Чому не визначаються номери пропущених на телефоні?

За останні пару років, нерідко спостерігаються випадки, коли не мобільний телефон відсутні номери вхідних дзвінків. При цьому, абсолютно не важливо, що за стільниковий оператор вас обслуговує, модель і марка телефону. Ситуація зауважувалася і на Nokia, і на Xiaomi, HTC, Samsung, і з мобільними операторами МТС, Теле2, Мегафон, Білайн і тд.

У статті ми розповімо, що робити, якщо вхідний номер визначається як «Невідомий», або не відображаються контакти, записані в книгу раніше.

Все-входять-виклики-визначаються-як-Невідомий
Усі вхідні дзвінки визначаються як «Невідомий»

причини збою

Дана ситуація багатьом вже стала фатальною. Люди не могли нічого придумати, хоча робили різні способи, навіть замінювали SIM-карти. Постараємося обійтися без вкрай радикальних заходів. Причин виникнення неполадок буває небагато. причини:

 • немає грошей на телефоні;
 • невірний статус відображення номера;
 • збиті параметри оператора зв’язку і самого девайса;
 • копіювання контактів з одного девайса на інший, внаслідок чого виникли збої;
 • виставлена ​​країна в налаштуваннях смартфона;
 • неправильно збережені контакти (укорочення цифр (+7 ..);
 • дублюючі номери;
 • недостатньо місця на телефоні, причому винні як забита ОЗУ, так і брак внутрішньої пам’яті;
 • використовувалася активація мережі через Gevey Sim;
 • телефон оновився або перепрошити (ручна перепрошивка).

Деякі оператори, щоб показувати номери вхідних дзвінків, просять підключити послугу. Вам пощастило — вона безкоштовна. На жаль, оператор не завжди сповіщає користувача про це.

Що перевіряти, якщо вхідні номери не визначаються?

Дана проблема вирішується досить просто, вам пощастило. І навіть якщо за нижче вказаними дій не вийде усунути неполадки, поміняйте сім-карту. Тим більше, зараз при заміні сім-карти ваш телефонний номер зберігається.

Насамперед перевіряємо наступне

 • Чи правильно вказані всі номери, починаються коректно (+ 7 …), чи немає дублюючих? Їх варто видалити або об’єднати.
 • Насамперед, перевірте баланс на телефоні. Зазвичай, коли там нуль або мінус (особливо, у абонентів Білайн і Теле2) виникають проблеми з висвітленням входять. Спробуйте поповнити рахунок. При позитивному балансі все повинно повернутися на круги своя.
 • Купили нову сім-карту? Може вимкнена функція «визначення номерів». Зателефонуйте своєму оператору (вони підкажуть, як включити таку послугу), перейдіть на їх сайт, в особистий кабінет, і встановіть її вручну. Також, багато операторів випускають свої додатки. Скачайте (через Google Play, App Store), встановіть, запустіть і виставите всі вручну. У МТС, наприклад, додаток називається «Мій МТС». Зайдіть і встановіть послугу «Автоопределение номера».

  Перевірте-активна-ли-опція-Визначник-номера
  Перевірте, активна чи опція Визначник номера

 • В налаштуваннях телефону поставте галочку на пункті «Пам’ять телефону». Заходимо в «Контакти» — «Функції» — «Параметри» — «Показати контакти» — галочка на пункті «Пам’ять телефону». На різних пристроях найменування осередків можуть відрізнятися.
 • Спробуйте альтернативну звонилку з Маркета, типу True Phone, PixelPhone або exDialer. Ці програми виконують всі опції додатки «Телефон» і здатні спокійно його замінити.

Якщо у вас iPhone

Якщо у вас iphone і ви активували мережу через «Gevey Sim», подивіться, яка країна вказана в налаштуваннях смартфона. Пограйте з різними країнами. Іноді допомагає виставлення європейських держав, Росії, Китаю та інших. Не переживайте, на вашому смартфоні зовсім нічого не повинно змінитися. До того ж, все можна повернути назад.

Скидання налаштувань

Якщо девайс недавно оновився або перепрошити, можете відкотити систему, або скинути до заводських налаштувань. Зайдіть в «Налаштування» — «Загальні налаштування» — «Архівація і скидання» — «Скидання пристрою».

Є інший спосіб — вимикаємо смартфон — тримаємо одночасно кнопки «Гучність вгору», «Кнопка меню» (якщо її немає, пропускаємо пункт) і клавішу «Вимкнення / вмикання». Радимо не відпускати клавіші (крім кнопки «Виключення») приблизно секунд 20 (поки не з’явиться Recovery). Після появи нового вікна, необхідно вибрати (клавішами гучності) потрібний пункт — factory reset. Скидаємо і видаляємо всі дані. Після цього перезавантажуємо девайс.

Скидання-налаштувань-прошивки-Андроїд
Скидання налаштувань прошивки Андроїд

Пункт вище може допомогти при будь-яких труднощах, пов’язаних з нашою проблемою.

Якщо пише невідомий номер на Xiaomi

Останнім часом, безліч проблем викликано з телефонами марки Xiaomi. Все тому, що у них є власна система MIUI. Для усунення неполадок, просто відключіть її оптимізацію.

 1. «Налаштування» — «Інформація про пристрій» — «Версія MIUI» (активно тиснемо на пункт раз 10) — на екрані з’явиться табличка «Налаштування розробника відкриті».
 2. Виходимо назад, тиснемо пункт «Додатково» — з’явилося меню «Для розробників».
 3. Натискаємо і вимикаємо оновлення системи.

Також, перевірте, офіційна чи у вас версія смартфона Xiaomi. Можливо, ви купили девайс з версією ROM, а не європейської або китайської. ROM-версія — це перепрошитого китайська ліцензія на європейську (нелегальна). Часто видається в магазинах, як «Для Європи». В такому випадку, підійде лише перепрошивка.

висновок

Обов’язково перевірте вищевказані поради, якщо у вас відсутні номери вхідних дзвінків. У більшості моментів збій можна усунути дуже швидко і легко. Якщо раптом поради не допоможуть, аж до прошивки. Доведеться йти в сервісний центр і показувати апарат. Але до цього перевірте роботу іншого СІМ-ки на цьому телефоні. Якщо з нею проблем не буде, то йдіть до філії оператора і міняйте SIM-карту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector