ТОВ Інтернод — що за компанія, чим займається

В останні роки, простих абонентів просто закидали невідомими дзвінками. При перевірці телефонує номерів спливає організація Інтернод. Даний матеріал вирішив підняти питання про ТОВ Інтернод і відповісти на головні питання мешканців численних форумів — що це за компанія і чим вона займається?

Що це за організація?

«ТОВ Інтернод» — багатофункціональна організація, діяльність якої поширюється на різні сфери сучасних технологій, основна з яких IP-телефонія (проект «Плюсофон»). Вона була зареєстрована в далекому 2012 році Московської районної інспекцією Федеральної Податкової Служби.

За незрозумілих причин, різні ресурси надають 2 адреси ТОВ Інтернод:

  • Місто Москва, вулиця Шарікоподшипниковськой, будова 1, будинок 13, кімната 1. За наявною інформацією, це невеликий офіс, який займається дрібними розпорядженнями, координацією співробітників.
  • Місто Москва, вулиця Свободи, будинок 17, офісне приміщення 2.

Офіційні джерела не надають контактного телефону, індекс для кореспонденції — 125362.

Настільки дивна інформація щодо розташування, контактних даних навіває підозра — давайте розбиратися з родом діяльності компанії.

Чим займається компанія?

Згідно з офіційними документами, «ТОВ Інтернод» зареєструвала 18 напрямків діяльності. Головними з них є:

  • Надання послуг телефонного зв’язку фізичним / юридичним особам. Фірма працює в тісній співпраці з компанією «Ростелеком», використовуючи її потужності.
  • Консультація з питань технічного характеру, пов’язаних з IT-сферою.
  • Редагування / створення унікального програмного забезпечення за індивідуальними замовленнями.
  • Фінансова, юридична, посередницька діяльність.
  • Розміщення інформації на сторонніх ресурсах, рекламне співпрацю.

Даний список досить неповний, проте вас як читача, швидше за зацікавить останній пункт. Справа в тому, що останнім часом багато жителів РФ почали отримувати дзвінки від номерів ТОВ Інтернод.

ооо-інтернод-чимось займається
Людям надходять дзвінки від номерів оператора Інтернод

Правда, відповісти на них досить складно — при спробі прийняття виклику зв’язок магічним чином обривається.

На щастя, пояснення є — в народі це називають «брудним просуванням». Суть проста — компанія залишає пропущений виклик, людина передзвонює, витрачаючи власні кошти на дзвінок і отримуючи необхідну організації «рекламну паузу» на іншому кінці дроту.

Результат — економія коштів на просуванні, люди самі передзвонюють в компанію!

Важливо — це всього лише припущення, так як ситуація (судячи з відгуків) дуже підходить під опис схеми «передзвони — купи». Офіційного підтвердження подібної діяльності компанії немає.

Відгуки про організацію

Кілька десятків форумів забито негативними відгуками про розглянутої в матеріалі компанії. В принципі, людей можна зрозуміти — чітко розставити все точки над «і» в питанні діяльності організації складно.

Інформації дійсно мало, орієнтуючись на відгуки людей — Телефонні номери від ТОВ Інтернод просто обдзвонюють, скидають і чекають передзвону.

У підсумку — близько 2 балів з 5 в рейтингу популярних отзовіков (середнє значення). Передзвонювати на незнайомий номер чи ні — вирішувати вам.

висновок

Сподіваємося, наша стаття роз’яснила нерозуміння в плані компанії ТОВ ІнтерНод і пояснила, чим вона займається. Чи не бачитеся на дзвінки з невідомих номерів і не передзвонює на них. Крім втрати грошей з рахунку, вас можуть внести в базу «активних номерів», після чого продзвонив тільки збільшаться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector