вигідними умовами розстрочки, іпотеки.

По факту — всього лише маркетингова кампанія, спрямована на збільшення доходів підприємства. Детальніше про пропозиції з іншого кінця дроту — в наступній підтеми.

Номер-88001006454-належить-Совкомбанк
Номер 8 (800) 100-64-54 належить Совкомбанк

Що пропонують за номером + 7-800-100-64-54

Оператори Совкомбанк найчастіше йдуть заготовленим сценарієм дзвінка:

  1. Збір деяких даних абонента — вік, місце роботи, сімейний стан.
  2. Пропозиція вигідних умов оформлення кредитних карт на будь-які потреби. Наприклад, флагманське пропозицію — карта «Халва».
  3. Огляд процентної ставки за вкладами в банк, переваги вкладень в іноземній валюті.
  4. Страхування життя / здоров’я на випадок форс-мажорних обставин, в тому числі упор на страхові виплати в результаті ДТП, ПП в домашніх умовах.
  5. Довга підготовка клієнта до пропозицій в сфері пенсійних програм — акцент на підвищеній ставці, відсутності ризиків, можливості повної виплати суми після виходу на пенсію.

На перший погляд — нічого кримінального, особливо для існуючих клієнтів банку. Тим більше, що поганого в огляді вигідних пропозицій без будь-яких зобов’язань. Правда, «жертви» дзвінка відкривають трохи іншу сторону «оглядів».

Коротко — якщо ви не є клієнтом / вкладником Совкомбанк, правильним рішенням стане занесення номера в «Чорний список» мобільного. Вся справа в зайвої наполегливості співробітників, зателефонувати вночі для них — суща дрібниця. Природно, вибір за вами, але чи потрібні вам постійні спам-дзвінки? Цікаві, вигідні пропозиції по кредиту, в разі необхідності, можна за кілька хвилин відшукати в інтернеті.

Звідки у банку мій номер?

Збір особистих даних — досить іронічна тема, тим більше в еру «анонімності». Варіантів тут кілька:

  1. Придбання наявної бази в мережі Інтернет. Тут навіть не потрібно морочитися з анонімними браузера, за типом Tor — кожен день на деяких ресурсах продаються сотні баз номерів, під певні напрямки, з фільтрацією за віком.
  2. Збір номерів у відкритих джерелах соцмереж — Вконтакте, Однокласниках, Інстаграм, Фейсбук. Вихід є — просто видаляємо номер в настройках / приховуємо його, роблячи доступним «тільки для друзів». Не забувайте про відкриті дошки оголошень — Avito, Drom та інші.
  3. Запозичення бази у банків / організацій-партнерів — в цьому випадку виходу немає, будьте обачнішими з наданням контактних даних при співпраці з сумнівними організаціями.

Варто зазначити — ми не стверджуємо, що 88001006454 використовує для збору інформації один з вищезазначених способів. Це лише загальні приклади, офіційної інформації з цього приводу немає.

Відгуки про 8 (800) 100-64-54

Очевидно — спам-дзвінки не подобаються сучасним людям, для яких кожна секунда стає на вагу золота. Підсумок — більше 90% негативних відгуків про 78001006454 на сайтах-отзовіках (середнє значення), нецензурна лайка в бік керівників, операторів банку.

Відгуки-о-номері-880010064454
Відгуки про номер 880010064454

Тут потрібно зробити поправочку — пам’ятайте, що оператори, що нав’язують вам непотрібні, невигідні послуги в незручний час, теж люди. Це всього лише їхня робота, тому при небажання продовжувати діалог просто ввічливо попрощайтеся, додайте номер в чорний список і насолоджуйтеся розміреним життям далі.

висновок

Сподіваємося, цей матеріал відповів не залишив питань з приводу дзвінків з номера 880010064454, а ви зрозуміли якій організації належить номер. Пам’ятайте — ви не зобов’язані надавати ніяких особистих даних, навіть якщо ви клієнт цього комерційного банку. Якщо у вас виникли питання — можете звернутися до найближчого відділення, або продзвонити на основні їх номери — «700» або «8-800-200-66-96».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector