Що таке РОФЛ молодіжним сленгом

Сьогоднішній молодіжний сленг — це специфічний новояз, який є синтезом англіцизмів, термінології IT-субкультури, і вербальних кліше Репперські течій. Серед багатства його виразів часто можна зустріти слово «РОФЛ», що вживається в будь-яких забавних або смішних ситуаціях. Незнайомий з даним словом людина почувши (побачивши) його вперше може опинитися в глухому куті смислових інтерпретацій, не знаючи, як правильно реагувати. Для таких читачів ми і представляємо наш матеріал, в якому розповімо, що ж таке РОФЛ на сучасному молодіжному сленгу. А також в яких ситуаціях вживається цей вислів.

Що значить РОФЛ на сучасному сленгу?

«РОФЛ» — це акронім від англійського скорочення «ROFL», що використовується для вираження сильного сміху. ROFL є скороченням англійського словосполучення « ‘Rolling on Floor, Laughing», що в перекладі означає «Катаюся на підлозі від сміху».

ROFL

гифка ROFL

Зазвичай ROFL використовується при написанні текстових повідомлень (форуми, соціальні мережі, особисте листування) для опису сильного сміху в даний момент.

РОФЛ цитата

Слово «ROFL» (РОФЛ) використовується для опису сильного сміху в даний момент

Не має значення, якими буквами ви пишіть слово «РОФЛ» (ROFL) — великими або прописними. Сенс значення даного слова в молодіжному сленгу залишається той же самий. Також уникайте використовувати точки для скорочень після кожної букви ( «R.O.F.L.») — вони тут зайві.

РОФЛ без точок

ROLF пишеться без крапок

Акронім ROFL і його варіації (LOL, LMAO, PMSL і інші) є вираженням існуючої нині веб-культури спілкування. Їх досить рідко можна зустріти в реальному житті, але зайшовши в мережу ви досить швидко сталкнётесь з ними на форумах і соціальних мережах серед молоді.

Читайте також: що таке ЧСВ на молодіжному сленгу.

Історія появи молодіжного акронима

Акронім «ROFL» походить від англійського «LOL» (laugh out loud — голосно сміюся). Його історія ведеться з середини 80-х років минулого століття з появою ранніх інтернет-сайтів в мережах «UseNet» і «Telnet». Вперше LOL з’явився в ранніх 80-х в BBS-сайті (bullet board system) під назвою «Viewline», розташованим в Калгарі (Канада). Творцем LOL вважається користувач Wayne Pearson.

LOL смайл

Прототипом розглядається нами смайла виступив акронім «LOL»

Через деякий час на основі LOL виникли різні релевантні акроніми в сленгу, одним з яких і став наш «ROFL». Масовим популяризатором даного акронима серед молоді виступив месенджер ICQ (а також його аналоги у вигляді QIP), в Смайлі якого можна було знайти і необхідний нам смайл.

QIP смайли

У переліку смайлів QIP був і наш смайл

Інші схожі скорочення

В англійській мові існують інші скорочення, за своїм змістом подібні з даним нами словом. Зокрема, це:

АббревіатураЗначеніе
PMSL (Pissing Myself Laughing)Обмочився від сміху
ROFLAPMP (Rolling on the floor laughing and peeing my pants)Катаюся на підлозі від сміху і обписати свої труси
ROFLCOPTER (Rolling on Floor Laughing, Turning Like a Helicopter)Катаюся на підлозі від сміху, обертаючись як вертоліт
LOL (Laughing Out Loud)голосно сміюся
BWAHAHA (boisterous laughter)шумно сміюся
MWAHAHA (mimicking vigorous laughter)Заражає і енергійний сміх

MWAHAHA

акронім MWAHAHA

Що таке рофліть?

Слово «РОФЛ» стало базисом для появи сленгового дієслова «Рофліть», що означає також голосно сміятися або кататися на підлозі від сміху. При цьому дане слово набуло негативного забарвлення в сенсі саркастичного сміху над кимось, сміху з знущанням, насмішкою. За своїм смисловим наповненням слово «рофліть» перегукується зі словом «тролі».

Рофліть тролінг

Іноді слово рофліть перегукується з троллінгом

Тому вираз «Ти рофлішь» схоже з виразом «Ти приколюєшся», і може згадуватися в контексті стьобу в молодіжному сленгу. Оцініть контекст подібної репліки самостійно, і відповідайте відповідно до ситуації.

Чи не рофліть

Чи не рофліте тих, кому це неприємно

Це цікаво: що таке ИЗИ на молодіжному сленгу.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що ж таке РОФЛ на сучасному молодіжному сленге.А також яка розшифровка даного акронима і коли він використовується. Застосовуйте цей акронім в ситуації сильного сміху при листуванні. При цьому будьте обережні у своїй експресії і не обідьте нею вашого співрозмовника.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector